Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

pit


         U redu je Slaninar ....ne treba vise da mi objasnjavas.

misa-pei

Pre rata nismo imali ni¹ta i onda su do¹li Nemci i sve nam uni¹tili.
Država je najveći neprijatelj naroda

mi¹ko_kolo

Citat: Slaninar poslato 01 Mart, 2013, 00:03
Samo da ne bude zabune: prièam o Dra¾i, Ljotiæu i pesmama opevanoj pièki Kalabiæu, koji je izdao Dra¾u kad je postalo gusto & njihovoj kompaniji. Svaka èast po¹tenim, èasnim i hrabrim ljudima koji su i¹li u èetnike da brane svoju zemlju.

Èak ni to, da je Kalabiæ izdao Dra¾u, ne mo¾e pouzdano da se tvrdi. Ko ka¾e da izdaja nije podmetnuta Kalabiæu? A izjednaèavati Ljotiæa sa Dra¾om i èetnicima je potpuna budala¹tina, ali i to je bio jedan od naèina onih "u ime naroda..." da satru sve koji nisu mislili kao oni.

Uncle Bob

Ja znam da je selo Skela najebalo za odmazdu ¹to su oni pametni sa petokrakama ubili nekog Nemaèkog vi¹eg oficira i njegovu pratnju kad su iz ©apca i¹li za Bgd.Jedini ko nije najebao romovi za neverovati kad je po¹la kaznena ekspedicija pitali romove jel,ovo Skela oni kao ma jok bre kume ovo su Vroovi (Vrh sela koji je na uzvi¹enju)Ko neveruje u Vojnom muzeju na Kalemegdanu ima plakat selo Skela je spaljeno i pobijeno,streljano preko 400Dece,®ena i Mu¹kih.Bar ovde oni sa petokrakama a sa njima i oslobodioci Rusi nisu zapamæeni po dobru.A oslobodioci su posebna prièa.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

A sad me nervira spava mi se a peku me oèi a negde sam zaturio kapi. [veryangry]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic


mi¹ko_kolo

A i mo¾e¹ da me minusira¹ kol'ko 'oæe¹... :D

mareskin

Citat: Laziæ poslato 01 Mart, 2013, 00:23
Mislim da je vreme za neku novu revoluciju...:P :D

Ti bi Laziæu samo pravio sranja :)
Ko te ne zna :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Slaninar

Citat: UNCLEBOB poslato 01 Mart, 2013, 01:14
Ja znam da je selo Skela najebalo za odmazdu ¹to su oni pametni sa petokrakama ubili nekog Nemaèkog vi¹eg oficira i njegovu pratnju kad su iz ©apca i¹li za Bgd.Jedini ko nije najebao romovi za neverovati kad je po¹la kaznena ekspedicija pitali romove jel,ovo Skela oni kao ma jok bre kume ovo su Vroovi (Vrh sela koji je na uzvi¹enju)Ko neveruje u Vojnom muzeju na Kalemegdanu ima plakat selo Skela je spaljeno i pobijeno,streljano preko 400Dece,®ena i Mu¹kih.Bar ovde oni sa petokrakama a sa njima i oslobodioci Rusi nisu zapamæeni po dobru.A oslobodioci su posebna prièa.

Kad si poèeo pisati, kontam da æe¹ napisati da su partizani pobili selo. Verujem da je bilo i toga, da nisu ni oni cveæke. Kad ono, Nemci. Meni ta logika ne dr¾i vodu. Nacisti su mogli naæi bilo koji izgovor da pobiju bilo koga. Nisu se ljudi u borbi krili iza civila, veæ su naciji sami oti¹li i pobili selo. I ne pamte se nacisti po zlu, nego se krive partizani?!
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Citat: mi¹ko_kolo poslato 01 Mart, 2013, 01:22
A i mo¾e¹ da me minusira¹ kol'ko 'oæe¹... :D

©to bi ti ja dav'o minuse...[neampojma]

Uncle Bob

Citat: Slaninar poslato 01 Mart, 2013, 08:49
Citat: UNCLEBOB poslato 01 Mart, 2013, 01:14
Ja znam da je selo Skela najebalo za odmazdu ¹to su oni pametni sa petokrakama ubili nekog Nemaèkog vi¹eg oficira i njegovu pratnju kad su iz ©apca i¹li za Bgd.Jedini ko nije najebao romovi za neverovati kad je po¹la kaznena ekspedicija pitali romove jel,ovo Skela oni kao ma jok bre kume ovo su Vroovi (Vrh sela koji je na uzvi¹enju)Ko neveruje u Vojnom muzeju na Kalemegdanu ima plakat selo Skela je spaljeno i pobijeno,streljano preko 400Dece,®ena i Mu¹kih.Bar ovde oni sa petokrakama a sa njima i oslobodioci Rusi nisu zapamæeni po dobru.A oslobodioci su posebna prièa.

Kad si poèeo pisati, kontam da æe¹ napisati da su partizani pobili selo. Verujem da je bilo i toga, da nisu ni oni cveæke. Kad ono, Nemci. Meni ta logika ne dr¾i vodu. Nacisti su mogli naæi bilo koji izgovor da pobiju bilo koga. Nisu se ljudi u borbi krili iza civila, veæ su naciji sami oti¹li i pobili selo. I ne pamte se nacisti po zlu, nego se krive partizani?!
Ma ne Germanci nisu imali preèa posla nego ba¹ u Skelu onako iz èista mira nijedno selo okolo ni pre ni posle.A 45-46 bilo je vrlo popularno poseæivati jedan bunar u selu gde su zavr¹avali ne¾eljeni darovi dragih nam Crvenoarmejaca.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Slaninar

Citat: UNCLEBOB poslato 01 Mart, 2013, 11:19
Ma ne Germanci nisu imali preèa posla nego ba¹ u Skelu onako iz èista mira nijedno selo okolo ni pre ni posle.

Jasno, samo po toj logici ne sme¹ nikad da se odupre¹ zlu.  Valda, da su partizani sami ubijali po selima, ne bi bili toliko ozlogla¹eni.

Citat: UNCLEBOB poslato 01 Mart, 2013, 11:19
A 45-46 bilo je vrlo popularno poseæivati jedan bunar u selu gde su zavr¹avali ne¾eljeni darovi dragih nam Crvenoarmejaca.

©ta reæi o na¹im vekovnim prijateljima & braæi - nemojte nas vi¹e braniti!  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Uncle Bob

2 jebene Babe iz kom¹iluka do¹le da im izmerim ¹eæer u krvi i pritisak pa nisam bre ja zdravstvena ustanova.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Jefta

Dosle su one zbog neceg drugog :) hahahahahahahahahaha

DaChaS


Slaninar

Citat: DaChaS poslato 01 Mart, 2013, 11:50
Proculo se da ima veliki toplomer :D :D :D

Dobar glas se daleko èuje, sad æe navaliti i unuke. :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

3006

Kad se setim, klinac sam bio, pokojni æale prvi u kraju kupi aparat za merenje pritiska. Ja se zajebem pa nauèim da merim, pa kad je nagrnuo kom¹iluk, najebah. Ajde ¹to merim, nego ¹to tra¾e babe i dede dijagnozu, ¹ta da rade, kako da se leèe. D¾aba prièa da se ne razumem. Ukapiram ja da ne mo¾e¹ da se otkaèi¹, pa poènem da "prepisujem" kafu. Visok pritisak - smanji kafu, nizak pritisak - popi neku vi¹e. Èudo jedno, ¹ta ti je psiha kod umi¹ljenih bolesnika...

mareskin

Citat: UNCLEBOB poslato 01 Mart, 2013, 11:34
2 jebene Babe iz kom¹iluka do¹le da im izmerim ¹eæer u krvi i pritisak pa nisam bre ja zdravstvena ustanova.

Pa ako su "jebene" onda im je pao ¹eæer, a skoèio pritisak ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major


CBRR1

Citat: mareskin poslato 01 Mart, 2013, 13:01
Citat: UNCLEBOB poslato 01 Mart, 2013, 11:34
2 jebene Babe iz kom¹iluka do¹le da im izmerim ¹eæer u krvi i pritisak pa nisam bre ja zdravstvena ustanova.

Pa ako su "jebene" onda im je pao ¹eæer, a skoèio pritisak ;D




Sta ti je iskusni "babojebac"  ;D