Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: mali_zmaj poslato 23 Mart, 2013, 10:32
da i zaboravio sam dodati pod cetiri dakle!
. mali mi otisao kod oftamologa na pregled,suma sumarum mora na operaciju,nekakav strobizam...ili nesto uglavnom operacija u begi¹u 800 evra!

Jebiga, kad krene, nikad kraja... Aj bar da se vidimo kad doðete, mo¾da razbijemo maler...[cheers]

mali_zmaj

ma naravno,svakako dolazim u stacionar na lipovici,zbog govora kod klinca,pa usput. èujemo se naravno,za pivu i kukanje! ;)
mislim negdje u junu.
jin-jang

Che

Citat: Slaninar poslato 23 Mart, 2013, 09:33
èovek je radio super posao.

Ovo ti je jako diskutabilno, porazi od Gane i Australije, srecna pobeda nad Nemcima i opet zadnji u grupi....

dzimika

jer je karadzic naredio igracima da gube utakmice zbog kladionice

AndreyRR


Gašpar

 [rofl] [rofl] [rofl]

Kakve teorije zavere  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


A jel, vi ste ozbiljni da pratite fudbal? I ozbiljni ste da vas je fudbal izbacio iz takta?  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

AndreyRR

kod mene na poslu danas zucna rasprava,a ja stoim sa strane i smejem se  [rofl] [rofl]

Plazma Keks

neverovatno mi je da se ljudi toliko smaraju oko tog fudbala dok, nasi kosarkasi, vaterpolisti, odbojkasi, sada pocinju i rukometasi da prave decu u tim sportovima. jos plus najvise para se baca na taj jebeni fudbal

Dragana friz

jeste da smo gubili..al su bre igrali kakav takav fudbal...
d¾imika,u pravu si za smrada karad¾iæa
plazmice,svi sportovi su super i sve gledam i pratim(samo to i gledam na tv-u) ali bre sistematski iz godine u godinu uni¹tavaju fudbal

AndreyRR

to je zbog toga sto su ljudi ograniceni,i kao bebe samo su ih privlacile jarke boje
a sad ako odrase privlaci ih nesto sto se kotrlja i menja pravac neznacajnom brzinom

dzimika

mene nervira jer se u taj fudbal ulazu silne pare a od njega nema niko koristi osim kladionica i karadzica a nikakvog uspaha na takmicenjima nije bilo u zadnjih 30 godina
dok sportovi u kojima smo imali vise uspeha u zadnjih 20 godina nego ikada u fudbalu ne dobijaju ni 100ti deo para koje se ulaze u jebeni fudbal
da ne pricamo da su fudbaleri inteligentni isto koliko i balvani ali bukvalno
da se pitam zabranio bi da se igra fudbal uopste a stadione pretvorio u pasnjake da bar ovi sto gaje ovce i koze po stanovima imaju gde na ispasu da vode
vise ce koristi od njih biti tako nego da mi se ove balerine prenemazu po onoj skupoj travi

dzimika

inace krajem devedesetih sam od drugara mogao saznati za tacan rezultat svake utakmice jos u sred nedelje jer je sve bilo dogovoreno
bas je cudno sto su bas mafijasi drzali sve vece klubove u srbiji a u isto vreme i kladionice
samo mi recite da nikome nikada nije bilo cudno sto domace lige nije bilo u kladionicama do pre par godina a i kad se pojavila nema singla u domacoj ligi
ko god se pobunio protiv karadzica je ucutao za kratko vreme jer ga stiti ko zna ko sve jer daje svima procenat da ga ne diraju ili zna poneku tajnu koja nije bas za javnost (kao huver u fbi) kako je moguce da od onoliko dokaza koje je b92 izneo u onim emisijama niko zivi nije osudjen a milione su obrtali
kako je moguce za milione za koje niko nije platio porez drzavi niko nije odgovarao?
kako je moguce da svi znamo da su namestene utakmice cak i sada a da karadzic vice da nisu?
sto ne dopusti nekom drugom da bude predsednik fss? sta ce njemu obezbedjenje ako se nikome nije zamerio? odakle mu pare da placa privatno obezbedjenje?
ako mu placa fss tj narod to je toliko bacanje para da je bolesno

Slaninar

#5752
Citat: Che poslato 23 Mart, 2013, 19:16
Citat: Slaninar poslato 23 Mart, 2013, 09:33
èovek je radio super posao.

Ovo ti je jako diskutabilno, porazi od Gane i Australije, srecna pobeda nad Nemcima i opet zadnji u grupi....

Fenomenalna igra u svim utakmicama. Iako su veæ na svetskom poèeli iz saveza preko novina da naru¹avaju dobru atmosferu u ekipi.
O kvalifikacijama da ne prièam - fenomenalna igra.

Rezultati: kvalifikacija na svetsko.


montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mkt

napravih sranje sinoc  [doh]  ..... valjda ce mi oprostiti  [sutirakamen]

mi¹ko_kolo

Ne valja ni jedno. Ako ti oprosti - napraviæe¹ opet. Ako ti ne oprosti, kakav je ona onda èovek ako ne ume da pra¹ta?! ;D

AndreyRR


Major

Citat: Plazma Keks poslato 23 Mart, 2013, 19:28
neverovatno mi je da se ljudi toliko smaraju oko tog fudbala dok, nasi kosarkasi, vaterpolisti, odbojkasi, sada pocinju i rukometasi da prave decu u tim sportovima. jos plus najvise para se baca na taj jebeni fudbal

Ma i mi smo bre neki cudan narod. Da smo naguzili Hrvatsku umesto oni nas, digli bi ih u nebesa. I onog Mihajlovica i Karadzica i sve te bi dizali u nebesa, Ovako kad se izgubi krece pljuvanje.
Mene to vise nervira od svega. Inace ne pratim vise ni jedan sport, jer to generalno vise nije sport nego novac. Volim da cujem kad je neki nas anonimus doneo neku pobedu, e takve ljude cenim. :)

Slaninar

Citat: Major poslato 24 Mart, 2013, 09:58
Ma i mi smo bre neki cudan narod. Da smo naguzili Hrvatsku umesto oni nas, digli bi ih u nebesa. I onog Mihajlovica i Karadzica i sve te bi dizali u nebesa, Ovako kad se izgubi krece pljuvanje.

Mihajloviæ je jedan od retkih igraèa koji su uvek ginuli za reprezentaciju. Al' ne da trèi kao muva bez glave, nego da igra najbolje ¹to mo¾e da pomogne ekipi, da pobedi! Da li æe dati gol u odluèujuæem trenutku, dobti krampone u butinu, ili namerno zaraditi crveni da bi ostatku ekipe proradio INAT (3-3 protiv Slovenije na svetskom). Èovek je za mene legenda. Kao trener reprezentacije je KESA. Ne zna posao, ili je pristao na kompromis da ga ne radi - ono ¹to Antiæ nije sebi dozvolio. Da ubacuje menad¾erske igraèe, kako bi im rasla cena (nastup za reprezentaciju), pa da se bolje prodaju.

Karad¾iæ?  GovEdo je preblaga reè, ali nemam adekvatnijih.

I uvek æe biti takvi, makar i svetsko osvojili. Osim i Antiæ su jedini pravi selektori koje sam imao priliku da vidim kako vode reprezentaciju za koju navijam. Ovo sve ostalo su nedorasli zadatku, ili marionete.

Ne znam kako veæina, ali dok je Antiæ bio - i kad izgubimo, izgubimo dobro. Zbog lo¹e sreæe. Ali vidi se da tim ima potencijala, da MO®E da pobedi svakog. Da igraju fudbal, kao ekipa. Zna se ko ¹ta radi, iz svakog igraèa je po poziciji na terenu i zadacima izvuèen maksimum koji on mo¾e da pru¾i. Pa sad, ne mo¾e od govana pita, al' od toga ¹to ima sa srpskim paso¹em da se nabira, napravi èovek najbolje ¹to je moguæe.

Jo¹ jedna va¾na stvar - kult reprezentacije. To se isto osetilo samo pod Osimom i Antiæem. Da vidi¹ da su igraèi sretni i ponosni ¹to su deo tima. Barem je tako izgledalo. Ovo sve ostalo: goli kurac. Probao Miha sa tim pevanjem himne, al' vidi se da èovek nema harizmu, da nije to to - izve¹taèeno, usiljeno, ne ide. Kapiram da je on stvarno ostavljao srce na terenu, al' ne mo¾e klincima ve¹taèki usaditi tu ¾elju, odjednom.

Citat: Major poslato 24 Mart, 2013, 09:58
Mene to vise nervira od svega. Inace ne pratim vise ni jedan sport, jer to generalno vise nije sport nego novac. Volim da cujem kad je neki nas anonimus doneo neku pobedu, e takve ljude cenim. :)

A poznati, prebogati profesionalac koji je ceo jebeni ¾ivot posvetio usavr¹avanju da bi postigao vrhunske rezultate? To nije za ceniti?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Gašpar

A zašto je fora profesionalnog sportistu ceniti, a recimo preuspesni bankar ili pekar ili djubretar nije zasluzio da bude cenjen?

Plazma Keks