Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

monsterbnt

Dok ne popizde ljudi dovoljno da pobiju govna i to bez obzira na stranacku pripadnost nece se nista promeniti.
Smrt SVIMA!!!!

Slaninar

Citat: dzimika poslato 28 Februar, 2013, 09:27
ako je iko jos normalan da glasa za bilo koga onda stvarno treba da se masovno poubijamo

Uveli su da je dovoljno da 100 ljudi izaðe na izbore da bi bili regularni. Toliko ima poslanika. :)

Citat: monsterbnt poslato 28 Februar, 2013, 09:35
Dok ne popizde ljudi dovoljno da pobiju govna i to bez obzira na stranacku pripadnost nece se nista promeniti.

Popizde ljudi svakog dana, ali ne mogu da popizde organizovano. To je ono kad proèita¹ da je èovek pukao pa ubio lekara, napao policajca i tako dalje. Organizovano pizdenje se de¹avalo za vreme revolucija, koje sad uglavnom pljuju i velièaju osloboðenje iz najveæe tamnice srpskog naroda.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mi¹ko_kolo

Ja mislim da smo veæ apsolvirali da to i nije bila revolucija veæ graðanski rat. 

UFF

evo objava za sve forumase koji me znaju:

UFF ne radi u posti niti u telekomu (tamo radi zverka a radila je bastetus) i ako mislite da vam treba br mob nekog forumasa PITAJTE GA NA VREME I MEMORISITE GA (ako nema mesta u glavi pokusajte u telefon jer se pokazalo kao pozudanije resenje)
a i ako ne mislite da ce vam trebati ipak ga memorisite jer mi vise pun kurac da po nekoliko puta dnevno raznoraznim forumasima saljem brojeve telefona od drugih forumasa

aj da je hitno pa i da razumem vec ih mrzi da sednu za komp i posalju pp tom drugom clanu i sami se dogovore

e pa od sad usluga ce da kosta

1 ladno pivo

i ima problem tu - placa se unapred

znaci ako vam je problem da razmisljate jebenom glavom i memoriste brojeve ljudi sa kojima imate ili planirate da imate neki kontak onda morate da dodjete tamo gde sam ja u tom trenutku da mi platite pivo pa da dobijete broj od mene

eto  [srednjiprst]

a ako mislite da je to tesko ili neizvodljivo u tom trenutku pa onda me vodite na pivo unapred ko vas 'ebe

balcan girl

ali ti imas brojeve svih forumasaaa :D i mnogo je lakse pozvati tebe :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

balcan girl

jeste taraba al tu nije ni 5% manijaka :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Taraba

Meni kad je neko trebao na¹ao sam ga tamo. [neampojma]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF

Citat: balcan girl poslato 28 Februar, 2013, 16:26
ali ti imas brojeve svih forumasaaa :D i mnogo je lakse pozvati tebe :D :P

nije problem
cenu znate pa razmisljajte o tome

posto vam broj uvek zatreba kad niste pored racunara onda je mnogo lakse kad se predplatite  [cheers]

AndreyRR


Gsx-r 1100

Citat: UFF poslato 05 April, 2012, 12:25
Pitas kakvog smo iskustva imali?
Ja nikakvog jer svoja vozila prenosim na sebe

Ali sam imao iskustvo da sam uzeo alfu 156 u zamenu za bmw 320 i tu alfu posle prodao dalje
Kad me je kupac (umisljeni krimos koji je dosao za bg iz picke materine) zvao za neke probleme koje je imao na alfi rekao sam mu isto kao i kad sam je prodavao da je kod mene jako kratko bila, da ne znam nista o njoj i da sam je uzeo u zameni da je prodam jer sam svog bmw-a prevrnuo u kosutnjaku
Onda sam otisao kod vlasnika alfe i rekao mu da je bolje da prenese alfu na sebe jer je kupac neka budala i da moze da ima problema na sta mi je on odgovorio "hahah ma ko ga jebe ko ce to sve da prenosi ja radim sa kolima i sad trenutno imam oko 20automobila koji se vode na mene"

Ja rekoh ok kako zelis evo tebi njegov br mob a njemu sam dao tvoj pa se vi dalje ebite jer ja nemam vise nista sa vama.
E posle nekog vremena kako su pocele da stizu kazne su usledili pozivi od prodavca koji od mene zahteva da ih ja platim jer ga je kupac napusio qrcem kad ga je ovaj zvao :D

Ko te jebe kad si glup rekoh i nisi hteo da prenosis auto, plati sve kazne, pomnozi ih sa 2 i cekaj da mu istekne registracija pa ces onda ti trebati njemu i kad te bude zvao da mu das ovlascenje da registruje ti ga nateraj da prenese ali tek kad ti isplati sve troskove za kazne i tvoje cimanje sa kamatom i u duplom iznosu

Upravo zato se ne daje ovlascenje vec pravi kupoprodajni ugovor sa datumom pa kad ti stigne kazna (prodavcu ili kupcu sve jedno) ako je to bilo za vreme kad vozilo nije bilo tvoje lepo odneses kupoprodajni u sud i zavrsio si sve
Svaka cast, imas plus od mene.
Burn Rubber Not Your Soul !!!

pit

Citat: UFF poslato 28 Februar, 2013, 16:25
evo objava za sve forumase koji me znaju:

UFF ne radi u posti niti u telekomu (tamo radi zverka a radila je bastetus) i ako mislite da vam treba br mob nekog forumasa PITAJTE GA NA VREME I MEMORISITE GA (ako nema mesta u glavi pokusajte u telefon jer se pokazalo kao pozudanije resenje)
a i ako ne mislite da ce vam trebati ipak ga memorisite jer mi vise pun kurac da po nekoliko puta dnevno raznoraznim forumasima saljem brojeve telefona od drugih forumasa

aj da je hitno pa i da razumem vec ih mrzi da sednu za komp i posalju pp tom drugom clanu i sami se dogovore

e pa od sad usluga ce da kosta

1 ladno pivo

i ima problem tu - placa se unapred

znaci ako vam je problem da razmisljate jebenom glavom i memoriste brojeve ljudi sa kojima imate ili planirate da imate neki kontak onda morate da dodjete tamo gde sam ja u tom trenutku da mi platite pivo pa da dobijete broj od mene

eto  [srednjiprst]

a ako mislite da je to tesko ili neizvodljivo u tom trenutku pa onda me vodite na pivo unapred ko vas 'ebe

U svakom slucaju ovo je korisna informacija za one koji hoce da saznajui broj telefona nekog forumasa.
  P.S. Zvacu te veceras da mi kazes jedan broj.

balcan girl

Citat: UFF poslato 28 Februar, 2013, 16:47
Citat: balcan girl poslato 28 Februar, 2013, 16:26
ali ti imas brojeve svih forumasaaa :D i mnogo je lakse pozvati tebe :D :P

nije problem
cenu znate pa razmisljajte o tome

posto vam broj uvek zatreba kad niste pored racunara onda je mnogo lakse kad se predplatite  [cheers]





jaoo miliceee ti si mrtav pijan sa 4 piva uvek mi se vise isplati tebe da vodim na pivo nego sebe :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF


Plazma Keks

4 pisljiva nosaca motora i menjaca da kostaju ovoliko?!?!! PA JEBEM TI NEMCE U PICKU MATERINU, NISU NORMALNI

AndreyRR



Slaninar

Citat: mi¹ko_kolo poslato 28 Februar, 2013, 16:14
Ja mislim da smo veæ apsolvirali da to i nije bila revolucija veæ graðanski rat. 

Ono jes'. Graðanski rat Dra¾e & co. uz sponzorstvo nacista, protiv Tita & co. uz sponzorstvo Engleza. Samo su jedni bili ne¹to vi¹e fokusirani na sjebavanje nacija, a drugi na klanje jagnjadi & nenaoru¾anih civila koji nisu njihovi simpatizeri.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mi¹ko_kolo

Ako si gledao "Neretvu" I "Sutjesku". Jedino ¹to istorijski podaci ka¾u malo drugaèije - ali neka ti. ;)