Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin


Ne volim nerealne procene o poseti koncerata. Sinoæ sam sa dva prijatelja bio na koncertu Halida Be¹liæa. Danas naleæem na netu cifre od 8000-15000 posetilaca.
Nije valjda isto 8 i 15? Bio sam vi¹e puta u areni i znam kako izgleda kad je prepuna. Sinoæ nije bila prepuna, ali je bilo dosta ljudi. 7-8 hiljada je realna procena.
I¹ao sam sa drugarima i lepo se proveo. Koncert je bio vrlo dobar. Ozvuèenje odlièno. Halid dobar.
Nisam neki poznavalac njegove muzike, i¹ao sam zbog dru¹tva. Ispostavilo se da znam skoro sve pesme koje su bile sinoæ.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

mareskin

Citat: Taraba poslato 03 Mart, 2013, 23:08
PS. I mene bi izbacilo iz takta da sam slu¹ao Halida. [rofl]

I ja sam tako mislio dok sam bio mlaði.
Slu¹am neku drugu vrstu muzike od Halidove, ali sam davno shvatio da to ko ¹ta slu¹a nije merilo èoveka.

Slu¹am/slu¹ao sam Prodigy, Blind Guardian, Metaliku, Rave, Techno, domaæi rok i pop, soul, blues sva¹ta ne¹to za¹ta moj kom¹iluk nije imao razumevanja :)
Kao ¹to meni nisu jasne "pesme" u kojima neki dugokosi lik vri¹ti i kre¹ti na sav glas, tako nekome nisu jasne pesme koje ja volim da slu¹am.

Èovek je odr¾ao po¹ten koncert.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mi¹ko_kolo

Meni danas popodne ukrali kvake sa kapije.   :o [glavazid] Pola kila mesinga, stoje na kapiji od 1934-e i danas se na¹ao majmun koji æe da ih ukrade. Zadnje vreme do¹lo, ovako nije bilo ni za vreme onog rata.  >:( >:( >:( >:(

Lazic


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Bori¹a

mareskin ti si blizi ako hoces prvi da probas... na vlastitu odgovornost ;D

p.s
poteraj dzak cementa iz tvoje rodne grude tamo imate toga koliko hocete hahah

Uncle Bob

Citat: Bori¹a poslato 04 Mart, 2013, 00:50
mareskin ti si blizi ako hoces prvi da probas... na vlastitu odgovornost ;D

p.s
poteraj dzak cementa iz tvoje rodne grude tamo imate toga koliko hocete hahah
Bori¹a probaj slobodno stra¹nije je nego ¹to ti neko prièa ja sam jednom na babeti iskljuèio ono sranje sa prenosa i danas mi nije jasno kako sam ostao ¾iv al,sam zato i¹ao bar80-90. [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mareskin

Citat: UNCLEBOB poslato 04 Mart, 2013, 00:49
Citat: mareskin poslato 04 Mart, 2013, 00:46
Citat: Laziæ poslato 04 Mart, 2013, 00:41
Citat: Bori¹a poslato 03 Mart, 2013, 02:02
neka neka... a da dodjes ti ovamo da probas to? :P :P

no problemo...:D

Treba li vam sponzor? :D

Za novi skuter  [rofl]

Ne za skuter, ali za poku¹aj koji je predlo¾en mo¾e.
Obezbeðujem pivo i prevoz do Doma zdravlja posle probe :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Citat: UNCLEBOB poslato 04 Mart, 2013, 00:56
Citat: Bori¹a poslato 04 Mart, 2013, 00:50
mareskin ti si blizi ako hoces prvi da probas... na vlastitu odgovornost ;D

p.s
poteraj dzak cementa iz tvoje rodne grude tamo imate toga koliko hocete hahah
Bori¹a probaj slobodno stra¹nije je nego ¹to ti neko prièa ja sam jednom na babeti iskljuèio ono sranje sa prenosa i danas mi nije jasno kako sam ostao ¾iv al,sam zato i¹ao bar80-90. [rofl]

ja sam jedom pustio free-ja nizbrdo, a onda sam iskusno na 70 dao gas, kad je ukvaèio samo ¹to nisam preleteo preko kormana...[rofl]

eclipse4

danas napunih akumulator,izbacih motor iz zimnice,pustio ga da se ugreje,dok sam jeo vec se ugrejao da je i ventilator poceo da radi,krenuo do prodavnice sa sinom,i kad da krenem kuci,jedva upalio :(
furukawa ipak odsluzio svoje :(

Uncle Bob

Citat: Laziæ poslato 04 Mart, 2013, 01:01
Citat: UNCLEBOB poslato 04 Mart, 2013, 00:56
Citat: Bori¹a poslato 04 Mart, 2013, 00:50
mareskin ti si blizi ako hoces prvi da probas... na vlastitu odgovornost ;D

p.s
poteraj dzak cementa iz tvoje rodne grude tamo imate toga koliko hocete hahah
Bori¹a probaj slobodno stra¹nije je nego ¹to ti neko prièa ja sam jednom na babeti iskljuèio ono sranje sa prenosa i danas mi nije jasno kako sam ostao ¾iv al,sam zato i¹ao bar80-90. [rofl]

ja sam jedom pustio free-ja nizbrdo, a onda sam iskusno na 70 dao gas, kad je ukvaèio samo ¹to nisam preleteo preko kormana...[rofl]
Ma jas am sa vrha Ljutice Bogdana od Dragi¹e Mi¹oviæa krenuo na ler jedva sam se zaustavio da ne odletim u dvori¹te one ¹kole na Auto komandi.Tad sam to poku¹ao i nikad vi¹e. :o
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Major

Citat: eclipse4 poslato 04 Mart, 2013, 01:04
danas napunih akumulator,izbacih motor iz zimnice,pustio ga da se ugreje,dok sam jeo vec se ugrejao da je i ventilator poceo da radi,krenuo do prodavnice sa sinom,i kad da krenem kuci,jedva upalio :(
furukawa ipak odsluzio svoje :(

A ja sam genijalac upalio u petak na 5 sekundi i odmah ugasio posle zimske pauze i u subotu je bilo mucenje ali ipak je upalio. Kad sam ga provozao malo po gradu izgleda da se lepo dopunio jer je juce upalio iz prve ;)

balcan girl

moj danas upalio al na prespajanjeee :D al sto sam se smrzlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D toliko od mene dok se ne vratim sa novom opremom :D ili do 15 stepeni u plusu :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

pa ne znam kako ce te greje oprema kokju si nameravala da kupujes...ona sexi
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

nja nja ta sexy ce da greje kuci planirala sam moto opremu pre svega :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Vale

konacno nahvatam vremena da odem da prijavim testove...sa sve cerkicom po basevima(ko imna zna koja je to akcija) i dodjem,udjem...trazi mi potvrdu o vozackoj....nisam je ponela!!!!!!i nista neuradih!!!!!!bukvalno-  [glavazid]

mareskin

Citat: revolution poslato 04 Mart, 2013, 21:51
pa ne znam kako ce te greje oprema kokju si nameravala da kupujes...ona sexi

Ubode grejaè, a radi na baterije ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

ko nema u glavi ima u nogama :D sutra opet :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!