Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

clutch&brake

komsinica sa sprata iznad... hebe se i vristi kao da joj je 18 a ne 58  [neslusam]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

monsterbnt

Imbecil od sefa kome NE MOZES da objasnis da jebenih 5 meseci radim nocnu, i onda mi izmesa nocnu i jutarnju, sa celim jednim vikendom slobodnim u martu....
Smrt SVIMA!!!!

perlx


monsterbnt

Samo sam mu elegantno objasnio da nema boga da posle nocne, koja je od ponoci pa dok ne zavrsis, nema boga da mu dodjem u 9 ujutru na posao, a sto se tice slobodnog vikenda....mogu i tad da dodjem, ako nista drugo da pocistim redakciju.
Smrt SVIMA!!!!

dzimika

Citat: Vlajko poslato 25 Februar, 2013, 11:20
Ford tranzit sa 18 sedi¹ta  ;D

imao komsija tranzita sa 14 sedista, odlicno stanje, otisao za 7500e

Uncle Bob

Jebena ko¹ava sjebala mi najlone razmi¹ljam dal da padnem u depresiju il u kompresiju. :'(
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Gvozden

Citat: MIGE poslato 20 Februar, 2013, 22:36
ne mogu bre nigde da nadjem marku i proizvodjaca namenskih kamioncica kao sto je virslomobil.... [neampojma] [glavazid]
treba mi zbog neke ideje oko biznisa  [thumb_up]
Mige, pravili smo mom pashi prikolice i vozila za fast food..
full prohrom, spolja mat alu eloksirano sve u HASSAP-u gas. elektro, sa svojom vodom i stujom..... Skara& Papricica , one mat crne prikolice i kombije....
Skara rostilj

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

mkt

Citat: monsterbnt poslato 25 Februar, 2013, 11:26
Imbecil od sefa kome NE MOZES da objasnis da jebenih 5 meseci radim nocnu, i onda mi izmesa nocnu i jutarnju, sa celim jednim vikendom slobodnim u martu....
koji sef jbte tamo su svi neki sefovi  [facepalm]

prpa_zr


Plazma Keks

odlazak danas u Mass da reklamiram grejace koje sam kupio u subotu. nakon pokusaja prvog paljenja jedan rikne. pre mesec dana kupio iste grejace i normalno sva cetiri su crkla, prosli su sastavili godinu dana i crkli. konstatacija u massu ovih je da grejac NE MOZE DA CRKNE!!! postoji samo uzrok zasto je on crko, da ja sam veverica...


dzimika

ja ne verujem da si ti i dalje uporan sa mass-om :D

Citat: prpa_zr poslato 25 Februar, 2013, 16:43


mrzim banke i mrzim svoje radno mesto

ajd napravis neki dobar kredit :D

Bori¹a


monsterbnt

Citat: mkt poslato 25 Februar, 2013, 15:17
Citat: monsterbnt poslato 25 Februar, 2013, 11:26
Imbecil od sefa kome NE MOZES da objasnis da jebenih 5 meseci radim nocnu, i onda mi izmesa nocnu i jutarnju, sa celim jednim vikendom slobodnim u martu....
koji sef jbte tamo su svi neki sefovi  [facepalm]

Pa zna se koja je kretencina zaduzena za raspored smena.....
Smrt SVIMA!!!!

mkt


monsterbnt

Neka neka....uskoro ce on nazad medju nas obicne smrtnike.....svemir se okrece i cudo je kako ti neko naleti na zasluzeni penal kad se najmanje nada....
Smrt SVIMA!!!!

mkt


mi¹ko_kolo

Citat: dzimika poslato 25 Februar, 2013, 09:18
koji auto juris?

Karavan, mpv... ne¹to prostrano. C5, Mondeo, Zafira, Carens, Berlingo... do 2003-2004-e do 3500k eura. Jeba ga, takav mi guber.

dzimika

ajd sutra cu da svratim do njega da vidim sta ima, bio mu je skoro mondeo karavan i jeftino je otisao a znam da je imao i fiat doblo putnicki isto sa oboja kliznih vrata
i berlingo je imao
oces dizela ili benzinca?

mi¹ko_kolo

ok, hvala. a za ovo poslednje, nemam pojma. sve je to slièno, mada ja preferiram benzin i ne prelazim neke velike kilometra¾e.