Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

CBRR1


mareskin

Citat: Kengur poslato 20 Februar, 2013, 11:53
Izvini. Razumem i nije mi tesko, samo sam se salio.

Haha. Setio se si one stare: "neke ptice nikad ne polete". Leteo bi ti itekako :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Uncle Bob

14 02 morao sam bar da budem na nuli a u + plusu bilo bi po¾eljno kod po¹tanske ¹tedionice 10.02 2013 legle su pare nekih 7+1 hiljadu ma nebitno va¾no da je bilo vi¹e nego ¹to me du¾e isad mi ka¾u da sam u blokadi jer nije na vreme pokriven dozvoljeni minus jbte ko ovde koga hebe???bio i u expozituri u Obrenovcu kao nemamo pjma jeste sve tako kao ¹to ka¾e¹ ali ti si u minusu [glavazid] bio u 27 marta kao skroz si u pravu mora da je neka gre¹ka u sistemu pa jebote i gre¹ka a ¹to æe da mi cvikaju telefon i net kom da se ¾alim a od njihovog ve¹tak keza nemam ni¹ta. :'(
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

UFF

ne ulazi u minus osim ako nije za sahranu ili svadbu i neces imati takvih problema ubuduce

Uncle Bob

Citat: UFF poslato 20 Februar, 2013, 19:11
ne ulazi u minus osim ako nije za sahranu ili svadbu i neces imati takvih problema ubuduce
Ma brate za nedaj bo¾e u oba sluèaja to je odvojeno na vreme al, ovo sam stvarno u rebusu koje pièke materine uzimaju kamatu redovno za minus i za odr¾avanje raèuna pare od gajbe iz J.Bulevara redovno le¾u na raèun i pre roka su pare bile na raèunu a ja kao u minusu ustvari nisam u minusu veæ crni humor 67 dinara u + svi èekovi realizovani (naplaæeni) ma ne¹to mi pada na pamet da nije neki blagajnik i¹ao na skijane. [neampojma]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

goranvojska


mareskin

Citat: UNCLEBOB poslato 20 Februar, 2013, 19:30
Citat: UFF poslato 20 Februar, 2013, 19:11
ne ulazi u minus osim ako nije za sahranu ili svadbu i neces imati takvih problema ubuduce
Ma brate za nedaj bo¾e u oba sluèaja to je odvojeno na vreme al, ovo sam stvarno u rebusu koje pièke materine uzimaju kamatu redovno za minus i za odr¾avanje raèuna pare od gajbe iz J.Bulevara redovno le¾u na raèun i pre roka su pare bile na raèunu a ja kao u minusu ustvari nisam u minusu veæ crni humor 67 dinara u + svi èekovi realizovani (naplaæeni) ma ne¹to mi pada na pamet da nije neki blagajnik i¹ao na skijane. [neampojma]

Mo¾da nisi imao dovoljno za provizije?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

MIGE

ne mogu bre nigde da nadjem marku i proizvodjaca namenskih kamioncica kao sto je virslomobil.... [neampojma] [glavazid]
treba mi zbog neke ideje oko biznisa  [thumb_up]


dzimika

Mislim da su elektricni, a ima i onih velikih koji mislim da su iveko ali ih neko prepravlja

smilodon


mkt


Uncle Bob

Jbte juèe pijan danas opet pa jbte smorih se vi¹e :-[ odo ja na dremku pa kad ustanem uz radzu æu da smislim ¹ta dalje. [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

CBRR1


Silvana

Opet bolesna. Èetvrti put od Nove godine grrrr
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

mi¹ko_kolo

Trgovac automobilima. Dogovori¹ se prethodno veèe za to jutro, onda ga zove¹ kad doðe¹ na plac, on se ne javlja, jedva pronaðe¹ ko bi mogao ne¹to da ti ka¾e o njemu i vrati¹ se kuæi neobavljenog posla. Sreæa, pa sam morao "samo" do Jakova.

dzimika


Vlajko

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor