Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Plazma Keks

pa to, jedes mekanu hranu... kazem ja, pakao

Uncle Bob

Citat: Bori¹a poslato 09 Mart, 2013, 19:08
[gej] [gej]

danas ja uzeo malo da se vozikam skuterom (inace top speed 51.3kmh) i uske ulicice i lik mota feliciju i izlazi... ja vidim i svirnem, lik stane i kad sam bio na 10ak metara od njega pri nekih 30ak kmh lik opet navalio da izlazi, steta nisam imao rukavice, da sam imao gadjao bih ga tacno u vrata picka jedna usrana [ljutko]
Borko sine a za¹ta glava slu¾i?
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Plazma Keks


Uncle Bob

#5523
Citat: UNCLEBOB poslato 09 Mart, 2013, 14:37
Citat: balcan girl poslato 09 Mart, 2013, 13:41
koliko sam ja onda srecna sto nemam umnjakeeee  ;D ;D ;D jednom krene da me boli ja odem da snimim kapiram raste umnjak zubarka se nakezi i kaze nije umnjak uopste nemas umnjake [neampojma] [ludak] rekoh kako nemam bre  [dunce] kaze neki ljudi uopste nemaju umnjake ti si jedan od njih to sto te boli to je verovatno upala sinusa :D :D i ono stvarno bila upala sinusa samo nije bolelo celo nego desno gornja vilica :D cudno zar ne :D :D :D
Pa ti si maloumna hahahaha. [rofl] [rofl] [rofl]
Ajd javno da se zahvalim tom ili toj ¹to mi dade minus mada iskreno nisam ni obratio pa¾nju nego sam u poruci opomenut i izra¾eno èuðenje za¹to minus za jedan imam dojavu da je od Bori¹e hvala Bori¹a a saznaæu i koje drugi e pa gospodo javno sam se izjasnio u chatu da sam popio malo vi¹e i da nisam vi¹e za forum i da se odjavljujem a ako nekog èini sreænim i di¾e mu se na to samo napred dajte minuse.navijam za vas. [cheers]  Jbga ja bar imam kakva takva jaja pa kad nekom dam minus to i javno saop¹tim pitajte Slaninara e ¹to gotivim pièkice iza tastature najbolje ljubi Bob u ladno èelo. :-*
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

eclipse4

Citat: Bori¹a poslato 09 Mart, 2013, 19:08
[gej] [gej]

........ steta nisam imao rukavice, da sam imao gadjao bih ga tacno u vrata picka jedna usrana [ljutko]
nemo` se zezas bwwwe,pa da si ga gadjao rukavicom u vrata,rascopao bi mu pola auto,sta mislis ko bi mu posle isplatio stetu????

Bori¹a

svakom dajem minus kad vidim da ne ume da citira... nema izuzetaka, treba da tumacim 20 minuta ko je sta napisao

@eclipse
pa ako padnem ima da izdrljam dlanove, a ako to bude nema drkanja onda jbg znas kako je to onda teskooooooo ;D ;D ;D

Uncle Bob

Citat: Bori¹a poslato 09 Mart, 2013, 21:05
svakom dajem minus kad vidim da ne ume da citira... nema izuzetaka, treba da tumacim 20 minuta ko je sta napisao

@eclipse
pa ako padnem ima da izdrljam dlanove, a ako to bude nema drkanja onda jbg znas kako je to onda teskooooooo ;D ;D ;D

Pa jbga ako si nepismen tvoj problem obnovi gradivo i prati ceo forum ja hvala bogu nisam kompleksa¹ pa ako mi neko uka¾e na gre¹ku prihvatim i zahvalim se i staram se da se ne ponovi  [cheers]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Bori¹a

#5527
Citat: UNCLEBOB poslato 09 Mart, 2013, 21:43
Citat: Bori¹a poslato 09 Mart, 2013, 21:05
svakom dajem minus kad vidim da ne ume da citira... nema izuzetaka, treba da tumacim 20 minuta ko je sta napisao



@eclipse
pa ako padnem ima da izdrljam dlanove, a ako to bude nema drkanja onda jbg znas kako je to onda teskooooooo ;D ;D ;D

Pa jbga ako si nepismen tvoj problem obnovi gradivo i prati ceo forum ja hvala bogu nisam kompleksa¹ pa ako mi neko uka¾e na gre¹ku prihvatim i zahvalim se i staram se da se ne ponovi  [cheers]

dobro, u redu, aj ti sad vidi gde sam ja napisao i kako i sta je ovde kako treba

Phoenix

Citat: Bori¹a poslato 09 Mart, 2013, 21:05
svakom dajem minus kad vidim da ne ume da citira... nema izuzetaka, treba da tumacim 20 minuta ko je sta napisao


Evo tebi minus kurtonu mali shto kopirash Uffa [rofl]
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

Phoenix

#5529
Citat: Bori¹a poslato 09 Mart, 2013, 21:46
Citat: UNCLEBOB poslato 09 Mart, 2013, 21:43
Citat: Bori¹a poslato 09 Mart, 2013, 21:05
svakom dajem minus kad vidim da ne ume da citira... nema izuzetaka, treba da tumacim 20 minuta ko je sta napisao

dobro, u redu, aj ti sad vidi gde sam ja napisao i kako i sta je ovde kako treba

@eclipse
pa ako padnem ima da izdrljam dlanove, a ako to bude nema drkanja onda jbg znas kako je to onda teskooooooo ;D ;D ;D

Pa jbga ako si nepismen tvoj problem obnovi gradivo i prati ceo forum ja hvala bogu nisam kompleksa¹ pa ako mi neko uka¾e na gre¹ku prihvatim i zahvalim se i staram se da se ne ponovi  [cheers]

I evo ti josh jedan za kurtonski citat jebo te on [rofl]
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

Bori¹a

neka tu kopiranja ovoga onoga nego kad nesto ne moze lepo da se procita, treba da se ukaze na to..
a njemu nije prvi put da gresi u citiranju

A SAD MENI DAJES MINUS JER SAM NAMERNO CITIRAO POGRESNO DA VIDI KAKO JE TO, KAKAV SI TI COVEK JBT  [bejzbolka]

Phoenix

Citat: Bori¹a poslato 09 Mart, 2013, 21:52
neka tu kopiranja ovoga onoga nego kad nesto ne moze lepo da se procita, treba da se ukaze na to..
a njemu nije prvi put da gresi u citiranju

A SAD MENI DAJES MINUS JER SAM NAMERNO CITIRAO POGRESNO DA VIDI KAKO JE TO, KAKAV SI TI COVEK JBT  [bejzbolka]

E sad vidish kako se on osecao iz istog razloga,i ti se bunish podjednako kao i on ali i dalje mislish da treba da dajesh minuse!
Mali smiri se da te ne  [unistenje]
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

Bori¹a

ja citat u zivotu nisam pogresio, izuzev ovog iznad da on vidi kako je to kad vidis 5 poruka od nekoga i sad ti trazi gde je on napisao

eclipse4

phoenix ako te borisa pogodi rukavicom nebo si :) ;) :)

Ruza-Bandit


Nadalina

Citat: Bori¹a poslato 09 Mart, 2013, 21:52
A SAD MENI DAJES MINUS JER SAM NAMERNO CITIRAO POGRESNO DA VIDI KAKO JE TO, KAKAV SI TI COVEK JBT  [bejzbolka]

Evo ti minus sto ne znas da ukljucen kaps znaci da vices.
E, sad... Idemo dalje. Ako vices na nekog od clanova, znaci da se svadjas sa njim.
Onda dolazimo do toga - evo ti minus sto se svadjas. ;D

p.s.
I, nemoj da kopiras Uffa. ;)

Dzukela u podznaku

Phoenix

Vidim,svi koriste rukavice (ili bi bar) da ne povrede ruke a Borisha kao ubojito oruzije,ko zna mozda je majstor gadjanja rukavicama,crni pojas-treci dan gladan!  [rofl]

edit:
I tako ce borisha o5 da guli bananu  [clapp]
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

pit

Citat: Bori¹a poslato 09 Mart, 2013, 21:57
ja citat u zivotu nisam pogresio, izuzev ovog iznad da on vidi kako je to kad vidis 5 poruka od nekoga i sad ti trazi gde je on napisao

        Borisa u pravu si ...

Bori¹a

eto ti bobe plusevi kad ti trebaju, a tebi phoenix eto minuse jer mi pretis :P :P :P

p.s
eto Pite tebi bih dao sad plus al nemaaaaa

Phoenix

neshto stvarno nije u redu sa citatom
sad sam pogledao u poruku koja je malopre bila u redu a sad sam upisao unutar citata!
Kad udjem da izmenim sve je normalno napisano,moja poruka posle citata odnosno ispod svega ali o5 navodi kao da sam unutar citata!  [thumb_down]

(quote author=Bori¹a link=topic=8389.msg391095#msg391095 date=1362858397]
(quote author=UNCLEBOB link=topic=8389.msg391091#msg391091 date=1362858191]
(quote author=Bori¹a link=topic=8389.msg391057#msg391057 date=1362855938]
svakom dajem minus kad vidim da ne ume da citira... nema izuzetaka, treba da tumacim 20 minuta ko je sta napisao

dobro, u redu, aj ti sad vidi gde sam ja napisao i kako i sta je ovde kako treba

@eclipse
pa ako padnem ima da izdrljam dlanove, a ako to bude nema drkanja onda jbg znas kako je to onda teskooooooo ;D ;D ;D

(/quote]  Pa jbga ako si nepismen tvoj problem obnovi gradivo i prati ceo forum ja hvala bogu nisam kompleksa¹ pa ako mi neko uka¾e na gre¹ku prihvatim i zahvalim se i staram se da se ne ponovi  [cheers]
(/quote
(/quote)

I evo ti josh jedan za kurtonski citat jebo te on [rofl]

evo izmenio sam zagrade da o5 ne citira!!
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.