Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

i kad te isece mozes da joj pokazes magnum, ona ti kaze ijaaaaooo bas je lep i onda svako na svoju stranu

Lazic

Ne, puca¹ u blok motora, a onda ti na svoju stranu...:D

Uncle Bob

Jebeni debili pobili svu mlað u Savi il,su strujom ili plinom vatali ribu,ma sve to treba govnjivom motkom mamu im jebem. [veryangry]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mali_zmaj

meni jebeni umnjak krenuo rast u 36-oj,oralni hirurg mi rece da govno mora napolje,a taj zahvat kosta  110 maraka ili ti 55 evra i to sa ovjerenom knjizicom!! nije obièno vadjenje vec mora sjec-sjec! jebem ga,raste ukrivo!!!
jin-jang

Zverka

aj sto mora sec sec
al sto traje ko ludo  AKO JE D.vilica u pitanju
A STO POSLE TOGA  boliii ZLO
Never ride faster than your angel can fly

:D

mali_zmaj

usreæi me sestro,donja ja¹ta je!!   [doh]
jin-jang

Vlajko

Najebo si.. meni su ga satima èupali i testerisali..
a sve zato ¹to ga nisam ranije izvadio...
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Uncle Bob

Citat: Zverka poslato 08 Mart, 2013, 21:36
aj sto mora sec sec
al sto traje ko ludo  AKO JE D.vilica u pitanju
A STO POSLE TOGA  boliii ZLO

Haha i on vi¹e neæe biti nevin Zveri ute¹i ga ako pita da li æe boleti odgovor je pa naravno [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mali_zmaj

pa ¹ta æe zverka kad je realna,bolje nego da je rekla "ma neæe da te boli ni¹ta",a ono oèi iskaèu,ebiga sprema me metalno,hvala zverka!
jin-jang

Uncle Bob

 [hello]
Citat: mali_zmaj poslato 08 Mart, 2013, 21:47
pa ¹ta æe zverka kad je realna,bolje nego da je rekla "ma neæe da te boli ni¹ta",a ono oèi iskaèu,ebiga sprema me metalno,hvala zverka!
A ko si u prilici idi u Rankeovu na Stomatolo¹ki fax em ne da boli em plati¹ minimalno ili na kliniku za Maxilofacijalnu hirurgiju full tretman. [hello]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mi¹ko_kolo


Nadalina

@ mali_zmaj
Vidi... Ja sam izvadila sve 4, i to iz dva puta.
Znaci, nije toliko strasno... ;)
Boli - da. Dok ti radi, do 00 ti je, narokan si anestezijom. E, kad ona popusti, onda je problem... Resenje je zamracena soba, hladne obloge (ne drzis ih sve vreme) i jbg... prvu noc da preguras i to je to.

Trazi od zubara da ti da bocu protiv oticanja. A, zatim, posto vise nema Baralgetas-a, kreni da se dopingujes necim protiv bolova.
I, mozes  i neki bensedin - onda ce da te boli kuuu.... uho sto te boli cela vilica. :D
Sto se hrane tice - znas kako ces da volis pastetu bez 'leba!!! Eventualno plazma i mleko...

Ako treba jos neka info, pitaj. [cheers]
Dzukela u podznaku

Bori¹a

meni sva 4 nikla savrseno, malo je zeznuto posto nisam navikao sa 4 zuba vise da zvacem pa se ujedem ;D

Major

Mene ceka vadjenje drugog :( Poceo je bas da mi gura vilicu. Jedino sto je kul je sto je gornji u pitanju. Ovi donji bole ko nenormalni.

Nadalina

Ma, ja sam nosila i fixnu zbog jedinica, i taman se bile lepo vratile i sve bilo vrhunski i kazu mi tadasnji zubari da nece osmice sigurno praviti problem i ne izvadim ih tad.
E, onda, nekoliko godina kasnije, naraaaavno - osmice mi vrate keca na keca, ja popizdim i odem i izvadim ih.
Major, drzim palceve i za tebe! :D
Preziveces i ti! :D
Dzukela u podznaku

Ruza-Bandit

Jebeni bol u ruci ne prestaje pa sam morala da pribegnem drastiènim metodama - klasièna zloupotreba alkoholoa


Plazma Keks

eh...
kad se setim svega toga... koliko su mi zubi povadili iz glave pre nego sto su mi metnuli fiksnu protezu(19 meseci pakla sa protezom). bar posle toga nisam morao na operaciju da mi vade ta 4 zuba ;D

Major

Citat: Nadalina poslato 08 Mart, 2013, 23:03
Ma, ja sam nosila i fixnu zbog jedinica, i taman se bile lepo vratile i sve bilo vrhunski i kazu mi tadasnji zubari da nece osmice sigurno praviti problem i ne izvadim ih tad.
E, onda, nekoliko godina kasnije, naraaaavno - osmice mi vrate keca na keca, ja popizdim i odem i izvadim ih.
Major, drzim palceve i za tebe! :D
Preziveces i ti! :D

Ma prezivecu ja naravno :) Razmisljam da povadim sva tri da se vise ne zezam s njima ;D

Vlajko

Vadite to na vreme..posle mnogo vi¹e boli..

Dok su umnjaci mali i ne prave velike problem mo¾e svaki iskusniji zubar da vadi..

Kad poodmakne to rade na svega 2-3 mesta u Bg..
ko¹ta dosta i mora testera da radi  [veryangry]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Bori¹a

Citat: Plazma Keks poslato 08 Mart, 2013, 23:06
eh...
kad se setim svega toga... koliko su mi zubi povadili iz glave pre nego sto su mi metnuli fiksnu protezu(19 meseci pakla sa protezom). bar posle toga nisam morao na operaciju da mi vade ta 4 zuba ;D

nista mi ne pricaj, tri cele godine i jos nesto, 4 cetvorke su mi izvadili da bi stavili ona govna, i posle nisam nosio one plastike i pola se vratilo, kuku majko :o :o :o :o