Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

tartar je odlican ali bolji i sigurniji od govedine

Uncle Bob

Citat: Andreja poslato 09 Mart, 2013, 23:49
Jo¹ te ja spopao preko PM za Fiæu a ne znam da ti je roðendan!

Sve najbolje Ujo, ¾iv bio! :)
©ta reæi Hvala dogodine Manijaki svrnte. [cheers]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

brm-brm

Citat: UNCLEBOB poslato 09 Mart, 2013, 23:14
Citat: brm-brm poslato 09 Mart, 2013, 23:05
Мене је последњих дана излудела појава дувана за мотање из Ниша - БОНД! Како се он појавио на трафикама тако су нестали дувани које иначе пушим. Јебем ти монополисте!
gde pazari¹ duvan jel na ulasku na pijac kod Dragana???

Jok bre, ne kupujem uopste vise na meru na pijacama. Taman sam bio pronasao neki Pueblo bez aditiva, al kako se pojavio BOND, tako su ovi nestali iz svih trafika. A pasovao mi je odlicno Pueblo, cini mi se kao da sam prodisao od kad sam njega poceo da koristim.

Ruza-Bandit


Uncle Bob

Citat: djolefer poslato 09 Mart, 2013, 23:40
bogami danas me izbaci iz takta to sto sam izgubio jebeni novcanik sa svim dokumentima u njemu i oko 800e i par hiljda dinara....  jebem ti zivot.. sve se nadam da je nasao neko posten
AU JEBEM TI SUNCE SAD ME OTREZNI pa kako bre da nisi negde kojkim sluèajem zaboravio daj jesi li se vraæao kud si sve i¹ao u jbte. :(
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

Citat: UFF poslato 09 Mart, 2013, 23:58
tartar je odlican ali bolji i sigurniji od govedine
Pa nisi bio a kako da zna¹ da nije ne goveði veæ Teleæi maltene na kolenima sam molio kasapina da mi odvoji 4 komada 900 grama svega sa zaèinima pa ispalo je negde 1300-1400 grama, i stvarno greota posle cele procedure preteklo a kotliæ  ba¹ bezveze spremali. :(
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

brm-brm

Citat: UNCLEBOB poslato 10 Mart, 2013, 00:42
Citat: UFF poslato 09 Mart, 2013, 23:58
tartar je odlican ali bolji i sigurniji od govedine
Pa nisi bio a kako da zna¹ da nije ne goveði veæ Teleæi maltene na kolenima sam molio kasapina da mi odvoji 4 komada 900 grama svega sa zaèinima pa ispalo je negde 1300-1400 grama, i stvarno greota posle cele procedure preteklo a kotliæ  ba¹ bezveze spremali. :(

Aaa, danas sam ba¹ u BabyBeef-u na pijaci uzimao teletinu. Svaka èast na izboru jela koje si spremao - i smelo i odlièno, vrhunski!

Uncle Bob

Citat: brm-brm poslato 10 Mart, 2013, 00:45
Citat: UNCLEBOB poslato 10 Mart, 2013, 00:42
Citat: UFF poslato 09 Mart, 2013, 23:58
tartar je odlican ali bolji i sigurniji od govedine
Pa nisi bio a kako da zna¹ da nije ne goveði veæ Teleæi maltene na kolenima sam molio kasapina da mi odvoji 4 komada 900 grama svega sa zaèinima pa ispalo je negde 1300-1400 grama, i stvarno greota posle cele procedure preteklo a kotliæ  ba¹ bezveze spremali. :(

Aaa, danas sam ba¹ u BabyBeef-u na pijaci uzimao teletinu. Svaka èast na izboru jela koje si spremao - i smelo i odlièno, vrhunski!
e pa ti bar nema¹ izgovor ti si bar blizu pa eto navrni greota da se baci. [cheers]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

balcan girl

srecan rodjendan ujkiceee :D :D ma gde ja da se ljutim breee  :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

crvena

Oh, sretan rodjendanko!
Sve najbolje ujo!  :-* :-* :-* 

djolefer

Citat: UNCLEBOB poslato 10 Mart, 2013, 00:34
Citat: djolefer poslato 09 Mart, 2013, 23:40
bogami danas me izbaci iz takta to sto sam izgubio jebeni novcanik sa svim dokumentima u njemu i oko 800e i par hiljda dinara....  jebem ti zivot.. sve se nadam da je nasao neko posten
AU JEBEM TI SUNCE SAD ME OTREZNI pa kako bre da nisi negde kojkim sluèajem zaboravio daj jesi li se vraæao kud si sve i¹ao u jbte. :(
Brate ceo jebeni dan bio kuci.. Ubacim novcanik u dzep i krenem da kupim pljuge i hranu za papagaja sve je to od moje kuce 1km.. Seo na kvada i kad sam stigao u pet shop skontam da kao nisam poneo lovu.. Vratim se kuci al djavo ne spava.. Nema ga nigde sve mu jebem.. Celu kucu sam izvrnuo i dzaba.. Sad mi ostaje samo da se nadam
:D

pit

Citat: djolefer poslato 10 Mart, 2013, 11:59
Citat: UNCLEBOB poslato 10 Mart, 2013, 00:34
Citat: djolefer poslato 09 Mart, 2013, 23:40
bogami danas me izbaci iz takta to sto sam izgubio jebeni novcanik sa svim dokumentima u njemu i oko 800e i par hiljda dinara....  jebem ti zivot.. sve se nadam da je nasao neko posten
AU JEBEM TI SUNCE SAD ME OTREZNI pa kako bre da nisi negde kojkim sluèajem zaboravio daj jesi li se vraæao kud si sve i¹ao u jbte. :(
Brate ceo jebeni dan bio kuci.. Ubacim novcanik u dzep i krenem da kupim pljuge i hranu za papagaja sve je to od moje kuce 1km.. Seo na kvada i kad sam stigao u pet shop skontam da kao nisam poneo lovu.. Vratim se kuci al djavo ne spava.. Nema ga nigde sve mu jebem.. Celu kucu sam izvrnuo i dzaba.. Sad mi ostaje samo da se nadam



Da se nadas da ce posteni nalazac da ti donese novcanik na kucnu adresu.....mozda ali tesko .....kriza udarila a i moral pao.

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

UFF


Uncle Bob

Citat: UFF poslato 10 Mart, 2013, 12:32
ujko ti si i ranim jutrom pijan?
Nisam nego sam na brzinu kucao pa nisam dvaput pritisnuo. :-[
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

UFF

Koristi dugme pregledaj prvo!

A ako vec posaljes onda pogledaj na sta lici pa idi na izmeni i popravi jebem mu mater

[attachment deleted by admin]

misa-pei

A znamo da "¹to je brzo, to je kuso", te radimo sve polako, natenane, kao da smo Lale. :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

Uncle Bob

Citat: UFF poslato 10 Mart, 2013, 12:41
Koristi dugme pregledaj prvo!

A ako vec posaljes onda pogledaj na sta lici pa idi na izmeni i popravi jebem mu mater
Primio k znanju. :D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

#5579
Citat: brm-brm poslato 10 Mart, 2013, 00:27
Citat: UNCLEBOB poslato 09 Mart, 2013, 23:14
Citat: brm-brm poslato 09 Mart, 2013, 23:05
Мене је последњих дана излудела појава дувана за мотање из Ниша - БОНД! Како се он појавио на трафикама тако су нестали дувани које иначе пушим. Јебем ти монополисте!
gde pazari¹ duvan jel na ulasku na pijac kod Dragana???

Jok bre, ne kupujem uopste vise na meru na pijacama. Taman sam bio pronasao neki Pueblo bez aditiva, al kako se pojavio BOND, tako su ovi nestali iz svih trafika. A pasovao mi je odlicno Pueblo, cini mi se kao da sam prodisao od kad sam njega poceo da koristim.

Jel mota¹ rizlu il puni¹ u one papire sa filterom?
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM