Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Taraba

Citat: dzimika poslato 11 Mart, 2013, 16:45
pa moze, citavih 60kmh da ide

Zaboravih glavni detalj... uz Èukarièku padinu [glavazid]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

Citat: UFF poslato 11 Mart, 2013, 21:57
a sta se desi ako to prsnes po glavicu?
mozes celu noc a i kroz noseci zid ako treba? :D

A onda kad proðe dejstvo...:o [rofl]



@tarabiæ:
a ti kao ne zna¹ da tu love, nego si umislio da si na motoru...:P

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic


mareskin


A kako deluje Lexilium? Jel to jako kao Bensedin ili ¹ta?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Vlajko

Malo kvalitetnija gudra od bend¾osa..

Kao i xanax..

Samo ta sranja se piju ba¹ u te¹kim situacijama.. smrt bili¾njih i tako ne¹to.. sve drugo je èisto gudruranje, a prepisuju ga doktori..

Jedno vreme je pola Srbije bilo zbog bomardovanje na tome..posledice toga se jo¹ uvek oseæaju..  [dunce]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

mareskin

Citat: Vlajko poslato 12 Mart, 2013, 08:54
Malo kvalitetnija gudra od bend¾osa..

Kao i xanax..

Samo ta sranja se piju ba¹ u te¹kim situacijama.. smrt bili¾njih i tako ne¹to.. sve drugo je èisto gudruranje, a prepisuju ga doktori..

Jedno vreme je pola Srbije bilo zbog bomardovanje na tome..posledice toga se jo¹ uvek oseæaju..  [dunce]

Imam tog Lexiliuma neotpakovanog, prepisao mi doktor :D

Ode¹ kod privatnog lekara zbog jednog problema, èovek baci pogled i ka¾e sad æemo mi to da re¹imo i krene da pi¹e recepte. Izvolite recepti, izvolite 3500 din. za 15 minuta èekanja da on napi¹e recepte (pregled je bio tehnikom bacanja pogleda u trajanju od 2 sekunde).

Odem u privatnu apoteku dam ljubaznoj starijoj teti recepte i èekam. Ona malo pogleda recepte, malo mene, malo recepte, pa opet malo mene i ka¾e sine jesi li ti siguran da je ovo za tebe. Ka¾em jesam. Ona ka¾e, a jesi li ti siguran da je pametno da sve ovo pije¹? Ka¾em da nemam pojma ¹ta je sve napisano, jer prvo ne umem da proèitam taj rukopis, a drugo da ne mogu lako da progutam tabletu jer i inaèe skoro uop¹te ne koristim lekove.
I tako ona meni ka¾e da mi je lekar prepisao da pijem taj Lexilium 3 tablete dnevno, od nemam sad pojma koliko miligrama, a onda mi ka¾e da uzmem pola jedne dnevno da mi je i to mnogo. I to ako ba¹ mislim da mi to treba. Ka¾e mi da joj izgledam normalno. A ja njoj da izgled ume na vara.
Tako su jednom u apoteci mislili da ih zezam kad sam tra¾io da kupim kondome, jer su devojke valjda mislile da nema ¹ansi da mi se prosreæi.




Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Slaninar

Citat: mareskin poslato 12 Mart, 2013, 11:17
Tako su jednom u apoteci mislili da ih zezam kad sam tra¾io da kupim kondome, jer su devojke valjda mislile da nema ¹ansi da mi se prosreæi.

Mene kad tako gledaju, odmah tra¾im DVA! Da sam miran celu godinu posle.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mareskin

Citat: Slaninar poslato 12 Mart, 2013, 11:22
Citat: mareskin poslato 12 Mart, 2013, 11:17
Tako su jednom u apoteci mislili da ih zezam kad sam tra¾io da kupim kondome, jer su devojke valjda mislile da nema ¹ansi da mi se prosreæi.

Mene kad tako gledaju, odmah tra¾im DVA! Da sam miran celu godinu posle.

Mene pitali koji ukus ¾elim, a ja im lepo ka¾em da ih ja neæu probati.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


Slaninar

Citat: mareskin poslato 12 Mart, 2013, 11:27
Mene pitali koji ukus ¾elim, a ja im lepo ka¾em da ih ja neæu probati.

