Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 06 Januar, 2013, 13:38
Citat: mareskin poslato 06 Januar, 2013, 12:56
Citat: mkt poslato 06 Januar, 2013, 12:42
i ja juce u ruzvelovoj slusao napusavanje izmedju prodavca na ulici i neke zene oko cene badnjaka
eeeeeeeeeeeeeeej 100 dinara pa dal su oni normalni  [ludak]

A i taj badnjak ¹to "prodaju" ukrali u mojoj ¹umi. Nisam skoro bio, ali pola ¹ume mi je za 20 godina poseèeno.
I onda mi neko ka¾e ¹ta se ¾ali¹ takav je obièaj!?! Obièaj je da se nekome upropasti ¹uma?

Ja imam vikendicu kod Tise, kod ZRa, tamo ima velika hrastova ¹uma (Srbija ¹ume), i svake godine se Patriotske snage okolnih sela (politièke partije) udru¾e u pohod na tu ¹umu, iseku sve ¹to stignu, izlome, i ostave pola... svake godine tamo stoje patrolna kola murije da ih spreèi, al d¾aba, rodoljubi su nezaustavljivi... pogotovo pijani i u ime vere..
tuga...
Umesto da odu svi i poseku jedno drvo, sveèano, oni svako seèe PO DOMAÆINSKI, ZA SEBE!

Be¹e ima 10 bo¾ijih zapovesti? Meni se èini da je za vernike svih deset odjednom, malo mnogo. Tako da ispunjava¹ mo¾da 3-4 u isto vreme i puna kapa :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Gvozden

Ja danas od knjigovodje idem i psujem i pricam sam sa sobom.......  [ljutko][sutirakamen] [ljutko]
KAd sam video ko mi sve nije platio, zovem ceo dan. a onoooo [doh] [doh] Pa dzanki su male mace kakvi su to izgovori........ [bejzbolka] [ljutko] [glavazid]
I posle se cudim sto mi pritisak 165/120.... dobar i lud braca..
Eeeeee nekad i treba da lupis glavom o zid, ma sta u zid u gusani oluk!!!

http://www.megastar.com.mk/stara//images/stories/veresija/im000323.jpg

Plazma Keks

zajebana je ta stvar kada radis preko racuna. sada uglavnom malo njih ima para da redovno placa, a ako trazis pare pa radovi, onda ces oterati od sebe musterije koje ce posle imati para da plate.......................................................................

mareskin

Citat: Gvozden poslato 08 Januar, 2013, 17:12
Ja danas od knjigovodje idem i psujem i pricam sam sa sobom.......  [ljutko][sutirakamen] [ljutko]
KAd sam video ko mi sve nije platio, zovem ceo dan. a onoooo [doh] [doh] Pa dzanki su male mace kakvi su to izgovori........ [bejzbolka] [ljutko] [glavazid]
I posle se cudim sto mi pritisak 165/120.... dobar i lud braca..
Eeeeee nekad i treba da lupis glavom o zid, ma sta u zid u gusani oluk!!!


Mislim da sam negde na forumu veæ pisao o tome, ali mene je ba¹ ispizdeo jedan majmun koga sam zvao za plaæanje.
Javlja mi se èovek na mobilni sa pla¾e u Grèkoj gde je oti¹ao sam kompletnom porodicom i to sa mojim parama.

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Gvozden

Svojevremeno je BAdzar cini mi se imao vecuy cifru dugova, dal oko 100 i kusur hiljada u evrima...zove, kumi, juri i tako pukne mu film jednog dana, Dojadilo da ga lazu, da se sramote, da se kvare prijateljstva i covek uzme svesku, Zvao sve koji su mu duzni na cast. One koji se nisu javili obavestio preko prijatelja, spremio jagnje, prase, pice sve po redu...... I tako kad se okupili gosti, covek izadje i kaze :
Dragi prijatelji, kolege od danas mi niko vishe nishta nije duzan!!! Uzme svesku sa dugovima ( 120K evra) i pocepa je....ALI OD DANAS, pa se sagnuo i uze jedan mali kamencic iz dvorishta, NI JEDAN KAMENCIC NECE IZACI ODAVDE DA NIJE PLACEN!!!!.  I stvarno covek vishe nema problema.....NEma dugova, svi plate.... JA sam to cuo od mog pobratima Srbe, kamenoresca , rockera, mog brata... ali nisam shvatio ozbiljno do pre koji dan...
Cekas bozic, a oces da svisnes od besa i nespokoja.... Dosta je..
Ako nekom ova prica pomogne drago mi , ako ne  bar moze da bude kao anegdota i urbana legenda pricana u drustvu..
Ja svoju knjigu ne mogu da poderem ko Bazdar, ali naplaticu. Samo  tuzno je to kako te neke stvari teraju da se menjas...i MOLIM vas nemojte da i serete o svetskim zaverama i pricama o kapitalizmu... Ovde je obicna ljudskost i postenje u prici , nikakve zapadne picke matere i sl...Peace

Hohštapler

Jbg, niko ne ¾ivi lako...
Samo ima ljudi kojima ne smeta to ¹to duguju, i dalje se kurèe kako su neko i ne¹to i spavaju mirnije nego mi koji ni¹ta ne bi ni uzeli da nismo platili...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mareskin

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 08 Januar, 2013, 17:43
Jbg, niko ne ¾ivi lako...
Samo ima ljudi kojima ne smeta to ¹to duguju, i dalje se kurèe kako su neko i ne¹to i spavaju mirnije nego mi koji ni¹ta ne bi ni uzeli da nismo platili...

Ne trgujem hlebom i mesom veæ robom i uslugama koje nisu neophodne za ¾ivot. Tako da nema opravdanja za dugovanja.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Plazma Keks

problem je sto tebi duguju, a ti zbog tudjih dugovanja prema tebi ne mozes da platis svoje dobavljace, a oni ti najvise trebaju jer ti daju na odlozeno. evo, ja sada imam potrazivanja u vise hiljada evra, i kad mi neko nesto plati, pare odu onima kojima sam ja duzan, a kad poplacas svoja potrazivanja, ostane ti malo....
zacarani krug...

Uncle Bob

 :(©to veæa materijalna kriza to vi¹e neljudskost izlazi na povr¹inu.Meni se posao smanjio vi¹e nego duplo odkad neradim na doðem ti,na neki naèin mi je lak¹e nego da se nerviram za moje pare. :(
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

easy

najjace kad trazis ono sto ti duguju, a oni: mogu da ti DAM...
mislis valjda da mi PLATIS?
jos ispada da on tebi cini uslugu...

Plazma Keks

ma kod mene nema dam ti das mi.. samo pare

Uncle Bob

Ma najvi¹e me izludi kad doðe lik a nije jedini ima ih vi¹e sa elektrane svejedno A ili B i cigani¹e se a ima platu min.80.000. pa jbte organizuj se malo du¾an meni, u duæanu uzima na crtu kod pekara leba  duguje za vodu al,zato svaki mesec nove patike. >:( [ludak]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Vale

..kad mi dodje nabedjena gospodja(baba) i ima zelju da svoju kosu skrati za 1 cm objasnjavajuci mi to s uvodom,razradom i zakljuckom...zavrsavam joj sisanje po njenoj zelji,ulazi sledeca musterija,seda i ceka dok  mi gospodja objasnjava da bi ipak jos za 1cm...ok idemo jos jedan ceo krug oko glave za jos 1cm!..musterija ceka....posle jos jednog kruga gospodja zagleda i ipak bi da promeni da podigne jos malo stepen!!!! [veryangry]..udovoljim!..na kraju zadovoljna ocekuje da joj bude naplaceno 1 sisanje!!  [glavazid]...e pa Qrac gospodzo!...to su 3 sisanja.hvala.dovidjenja.
...dosla je opet  [sutirakamen]

balcan girl

osisaj je do glave :D pa ce sledeci put znati :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

aæimo

©ta bi da se bavi¹ unutra¹njim ureðenjem doma? Tri dana su na grbaèi, hiljade crte¾a skica...

Ilovaèa, taki je poso ni ja ga ne volim.

Vale

Citat: balcan girl poslato 08 Januar, 2013, 23:31
osisaj je do glave :D pa ce sledeci put znati :D
bice da je shvatila...dr put je iz cuga znala sta zeli  ;D
Citat: aæimo poslato 08 Januar, 2013, 23:33
©ta bi da se bavi¹ unutra¹njim ureðenjem doma? Tri dana su na grbaèi, hiljade crte¾a skica...

Ilovaèa, taki je poso ni ja ga ne volim.
..nije meni sto sam 3 puta sisala-to sam naplatila..nego sto je musterija druga dosla na vreme a zbog ove ne zadovoljne svojim izgledom,ne vezanim za kosu..kasnila

Zverka

jos sam da mi kazes di si ...sas salonce...pa da ti  visim ...sas sve bakice :) onako maaalo TI RASTERAM "gerijatriju " :)
Never ride faster than your angel can fly

:D

Vale

dodzi dodzi  [cheers] pa dodzem i ja tebi   :P :-*

Gvozden

#4858
JA do malopre dobijao pozive na mob i izvinjenja i kojekakva sranja zasto nisu u stanju da plate racun od prosle godine.. [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko]