Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

brm-brm

Jebada oko koriscenja stanicne usluge na Lastinoj stanici. Bili su malo nekulturni, pa malo vise, pa malo otisao do sefa stanice, pa to tako islo i onda su dosla dvojica cika u plavom da me isprate van objekta. I taman posto su me ispratili (i napisali prijavu, a nisam ni psovao ni tukao), eto sefa stanice da me pozove nazad u zgradu iz koje su me izveli pod oruzanom pratnjom (njihovo obezbedjenje se nesto neckalo pa pozvalo plavce). Pa me onda fino primili (a mogli su i odmah), espreso, moze i da se zapali cigar, nije zakon sveta krava, moze i da se uradi ono zbog cega sam navratio (i van oficijelnog radnog vremena) itd. Samo sto je moja prijava otisla sudiji za prekrsaje cim su se plavci vratili u stanicu.

Lazic


brm-brm


Lazic


brm-brm

Citat: Laziæ poslato 13 Februar, 2013, 01:22
http://www.motomanijaci.com/index.php?action=profile;u=4131


Haha, nije, al ko da jeste, ista sranja pravi! Izgleda da je problem antropogeografske prirode (lokacija Obrenovac), nije to do nas!

brm-brm

Citat: UNCLEBOB poslato 11 Februar, 2013, 19:56
Nebulozno obrazlo¾enje presude sudije za prekr¹aje Uznemirio sam Javni red i mir  u Privatnoj kuæi  [ludak] [glavazid] [glavazid] [glavazid]

Jeli zemljak, a koliku ti je kaznu rebnuo? Cisto da se informisem, sad ce to i meni...

Uncle Bob

Citat: brm-brm poslato 13 Februar, 2013, 01:40
Citat: UNCLEBOB poslato 11 Februar, 2013, 19:56
Nebulozno obrazlo¾enje presude sudije za prekr¹aje Uznemirio sam Javni red i mir  u Privatnoj kuæi  [ludak] [glavazid] [glavazid] [glavazid]

Jeli zemljak, a koliku ti je kaznu rebnuo? Cisto da se informisem, sad ce to i meni...
5.000.+1.000.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic

Ni¹ta to ne plaæaj... Sud bi morao da te tu¾i za hiljadarku tro¹kova, a ovo svakako zastareva za neko vreme... Doæi æe ti re¹enje za pet dana zatvora, i to ignori¹e¹...[hello]

Uncle Bob

Ili 5 dana Padinjaka jebiga neisplati se dok odem i vratim se iz P.skele treba mi bar 2.000. a 1.000. oæe prave popis po kuæi. [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

Citat: Laziæ poslato 13 Februar, 2013, 01:47
Ni¹ta to ne plaæaj... Sud bi morao da te tu¾i za hiljadarku tro¹kova, a ovo svakako zastareva za neko vreme... Doæi æe ti re¹enje za pet dana zatvora, i to ignori¹e¹...[hello]
Ma navrzo se pandur na mene ima me na zubu odavno svi ga mrze kao onog pokojnog Simiæa ¹to je prega¾en ispred Hotela.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic



Lazic

seæam se toga, ali sam zaboravio da je majkao... A kako je pro¹ao onaj iz pegle...?

brm-brm

vidi¹, nemam pojma kako je èièa pro¹ao

Lazic

Cenim uz dobrog advokata, par godina...

Uncle Bob

Citat: Laziæ poslato 13 Februar, 2013, 01:55
seæam se toga, ali sam zaboravio da je majkao... A kako je pro¹ao onaj iz pegle...?
Neprovereno ali koliko sam èuo dobio je 12 god radio je sa mojim ortakom na Sajmu ma ovaj ga drkao tri puta to veèe mu pisao razne kazne po prièi drot je bukvalno iskoèio pred peglicu i ovom valjda puko qrac i po gasu.A od drugog ortaka keva radi u Urgentnom na prijemu kad su ga iznosili iz kombija Doktor je u kesi nosio parèe lobanje.Mene je zaustavio kod biv¹e Jugopetrolove pumpe i poslao me na tehnièki u Boru Keèiæ ovaj mi napisao spisak ko Domanoviæ da je pisao e jedino se zajebao vratio mi saobraæajnu i ja posle zapalim preko Belog polja da mi ne skine tablice  ;D i to je zastarelo neseæam se koliko sam trebao da platim kaznu za Tehnièku neispravnost.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

misa-pei

Hm... Reèenica iz istorije "Svaki svoga ubijte suba¹u."
Država je najveći neprijatelj naroda

Uncle Bob

Ma ima ih mnogo ovaj ¹to se navrzao na mene izrod neki ni njegovi ga nevole roðeni brat mu je skroz okej èovek.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic

Biæe da nije imao dobrog advokata... [facepalm]

@Mi¹a:
Hmm, odakle poèeti, nakotili se...[facepalm]

misa-pei

Citat: Laziæ poslato 13 Februar, 2013, 02:20
@Mi¹a:
Hmm, odakle poèeti, nakotili se...[facepalm]

Da, se ja pitam, poèeo bih od poziva na ¹trajk svih dr¾avnih slu¾benika, a ko se ne odazove, sledi mu metak.

Svako ko nema dokument kako je zaradio to ¹to ima, ili imovina ne odgovara njegovom primanju (zbiru za toliko godina), metak u èelo.

Sve koji su promolili nos u politici u poslednjih 60 godina, metak u èelo.

Svima koji su dobili metak u èelo, zaplenjuje se tako steèena imovina. Ostavlja se, eventualno, porodici ne¹to da ne budu ba¹ na ulici. Za malu decu, besplatno ¹kolovanje na na¹im ¹kolama i fakultetima.

Uru¹iti dr¾avu, pa poèeti od nule. Ovo ne valja, skupo, te¹ko i neisplativo je krpiti, sru¹i i di¾i novo. (samo da ne bude starije i lep¹e :P :P)
Država je najveći neprijatelj naroda