To svi ka¾u!   :P

:)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Bori¹a

hahahaahah a tek kako je mene gledala devojka malo starija od mene u tempu hahahaahah mene sramota zacrveneo seeeeee :o :o

Major

Kad si sto posto trazio kurtone da kupis ;D

mareskin

Citat: Bori¹a poslato 12 Mart, 2013, 11:51
hahahaahah a tek kako je mene gledala devojka malo starija od mene u tempu hahahaahah mene sramota zacrveneo seeeeee :o :o

Devedesetih re¹im da se na¹alim sa jednim drugarom i nakupujem gomilu kondoma i napunim sve d¾epove zimske jakne.
Èim sam stigao kod njega (a puna soba dru¹tva, i ¾enskog u mu¹kog), ka¾em imam neki poklon za tebe, pru¾i dlanove i krenem da vadim iz d¾epova i da mu spu¹tam u dlanove, i opet vadim i spu¹tam i vadim i spu¹tam, kondomi padaju na sve strane, ali izraz na njegovom licu i crvenilo nikad neæu zaboraviti :P
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Uncle Bob

Citat: mareskin poslato 12 Mart, 2013, 11:17
Citat: Vlajko poslato 12 Mart, 2013, 08:54
Malo kvalitetnija gudra od bend¾osa..

Kao i xanax..

Samo ta sranja se piju ba¹ u te¹kim situacijama.. smrt bili¾njih i tako ne¹to.. sve drugo je èisto gudruranje, a prepisuju ga doktori..

Jedno vreme je pola Srbije bilo zbog bomardovanje na tome..posledice toga se jo¹ uvek oseæaju..  [dunce]

Imam tog Lexiliuma neotpakovanog, prepisao mi doktor :D

Ode¹ kod privatnog lekara zbog jednog problema, èovek baci pogled i ka¾e sad æemo mi to da re¹imo i krene da pi¹e recepte. Izvolite recepti, izvolite 3500 din. za 15 minuta èekanja da on napi¹e recepte (pregled je bio tehnikom bacanja pogleda u trajanju od 2 sekunde).

Odem u privatnu apoteku dam ljubaznoj starijoj teti recepte i èekam. Ona malo pogleda recepte, malo mene, malo recepte, pa opet malo mene i ka¾e sine jesi li ti siguran da je ovo za tebe. Ka¾em jesam. Ona ka¾e, a jesi li ti siguran da je pametno da sve ovo pije¹? Ka¾em da nemam pojma ¹ta je sve napisano, jer prvo ne umem da proèitam taj rukopis, a drugo da ne mogu lako da progutam tabletu jer i inaèe skoro uop¹te ne koristim lekove.
I tako ona meni ka¾e da mi je lekar prepisao da pijem taj Lexilium 3 tablete dnevno, od nemam sad pojma koliko miligrama, a onda mi ka¾e da uzmem pola jedne dnevno da mi je i to mnogo. I to ako ba¹ mislim da mi to treba. Ka¾e mi da joj izgledam normalno. A ja njoj da izgled ume na vara.
Tako su jednom u apoteci mislili da ih zezam kad sam tra¾io da kupim kondome, jer su devojke valjda mislile da nema ¹ansi da mi se prosreæi.





Meni pre 6 godina prepisali Zodol kad sam opekao ruku tek u 4-5 su mi dali a recept mi napisali na klinici za Plastiènu hirurgiju tek sam posle saznao da je to te¹ka droga i da ne sme dugo da se upotrebljava. :o
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Bori¹a

Citat: Major poslato 12 Mart, 2013, 11:55
Kad si sto posto trazio kurtone da kupis ;D


nisam trazio, kostaju 3 durexa klasik 220 din ako se dobro secam, i prilazim i spustam ono, ona otkucava ja dajem 250 din i bezim koliko me noge nose ;D

Slaninar

Citat: Bori¹a poslato 12 Mart, 2013, 12:20
Citat: Major poslato 12 Mart, 2013, 11:55
Kad si sto posto trazio kurtone da kupis ;D


nisam trazio, kostaju 3 durexa klasik 220 din ako se dobro secam, i prilazim i spustam ono, ona otkucava ja dajem 250 din i bezim koliko me noge nose ;D

Nije stigla jadnica ni broj da ti ostavi. 
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen