Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

dzimika

da znas vala
pritom sada alfu 156 mozes i za 2 soma da nadjes u dobrom stanju, kako je moguce da bude 4500e stete osim ako nije otisao u deltu pa je tamo popravljao

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Hohštapler

Boga mi, uspeo bi, skupi su delovi na njoj... ;)
©oferka+zadnje staklo+ oba fara + ¹topaljke i u bonusu si...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Ruza-Bandit

Citat: Lazić poslato 11 Januar, 2013, 11:10
:o KAKO...???

Izbijeni svi vazdusni jastuci, znaci cela tabla, volan, sediste. krilo, hauba, far, vrata i ko zna sta jos. vec kod jastuka mi je pao mrak na oci

Ruza-Bandit

Definitivno zasluzujem titulu naj motomanijak 2012

Lazic

Èekaj malo, jebem li mu glupu alfu, ako sam dobro shvatio, tvoj moped od 400cc je sa strane u klizanju udario u italijansko govno, a njemu su izbili svi jastuci...:o

To je jedino moguæe ako je on udario u motor, ali onda tu ima elemenata za ¾albu, mo¾da je on pro¹ao na crveno...

mareskin

Citat: Ruza-Bandit poslato 11 Januar, 2013, 12:45
Definitivno zasluzujem titulu naj motomanijak 2012

©to se mene tièe pobedila si :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Joker

NIje valjda da tebe terete da platis tu stetu?
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Taraba

Jok koga æe. Ako je bila cirke, a bila je, automatski njeno osiguranje tra¾i nadoknadu.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Joker

A nisam znao da je registrovan alkohol... E jbg... Dozvolice ti da platis u ratama bez kamate, pa razvuci na sto vise mozes...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Ruza-Bandit

pa na jedno 2 godine... Toliko max odobravaju

Ruza-Bandit

Citat: Laziæ poslato 11 Januar, 2013, 12:50
Èekaj malo, jebem li mu glupu alfu, ako sam dobro shvatio, tvoj moped od 400cc je sa strane u klizanju udario u italijansko govno, a njemu su izbili svi jastuci...:o

To je jedino moguæe ako je on udario u motor, ali onda tu ima elemenata za ¾albu, mo¾da je on pro¹ao na crveno...

Nije. Ja sam udarila u njega i pokrivila vile, sjebala blatobran, far i cajgere.... Bar znam da alfu neæu nikada voziti.. Bandit je to

Andreja

Hahaha, da si vozila FAPa ili ne¹to slièno, mislim da bi prouzrokovala smak sveta, kad si sa Bad¾om napravila toliko sranje  [rofl]

Taraba, koèioni cilindar jebe 80%, imao sam isti problem na fikusu.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Ruza-Bandit

Naravoucenije: Nikako mi nemojte davati kljuèeve FAP-a    ;D

The One

Citat: Ruza-Bandit poslato 11 Januar, 2013, 12:45
Definitivno zasluzujem titulu najmotomanijak 2012
i najmotomanijaku¹a zbog piletina ;)
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Vlajko

Citat: Ruza-Bandit poslato 11 Januar, 2013, 14:39
Naravoucenije: Nikako mi nemojte davati kljuèeve FAP-a    ;D

Bolje da ti sakriju kljuèeve od BAR-a  [plazi_se_2]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Ruza-Bandit

Citat: Poison girl poslato 11 Januar, 2013, 14:52
Citat: Ruza-Bandit poslato 11 Januar, 2013, 12:45
Definitivno zasluzujem titulu najmotomanijak 2012
i najmotomanijaku¹a zbog piletina ;)

Mislim da je rekord nepunih 17 god :P

Ruza-Bandit

©to se BAR-a tièe utanjili smo ba¹  [zvizdi]

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

balcan girl

ruzo duso da ti nesto kazem nisi ti samo motomanijak 2012 ti si najmotomanijak decenije :-*
trazi u rate onda odnesi svoju medicinsku dokumentaciju u tvoju  osiguravajucu kuc pa onda nemas primanja u kuci nemaju primanja bla bla bolesni baba deda uza bliza dalja familija i njihova medicinska dokumentacija pa si nezaposlena pa si sad sprecena da zaradjujes jel si jelte povredjena i bla bla truc naravno trazis da placas u ratama od po nekih minimum bla bla koliko moras da platis i onda trazis da ti se dug obrise jer nemas nacina da ga isplatis u celosti
ja sam zbog vozne u pijanom stanju i gazenju pesaka i napustanja mesta saobracajnog udesa jel te moga dede bila pod dugom od 570.000 dinara platila nekih 50 000 i ostalo mi otpisali. :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!