Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Zverka

BUBULJICA U UVETU i sad...jebeni bojler sto  PISTI DOK GREJE VODU ...
Never ride faster than your angel can fly

:D


dzimika


Plazma Keks

Citat: UNCLEBOB poslato 08 Januar, 2013, 18:39
Ma najvi¹e me izludi kad doðe lik a nije jedini ima ih vi¹e sa elektrane svejedno A ili B i cigani¹e se a ima platu min.80.000. pa jbte organizuj se malo du¾an meni, u duæanu uzima na crtu kod pekara leba  duguje za vodu al,zato svaki mesec nove patike. >:( [ludak]
ma isto... gazde i direktori peglaju sve naj automobile i kao nemaju para da plate, pa nemaju para za popravke, pa nemaju para radnike da plate...

Dragana friz

Citat: Vale poslato 08 Januar, 2013, 23:30
..kad mi dodje nabedjena gospodja(baba) i ima zelju da svoju kosu skrati za 1 cm objasnjavajuci mi to s uvodom,razradom i zakljuckom...zavrsavam joj sisanje po njenoj zelji,ulazi sledeca musterija,seda i ceka dok  mi gospodja objasnjava da bi ipak jos za 1cm...ok idemo jos jedan ceo krug oko glave za jos 1cm!..musterija ceka....posle jos jednog kruga gospodja zagleda i ipak bi da promeni da podigne jos malo stepen!!!! [veryangry]..udovoljim!..na kraju zadovoljna ocekuje da joj bude naplaceno 1 sisanje!!  [glavazid]...e pa Qrac gospodzo!...to su 3 sisanja.hvala.dovidjenja.
...dosla je opet  [sutirakamen]


Zato sam ja SAMO mu¹ki frizer   8)
Lepo doðu ljudi i ka¾u: "Isto ko pro¹li put"  [thumb_up]
Ma divni su....obo¾avam ih....najbolje mu¹terije..nema nerviranja...samo zezanje  [cheers]
A ¾ene..e to je veæ ne¹to drugo..mnooooogo su bre komplikovane  [facepalm]....èast pojedinkama..ima ih..da ne veruje¹  :-*

mareskin

Citat: Plazma Keks poslato 09 Januar, 2013, 01:58
Citat: UNCLEBOB poslato 08 Januar, 2013, 18:39
Ma najvi¹e me izludi kad doðe lik a nije jedini ima ih vi¹e sa elektrane svejedno A ili B i cigani¹e se a ima platu min.80.000. pa jbte organizuj se malo du¾an meni, u duæanu uzima na crtu kod pekara leba  duguje za vodu al,zato svaki mesec nove patike. >:( [ludak]
ma isto... gazde i direktori peglaju sve naj automobile i kao nemaju para da plate, pa nemaju para za popravke, pa nemaju para radnike da plate...

Mo¾da radnici nemaju razumevanja za direktorove probleme sa odr¾avanjem auta :D
Uh ti radnici!!! :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: Dragana friz poslato 09 Januar, 2013, 09:00
Citat: Vale poslato 08 Januar, 2013, 23:30
..kad mi dodje nabedjena gospodja(baba) i ima zelju da svoju kosu skrati za 1 cm objasnjavajuci mi to s uvodom,razradom i zakljuckom...zavrsavam joj sisanje po njenoj zelji,ulazi sledeca musterija,seda i ceka dok  mi gospodja objasnjava da bi ipak jos za 1cm...ok idemo jos jedan ceo krug oko glave za jos 1cm!..musterija ceka....posle jos jednog kruga gospodja zagleda i ipak bi da promeni da podigne jos malo stepen!!!! [veryangry]..udovoljim!..na kraju zadovoljna ocekuje da joj bude naplaceno 1 sisanje!!  [glavazid]...e pa Qrac gospodzo!...to su 3 sisanja.hvala.dovidjenja.
...dosla je opet  [sutirakamen]


Zato sam ja SAMO mu¹ki frizer   8)
Lepo doðu ljudi i ka¾u: "Isto ko pro¹li put"  [thumb_up]
Ma divni su....obo¾avam ih....najbolje mu¹terije..nema nerviranja...samo zezanje  [cheers]
A ¾ene..e to je veæ ne¹to drugo..mnooooogo su bre komplikovane  [facepalm]....èast pojedinkama..ima ih..da ne veruje¹  :-*

Kad odem kod moje frizerke taèno znam kakvu frizuru hoæu. Na primer ka¾em joj da mi treba frizura da: idem na vo¾nju motorom, da mi ne bude vruæina ispod kacige, da bude moderna, ali da se previ¹e ne istièe, da budem najlep¹i na dru¾enju... Ili idem na svadbu, treba mi frizura bolja nego mlado¾enji, ali da se ipak zamalo ne o¾enim... Ili idem da se vidim sa biv¹om, pa da po¾eli da me dobije nazad i da joj bude mnogo krivo kad odbijem... Neverovatno, ali uvek mi napravi ba¹ takvu frizuru kao ¹to sam tra¾io :P
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Dragana friz


Plazma Keks

Citat: mareskin poslato 09 Januar, 2013, 09:10
Citat: Plazma Keks poslato 09 Januar, 2013, 01:58
Citat: UNCLEBOB poslato 08 Januar, 2013, 18:39
Ma najvi¹e me izludi kad doðe lik a nije jedini ima ih vi¹e sa elektrane svejedno A ili B i cigani¹e se a ima platu min.80.000. pa jbte organizuj se malo du¾an meni, u duæanu uzima na crtu kod pekara leba  duguje za vodu al,zato svaki mesec nove patike. >:( [ludak]
ma isto... gazde i direktori peglaju sve naj automobile i kao nemaju para da plate, pa nemaju para za popravke, pa nemaju para radnike da plate...

Mo¾da radnici nemaju razumevanja za direktorove probleme sa odr¾avanjem auta :D
Uh ti radnici!!! :D

stvarno su... ma jos manje plate, za kaznu jer misle pogresno ;D

Uncle Bob

Citat: Plazma Keks poslato 09 Januar, 2013, 10:58
Citat: mareskin poslato 09 Januar, 2013, 09:10
Citat: Plazma Keks poslato 09 Januar, 2013, 01:58
Citat: UNCLEBOB poslato 08 Januar, 2013, 18:39
Ma najvi¹e me izludi kad doðe lik a nije jedini ima ih vi¹e sa elektrane svejedno A ili B i cigani¹e se a ima platu min.80.000. pa jbte organizuj se malo du¾an meni, u duæanu uzima na crtu kod pekara leba  duguje za vodu al,zato svaki mesec nove patike. >:( [ludak]
ma isto... gazde i direktori peglaju sve naj automobile i kao nemaju para da plate, pa nemaju para za popravke, pa nemaju para radnike da plate...

Mo¾da radnici nemaju razumevanja za direktorove probleme sa odr¾avanjem auta :D
Uh ti radnici!!! :D

stvarno su... ma jos manje plate, za kaznu jer misle pogresno ;D
Ja jedino da sam sebi smanjim to jest da poènem da plaæam ¹to im radim. [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Plazma Keks

tako je najbolje, mislim kakva je to logika da oni moraju da ti daju platu svakog meseca?!

ЯЭВОЛУТИОН

Meni komsinica majkala za Bozic jel se nervirala za svasta....ja se ne nerviram....motori stoje kod mene dok ne plate....doduse ima par njih koji ce da idu u delove...po pet godina se ne javljaju....kad budu dosli naci ce samo ram i blok u dvoristu...a ima onih koji "kao" zaborave motor na jesen i dodju po njega kad otopli....njima pored cene servisa, kamata na cifru plus cena zimskog parkinga od 60 evra....ne znaci da ce im motor stajati unutra....jedino ako bas ima mesta u garazi...a nesto u poslednje vreme nema.
Ali sve to nije razog za nervozu....neki nemaju a neki nece da plate...ni jedni ni drugi ne misle na moje dete pa nija nemam milosti prema njima...prema deci iam, kad budu platili, poslacu im po jednu cokoladu da se zaslade deca :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zverka

Never ride faster than your angel can fly

:D

Plazma Keks


Zverka

ahaaam  PA TOOO  KRVNICKI BOLI!!! s ti luuud
Never ride faster than your angel can fly

:D

bokilic

brmmmm

Zverka

Citat: bokilic poslato 09 Januar, 2013, 13:01
Citat: Zverka poslato 09 Januar, 2013, 12:36
jos uvek JEBENA BUBULJICA U  UVETU
[glavazid] [glavazid] [glavazid]
bolje u uvetu nego na dupetu :P
a zasto sam znala da ces se oglasiti ... LUDAJO DRAGA
Never ride faster than your angel can fly

:D

bokilic

Citat: Zverka poslato 09 Januar, 2013, 13:03
Citat: bokilic poslato 09 Januar, 2013, 13:01
Citat: Zverka poslato 09 Januar, 2013, 12:36
jos uvek JEBENA BUBULJICA U  UVETU
[glavazid] [glavazid] [glavazid]
bolje u uvetu nego na dupetu :P
a zasto sam znala da ces se oglasiti ... LUDAJO DRAGA
ma da je na guzi,,iscedili bi nekako...odma bi bilo dobrovoljaca..evo ja prvi tu iz komsiluka. :P
ovako...mazi rakiju na bubuljce  da se osusi :)
brmmmm

Vale

eo i ja da prijavim jedan rog ..i to na celu!!..plus sa strane..i to suprotne od one na koju idu siske!!da,da! [veryangry] ;D

mkt