Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andreja

To mi ne predstavlja problem, izgleda i vi¹e nego dobro za svoje godine :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hurricane

..pored ostalog danas, krenem na put i na samom izlasku iz grada ugledam ovaj prizor:

[attachment deleted by admin]

Gvozden

Sta ja znam , bolje da ugledas, nego da cujes :)

Hurricane

...svakako... uradio sam mu reset klemom akumulatora, nastavio put i vratio se (napeto), nije vi¹e pokazivao...izgleda da je zaboravio...

Uncle Bob

Citat: hurricane poslato 10 Januar, 2013, 21:16
...svakako... uradio sam mu reset klemom akumulatora, nastavio put i vratio se (napeto), nije vi¹e pokazivao...izgleda da je zaboravio...
Koja je kubika¾a?
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic

Moderan dizel, malo se samoistripovao...:D

mareskin

Citat: hurricane poslato 10 Januar, 2013, 21:16
...svakako... uradio sam mu reset klemom akumulatora, nastavio put i vratio se (napeto), nije vi¹e pokazivao...izgleda da je zaboravio...

Ova poruka je ne¹to ozbiljno? Meni ovo pi¹e godinama, a auto ide bolje nego ikad.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Taraba

Poèelo da cvili ne¹to u zadnjem desnom toèku na kolima. Ceo put od Bogoslovije do Mirijeva. Do¹lo mi da izaðem i pojedem felnu!  [veryangry]
Konaèno stignem kuæi, pipnem felnu a ona vruæa. Izgleda da je zaglavila koènica.

Jel zna neko nekog dobrog majstora u beogradu koji æe da se bakæe sa automobilom starim 24 godine?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

mareskin

Citat: Taraba poslato 10 Januar, 2013, 22:54
Poèelo da cvili ne¹to u zadnjem desnom toèku na kolima. Ceo put od Bogoslovije do Mirijeva. Do¹lo mi da izaðem i pojedem felnu!  [veryangry]
Konaèno stignem kuæi, pipnem felnu a ona vruæa. Izgleda da je zaglavila koènica.

Jel zna neko nekog dobrog majstora u beogradu koji æe da se bakæe sa automobilom starim 24 godine?

Jesi probao da cima¹ ruènu? Mo¾da popusti.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Uncle Bob

Citat: Taraba poslato 10 Januar, 2013, 22:54
Poèelo da cvili ne¹to u zadnjem desnom toèku na kolima. Ceo put od Bogoslovije do Mirijeva. Do¹lo mi da izaðem i pojedem felnu!  [veryangry]
Konaèno stignem kuæi, pipnem felnu a ona vruæa. Izgleda da je zaglavila koènica.

Jel zna neko nekog dobrog majstora u beogradu koji æe da se bakæe sa automobilom starim 24 godine?
Ako ti je stara felna uzmi slobodno te¾i èekiæ i u krug ilupaj po felni ili ti je opruga pakna blokirala ili je pukla.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

Ili nisi valjda po minusu povlaèio ruènu?
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Taraba

Probao sam da ne bijem pesnicom u instrument tablu. [rofl]

Probaću sledeći put kad krene da me nervira.
Inače, cvili tek posle 10ak km vožnje. Sve ispod toga i nema ni najmanje naznake da cvili.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Hurricane

Citat: UNCLEBOB poslato 10 Januar, 2013, 22:29
Citat: hurricane poslato 10 Januar, 2013, 21:16
...svakako... uradio sam mu reset klemom akumulatora, nastavio put i vratio se (napeto), nije vi¹e pokazivao...izgleda da je zaboravio...
Koja je kubika¾a?

2000 cm3, Ford TDCI

Uncle Bob

Citat: Taraba poslato 10 Januar, 2013, 23:19
Probao sam da ne bijem pesnicom u instrument tablu. [rofl]

Probaæu sledeæi put kad krene da me nervira.
Inaèe, cvili tek posle 10ak km vo¾nje. Sve ispod toga i nema ni najmanje naznake da cvili.
Onda ti je verovatnije le¾aj toèka koji kad se zagreje poène da blokira.Zameni to ¹to pre da ne sjebe¹ glavèinu.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic

Ne ka¾e tarabiæ da je konzerva poslednje 3 godine preblejala u gara¾i... Ipak tipujem na paknove...

Taraba

Majku mu bo¾ju (c) Tito, da nije padala ona raspala ki¹a kad sam do¹ao tu bi na parkingu skinuo toèak da vidim ¹ta je uspelo da mi podigne pritisak.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

Ama bre, stajao 3 godine treba oèistiti i podmazati(¹ta treba, a ne paknove) koènice...[facepalm]

Taraba

Gistro je majstor zamenio taj koèioni cilindar i paknove. Sve je bilo dobro prvih 300ak km.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic


Taraba

Samo da stane ovo mokro sranje da pada pa æu skinem toèak da vidim taj novi koèioni i paknove.
Ako je sve ok, onda ostaje le¾aj.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?