Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Slaninar poslato 22 Mart, 2013, 11:14
Citat: Laziæ poslato 22 Mart, 2013, 01:17
Prokleti vetar mi je opet sru¹io motor sa æopave, jebem li mu gazdu da mu jebem... Sa sve novim kormanom... Verovatno æu tek ujutru da se nerviram...

Care! Tebi i motor pijan zaspi na livadi?!?   :o

:-[

Standardno, prednja koènica, zadnja, malo kofer, malo maska... [facepalm]

Uncle Bob

Ma sreæa u nesreæi je roðeni brat mi radi u K.B.C. Zvezdara na odeljenju Urologije i stvarno imam tretman kao kod kuæe nema zakazivanja nema èekanja i tralala ¹to inaèe svi smo do¾iveli nekad negde kad smo i¹li regularnim putem.Jutros je do¹ao èovek iz Beolaba uzeo mi krv za ljubav 1200 dinara ja nisam mrdnuo iz kuæe niti se maltretirao u saobraæaju oko 2 popodne treba mail da stigne sa rezultatima pa da izdiktiram bratu,pa ako postoji sumnja da je za operaciju sutra ujutru  idem na uz i posle na bu¹enje vupice pored pupka "Laparascopia" tako da sa te strane znam ¹ta me èeka nego me nervira ¹to boli i ¹to nemogu da naðem polo¾aj koji mi odgovara ne mogu da le¾im ne mogu da stojim sav sam kilav a kom¹inica koja je sad u penziji medicinska ¹veca radila na istom odeljenju sa mojim bratom dala mi infuziju i "Baralgin" joj kakvo olak¹anje kako se prazni boca tako bol nestaje i sad sam miran do 19 h.nego me nervira muènina popijem èa¹u vode i natera me da je izbacim.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic

Govoreæi o tvom bratu, jo¹ ne stigoh do njega...[facepalm]

Uncle Bob

Citat: Laziæ poslato 22 Mart, 2013, 13:11
Govoreæi o tvom bratu, jo¹ ne stigoh do njega...[facepalm]
A jes ti daleko u p.muter nego da mu javim da ti on to donese da se ne muèi¹? [prebicute]  [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

goranvojska

Citat: UNCLEBOB poslato 22 Mart, 2013, 13:08
Ma sreæa u nesreæi je roðeni brat mi radi u K.B.C. Zvezdara na odeljenju Urologije i stvarno imam tretman kao kod kuæe nema zakazivanja nema èekanja i tralala ¹to inaèe svi smo do¾iveli nekad negde kad smo i¹li regularnim putem.Jutros je do¹ao èovek iz Beolaba uzeo mi krv za ljubav 1200 dinara ja nisam mrdnuo iz kuæe niti se maltretirao u saobraæaju oko 2 popodne treba mail da stigne sa rezultatima pa da izdiktiram bratu,pa ako postoji sumnja da je za operaciju sutra ujutru  idem na uz i posle na bu¹enje vupice pored pupka "Laparascopia" tako da sa te strane znam ¹ta me èeka nego me nervira ¹to boli i ¹to nemogu da naðem polo¾aj koji mi odgovara ne mogu da le¾im ne mogu da stojim sav sam kilav a kom¹inica koja je sad u penziji medicinska ¹veca radila na istom odeljenju sa mojim bratom dala mi infuziju i "Baralgin" joj kakvo olak¹anje kako se prazni boca tako bol nestaje i sad sam miran do 19 h.nego me nervira muènina popijem èa¹u vode i natera me da je izbacim.
koji qrac cekas.idi resi se toga to se radi rutinski.videces da ces posle biti ponovo rodjen

Lazic

Citat: UNCLEBOB poslato 22 Mart, 2013, 13:19
Citat: Laziæ poslato 22 Mart, 2013, 13:11
Govoreæi o tvom bratu, jo¹ ne stigoh do njega...[facepalm]
A jes ti daleko u p.muter nego da mu javim da ti on to donese da se ne muèi¹? [prebicute]  [rofl]

Ma moram jo¹ ne¹to da ga pitam, iz struke, a to mi se nemili...[facepalm]

Uncle Bob

Citat: goranvojska poslato 22 Mart, 2013, 13:21
Citat: UNCLEBOB poslato 22 Mart, 2013, 13:08
Ma sreæa u nesreæi je roðeni brat mi radi u K.B.C. Zvezdara na odeljenju Urologije i stvarno imam tretman kao kod kuæe nema zakazivanja nema èekanja i tralala ¹to inaèe svi smo do¾iveli nekad negde kad smo i¹li regularnim putem.Jutros je do¹ao èovek iz Beolaba uzeo mi krv za ljubav 1200 dinara ja nisam mrdnuo iz kuæe niti se maltretirao u saobraæaju oko 2 popodne treba mail da stigne sa rezultatima pa da izdiktiram bratu,pa ako postoji sumnja da je za operaciju sutra ujutru  idem na uz i posle na bu¹enje vupice pored pupka "Laparascopia" tako da sa te strane znam ¹ta me èeka nego me nervira ¹to boli i ¹to nemogu da naðem polo¾aj koji mi odgovara ne mogu da le¾im ne mogu da stojim sav sam kilav a kom¹inica koja je sad u penziji medicinska ¹veca radila na istom odeljenju sa mojim bratom dala mi infuziju i "Baralgin" joj kakvo olak¹anje kako se prazni boca tako bol nestaje i sad sam miran do 19 h.nego me nervira muènina popijem èa¹u vode i natera me da je izbacim.
koji qrac cekas.idi resi se toga to se radi rutinski.videces da ces posle biti ponovo rodjen
Evo da saèekam dva popodne da stignu rezultati inaèe spremio sam se i psiiæki i fiziæki pa ako je to to odo ja sutra ujutru da me bu¹u. [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

Citat: Laziæ poslato 22 Mart, 2013, 13:32
Citat: UNCLEBOB poslato 22 Mart, 2013, 13:19
Citat: Laziæ poslato 22 Mart, 2013, 13:11
Govoreæi o tvom bratu, jo¹ ne stigoh do njega...[facepalm]
A jes ti daleko u p.muter nego da mu javim da ti on to donese da se ne muèi¹? [prebicute]  [rofl]

Ma moram jo¹ ne¹to da ga pitam, iz struke, a to mi se nemili...[facepalm]
Ako je da skrate to lak¹e rade nego da produ¾e. ;) [rofl] [rofl] [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

UFF

a kad svako vece popijes po litar rakije to te ne tera da izbacis?
pa ti onda predji skroz na rakiju jebes vodu

Uncle Bob

Citat: UFF poslato 22 Mart, 2013, 13:49
a kad svako vece popijes po litar rakije to te ne tera da izbacis?
pa ti onda predji skroz na rakiju jebes vodu
Mudro zbori¹ voda ni u èizmama ne valja a da je svako veèe pa i nije ba¹ nisam ja toliki kapacitet.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

eclipse4

mene moja hranila sa ranisanom i novalgetolom hahaha,ista pesma kako se boca prazni tako bol nestaje....i posle toga ko da nista nije bilo.....a ja sam to vukao 3 godine i evo uso u 4-tu.....al sada hvala bogu,nista.

mucninu nikada nisam imao,ama bas bas nikada.jel te boli sa desne strane ili tacno ispod grudne kosti?

Kengur

Danas spisku nema kraja...

prvo cale za dobro jutro poceo da baljezga neke gluposti na sta nisam imao snage ni da odg.... Pa onda u kancelariji totalno haoticno ...

a najvise me nervira sto koji god sajt da otvorim smaranje o jebenom fudbalu i glupe prepirke izmedju hrvata i nas neke silne najave ovih dana, jebo ih i fudbal i ratovi i sve u tri picke materine...!

Koji debilizam Boze...

Uncle Bob

Citat: eclipse4 poslato 22 Mart, 2013, 14:20
mene moja hranila sa ranisanom i novalgetolom hahaha,ista pesma kako se boca prazni tako bol nestaje....i posle toga ko da nista nije bilo.....a ja sam to vukao 3 godine i evo uso u 4-tu.....al sada hvala bogu,nista.

mucninu nikada nisam imao,ama bas bas nikada.jel te boli sa desne strane ili tacno ispod grudne kosti?
Taèno 2-3 cm desno od pupka stigli rezultati poveæani nivo ovog i onog nus producti ¾uèi zakazano za sutra ujutru u 9,inaèe podstaknut znati¾eljom zbog primedbe da rakija je kriva pitao sam da naravno mo¾e biti ali isto tako i ishrana a najvi¹e neurozna baza.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mareskin

Citat: Kengur poslato 22 Mart, 2013, 14:55
Danas spisku nema kraja...

prvo cale za dobro jutro poceo da baljezga neke gluposti na sta nisam imao snage ni da odg.... Pa onda u kancelariji totalno haoticno ...

a najvise me nervira sto koji god sajt da otvorim smaranje o jebenom fudbalu i glupe prepirke izmedju hrvata i nas neke silne najave ovih dana, jebo ih i fudbal i ratovi i sve u tri picke materine...!

Koji debilizam Boze...

Kakav fudbal? O èemu se radi? ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


dzimika

ja stvarno ne znam o cemu ovaj kengur prica, sta je to fudbal?


perlx


Lazic


Slaninar

Citat: mareskin poslato 22 Mart, 2013, 15:10
Citat: Kengur poslato 22 Mart, 2013, 14:55
Danas spisku nema kraja...

prvo cale za dobro jutro poceo da baljezga neke gluposti na sta nisam imao snage ni da odg.... Pa onda u kancelariji totalno haoticno ...

a najvise me nervira sto koji god sajt da otvorim smaranje o jebenom fudbalu i glupe prepirke izmedju hrvata i nas neke silne najave ovih dana, jebo ih i fudbal i ratovi i sve u tri picke materine...!

Koji debilizam Boze...

Kakav fudbal? O èemu se radi? ;D


Ma utakmica, danas, reprezentacije. Ako na¹i izgube od èetnika, onda æu od nedelje moæi gledati profi fudbalere na punom stadionu u NS.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen