Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Alchemist

You're just jealous cause voices are talking to me

mareskin

Citat: Alchemist poslato 31 Decembar, 2012, 00:10
sad nas ne konstatuje... jebe ovce  [rofl]

Kad joj je taraba dao link za ovna, a ne za ovcu ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

u pravu si alchemist :D jebem ti tel. taman stigoh do level 5 :P a njega obozavam iz daleka a tebi cu da pokazem koliko te volim kad te vidim :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!


The One

Citat: balcan girl poslato 31 Decembar, 2012, 00:18
u pravu si alchemist :D jebem ti tel. taman stigoh do level 5 :P a njega obozavam iz daleka a tebi cu da pokazem koliko te volim kad te vidim :-*

mmm lesbians (:-* za Laziæa)
pozitivno izbacivanje iz takta - radim samo do 2 :D
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

mi¹ko_kolo

Naravno, letos neoèi¹æen, od¾ak koji se jutros upalio.  [glavazid] [glavazid] [glavazid] [glavazid]  [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] I jo¹ uvek polako tinja.

CADILLAC

...u firmi skraæeno radimo do 12h , ali....UVEK ima ali....moram da vozim na neku sahranu  [pop] u 12.30h.... [glavazid]
BMW BoxerClub Pancevo 666

CBRR1

#4807
Citat: CADILLAC poslato 31 Decembar, 2012, 12:41
...u firmi skraæeno radimo do 12h , ali....UVEK ima ali....moram da vozim na neku sahranu  [pop] u 12.30h.... [glavazid]
Prijatan boravak i ostanak Vam zelim od srca gospodine Cadilak...

Hohštapler

Citat: mi¹ko_kolo poslato 31 Decembar, 2012, 12:20
Naravno, letos neoèi¹æen, od¾ak koji se jutros upalio.  [glavazid] [glavazid] [glavazid] [glavazid]  [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] I jo¹ uvek polako tinja.

Novogodi¹nje radosti...   [glavazid]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

CBRR1

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 31 Decembar, 2012, 15:55
Citat: mi¹ko_kolo poslato 31 Decembar, 2012, 12:20
Naravno, letos neoèi¹æen, od¾ak koji se jutros upalio.  [glavazid] [glavazid] [glavazid] [glavazid]  [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] I jo¹ uvek polako tinja.

Novogodi¹nje radosti...   [glavazid]
najebace Deda mraz... :D

mi¹ko_kolo

;D Al' mi danas uop¹te nije bilo do smeha.

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mkt


Lazic



Kengur

Kangooo (Reno, ne Pavlovic :D )

Bio kod satro majstora, prespajali komp, nece da upali. Probali na drugom komp, radi...

Drkali jos nesto nece... Prekljuce da dovucem kuci, i stavim nov senzor zamajca... Probam, ali djoka, slab aku, cak i kad ga spojim sa nissanom... Zavergala dva puta dobro i umre...

Stavio aku da se puni, i sutra ako ne upali, upalice pomocu sibice...

mkt

... kad ne proveris raspored smena i pojavis se u firmi kao padobranac bzvz
sad na tramvaj pa kuci jbg


dzimika

hahahahhaha
jednom se tako desi da se ja zajebem, pustio mozak na otavu na odmoru pa pobrkao skroz a nisam seo lepo pa razmislio, dodjem u prvu i jos gledam otkud koleginica iz druge smene, pita ona mene otkud ja :D
pozovem kolegu da vidim gde je jer je vec proslo 8 uveliko kad on se uspavao :D i tako ja njega spasim da ne kasni 2 sata a ja da se ne vracam kuci :D

mkt

ja jos mislio da kasnim pa krenuo biciklom, kao ajde brzo cu da se sjurim dole do dunavske
potpuno mokar sam dosao gajbi

Lazic

@D¾imika:
On je bolje pro¹ao, em se lepo naspavao, em nije morao na posao, em nije morao da trpi gnev ¹efa/direktora zbog ka¹njenja... Ti si u stvari jedan divan rano izlapeli kolega...[rofl]


@mkt:
  [facepalm][facepalm] [rofl] [rofl] [rofl]