Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Uncle Bob

Ej jo¹ nije kasno po¹to postoji vakum u proceduri pokloni ¾eni pi¹tolj da bi ostao u kuæi. ;)
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

brm-brm

Citat: UNCLEBOB poslato 23 Mart, 2013, 00:22
Citat: brm-brm poslato 23 Mart, 2013, 00:13
Дођем јуче кући, имали неке тешке зајебанције ал прегурали. Седим тако и наглас размишљам кад ће да ме позову на суд за прекршајну пријаву због ''ремећења јавног реда и мира''. Кад ће жена на то: Стугло ти је данас нешто!!! Погледам а оно - позив из МУП-а да донесем оружје и оружни лист, јавити се одмах по пријему позива!!! И јутрос у МУП...
I naravno revnosne kom¹ije veæ dali izjave bem ih usta mutava kod koga si bio u krim tehnici da da¹ izjavu?

Ма нису комшије криве, него шеф Ластине станице! Само сам ишао у собу 25, ону за послове оружја, и раздужио се.

brm-brm

Ма није проблем за пушку (није пиштољ), а што се тиче оружја - ватрено и не волим, но је наследство, иначе боље баратам хладним ;)

Uncle Bob

Pa jebote jel ti presuðeno?,nije postupak jo¹ u toku izvr¹i transfer vlasni¹tva i prava na posedovanje na ¾enu ona je sigurno èista pred zakonom pravno,legalno mogu da te povuku za ..... njoj niko ne mo¾e da zabrani posed oru¾ja.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

brm-brm

У сувласништву сам са тастом, тако да је пушка код њега, а ја сам оставио оружни лист. Тамо стоји до коначнпог решења суда. А с обзиром да ништа лоше нисам урадио, и да су ови изЛасте који су звали мурју рекли да ме неће теретити, само да сачекам да цео циркус прође. Иако за том пушком нисам патио ни иначе - дошла сама, није ми право кад ме кецају због нечега што нисам урадио и пријаве која ми је писана да би се курчили у Ласти да покажу да им се може, мада су се истог дана покајали. Јбг, не треба ми ни оружје ни физичка сила да би се неко покајао, довољно је мало мозга, њихових пропуста у раду и добре воље у инспекцијама. Ово данас ме мало изнервирало, ал ме није потресло, само ћу мало сачекати да узмем оружни лист назад. У принципу никад нисам ни контао шта ће људима у кући ватрено оружје да би ''бранили кућу''. Био сам једном у таквој ситуацији (упао провалник), и ту нема времена за тражење оружја, ако га већ немаш стално при руци. Ретко ко је толико параноичан, а и опасно је ако имаш децу. За реакцију у затвореном простору довољно је хладно оружје ако знаш да радиш са њим. И брже је. Е, то имам тактички распоређено у кући од ситуације са провалником. Нигде немам више од два корака до оштрице. Није забрањено, не треба дозвола, а ефикасно. Највећа раздаљина коју у простору могу да имам до следеће особе је 5 метара, а на том размаку погађам са сваким својим ножем, увежбано, а и други је за наставак у близини. Тако да ми никад није падало на памет да трошим новце на цевке. Подлежу закону, имаш обавезу и одговорност, а не дај Боже да затребају кад да стигнем да га напуним и реагујем јер пуно оружје у кући никад не бих држао.

Uncle Bob

Pa ti si bre par exelanc "Paranoic" [rofl] Msm taktièki rasporeðeno ladno oru¾je po gajbi pa to bre ni ja nisam uradio sigurno zna¹ "©ojku"? pitaj ga reæi æe ti da sam ja onda Hipik  [hello] [rofl] [rofl] [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

brm-brm

Citat: UNCLEBOB poslato 23 Mart, 2013, 00:51
Pa ti si bre par exelanc "Paranoic" [rofl] Msm taktièki rasporeðeno ladno oru¾je po gajbi pa to bre ni ja nisam uradio sigurno zna¹ "©ojku"? pitaj ga reæi æe ti da sam ja onda Hipik  [hello] [rofl] [rofl] [rofl]
©ojku plavog sa naoèarima, radio kod ©ainoviæa i sinova? A jebi ga, mora èovek mirno da spava, taktika je taktika, a paranoja... pa mora da postoji i neki podstrek za razvijanje taktike?

Uncle Bob

A ja ga jedini zovem cvika i znam da pizdi al,¹ta da mu radim  :P
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

brm-brm


Uncle Bob

Jbte ¹ta ti je psiha,¾ivci il kako to da nazovem nisam bre ba¹ pla¹ljiv al bem li ga nazove me sinoæ èovek koji treba da me burgija i ka¾e èuo se sa Slavkom mojom kom¹inicom i kao doæi æe ona da ti da ne¹to za lepe snove i stvarno doðe ona dade mi 1,5 Bromazepama i posle deset min. ja  sam valjda zaspao i odspavao neam pojma koliko i sad bre pizdim oèi onolike i tek sad mi se ne spava i tek sad me vata nervoza ne smem da ¾derem nesmem kafu ne smem ni¹ta pa ko æe da doèeka jutro?
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

eclipse4

ti ces ujko.....
i nemoj ko ja kada mi jednom rekli da od 21h ne smem ni kap vode u usta nista,a ja ujutru ustanem pa ravo na cemu i dokusurim litar cesmovace ;)

nego aj ti nama sutra radosne vesti da doneses...
ako ima sestre tamo a ti sam,zovi ;)

Uncle Bob

 >:(Ma ima sestre i to koliko oæe¹ nego ko sve Gebels da ih biro bljak.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

eclipse4


Slaninar

Citat: mareskin poslato 22 Mart, 2013, 20:34
Citat: mkt poslato 22 Mart, 2013, 19:32
Na¹ fudbal bi bio podjednako interesantan kada bi se igrao i bez lopte.  :(

Zato ja ne pratim fudbal od poèetka devedesetih na ovamo.


Posle Osima (1990, 1991), jedino kad je bilo lepo gledati reprezentaciju i da je to lièilo na pravi fudbal (dobra odbrana, da su opasni u napadu, iz prekida, da vidi¹ da igraju kao tim) je bilo za vreme Radomira Antiæa. Sklonila su ga goveda da mogu gurati svoje lo¹e igraèe, menad¾erske, èovek je radio super posao.

Mihu volim kao igraèa, jedan od omiljenih mi, ali kao selektor je nula. Uspeo je i iz Kolarova da izvuèe da lo¹e igra!?!

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Dragana friz

Citat: Slaninar poslato 23 Mart, 2013, 09:33
Citat: mareskin poslato 22 Mart, 2013, 20:34
Citat: mkt poslato 22 Mart, 2013, 19:32
Na¹ fudbal bi bio podjednako interesantan kada bi se igrao i bez lopte.  :(

Zato ja ne pratim fudbal od poèetka devedesetih na ovamo.


Posle Osima (1990, 1991), jedino kad je bilo lepo gledati reprezentaciju i da je to lièilo na pravi fudbal (dobra odbrana, da su opasni u napadu, iz prekida, da vidi¹ da igraju kao tim) je bilo za vreme Radomira Antiæa. Sklonila su ga goveda da mogu gurati svoje lo¹e igraèe, menad¾erske, èovek je radio super posao.

Mihu volim kao igraèa, jedan od omiljenih mi, ali kao selektor je nula. Uspeo je i iz Kolarova da izvuèe da lo¹e igra!?!




sla¾em se..mamu im njihovu lopovsku  [bejzbolka]
Antiæ je bio vrh trener..al olo¹i ga otera¹e..opet sam se iznervirala  [zena]

mareskin

Citat: Slaninar poslato 23 Mart, 2013, 09:33
Citat: mareskin poslato 22 Mart, 2013, 20:34
Citat: mkt poslato 22 Mart, 2013, 19:32
Na¹ fudbal bi bio podjednako interesantan kada bi se igrao i bez lopte.  :(

Zato ja ne pratim fudbal od poèetka devedesetih na ovamo.


Posle Osima (1990, 1991), jedino kad je bilo lepo gledati reprezentaciju i da je to lièilo na pravi fudbal (dobra odbrana, da su opasni u napadu, iz prekida, da vidi¹ da igraju kao tim) je bilo za vreme Radomira Antiæa. Sklonila su ga goveda da mogu gurati svoje lo¹e igraèe, menad¾erske, èovek je radio super posao.

Mihu volim kao igraèa, jedan od omiljenih mi, ali kao selektor je nula. Uspeo je i iz Kolarova da izvuèe da lo¹e igra!?!


Ne moram da budem neki struènjak za fudbal (a i nisam) da bi mogao da prepoznam dobru utakmicu kad je vidim. Bolje utakmice se igraju u malim klubovima i nekim selima (ili su se igrale) kada se svi maksimalno trude, kad se TRÈI (mnogi zaboravljaju da je i to deo fudbala), kad se prave akcije, kad se igra brza igra, kad se protivnici napu¹avaju na terenu i nadigravaju (jer se znaju izmeðu sebe), a onda odu zajedno na pivo. To je u¾ivanje gledati.

Ovo danas nije. Bar ne kod nas.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

dzimika

sinoc cale komentarise, "mozda trebaju neki bolji pojedincii"
reko puna je reprezentacija pojedinaca, tu treba tim
ali morate shvatiti da njih boli kurac da se trude da igraju i fudbalere a i kosarkase u poslednje vreme, svi umislili da su neke zvezde i gledaju da se ne povrede jer u reprezentaciji ne dobijaju neke pare vec ih placaju klubovi u kojima igraju a osiguranje za slucaj povrede ne pokriva igru u reprezentaciji

garantujem da kad bi skupio talentovane klince od 16, 17, 18 godina i da ih treniras samo 6 meseci, bolje bi igrali nego nego ono brdo balvana koji se prenemazu po terenu (sto fudbalskom, sto kosarkaskom, sto u bazenu)

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mali_zmaj

pa da krenem hronolo¹ki od juèe!
1. krenula mi rana od umnjaka sto sam ga izvadio oticati,odem ponovo do njih,a ispade da sam trebao krkati amoxicilin,mada su to u nalazu napisali po potrebi! a kad im to kazes samo slijegaju ramenima,tipa mi smo to rekli,napisali...
2. u povratku me uhvati crveno( èitaj pro¹ao kroz isto,jer su vozaèi u banja luci go kurac,i ne znaju krenuti na zeleno tako da jedva dva auta proðu na semafor),potkupim policiju 20 evra jer inaèe je 50 evra plus kazneni poeni,ili kod suca 150 evra plus oduzimanje vozaèke,sad dali je to sreæa u nesreæi!? mislim  mito!?
3.doðem kuæi saznam da mi je ocu pozlilo,eno ga na hirurgiji,trebaju ga operisat,naravno kad su se javili simptomi ovi iz porodiène med. rekli gripa,dok èovjek nije ¹izno i oti¹ao na hitnu. mi kod hirurga,on ka¾e "mislim da je to,ali mogu biti i tumori...,tu ¹iznem,zaka¾e operaciju odmah,ali dobra vjest sinoæ,slijepo crijevo napravilo sranje,oko njega se upetljala ostala crijeva,to rijeseno,nema tumora. ajd kazem sve je dobro sto se dobro svrsi!! jebote nikad starog nisam vidjeo u tako lo¹em stanju,povraca ko lud...,zut ko po¹tarski golf,o majko,takav nije bio ni kad ga je srcka strefila,pomracilo mi se bilo...   :(
jin-jang

mali_zmaj

da i zaboravio sam dodati pod cetiri dakle!
. mali mi otisao kod oftamologa na pregled,suma sumarum mora na operaciju,nekakav strobizam...ili nesto uglavnom operacija u begi¹u 800 evra!
jin-jang