Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.


Dragana friz

ja pisem iz svog iskustva i nisam sama,imam dve cerke
nas tri sasvim lepo funkcionisemo,a sa ex-om sam u solidnim odnosima
sve je stvar izbora...i sta zelis u zivotu....al o tome bi mogle da se pisu disertacije

Uncle Bob

Citat: Dragana friz poslato 22 Decembar, 2012, 01:30

svi oni to shvate (shvatimo) ali ja sam misljenja da kad nesto pukne to se vise ne sastavlja........itd...

tako da idemo u nove pobede......zivot.... :-*
Ðido Uncle Bob ljubi
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

Citat: Vale poslato 22 Decembar, 2012, 01:33
Citat: Dragana friz poslato 22 Decembar, 2012, 01:30

svi oni to shvate (shvatimo) ali ja sam misljenja da kad nesto pukne to se vise ne sastavlja........itd...

tako da idemo u nove pobede......zivot.... :-*
totalno se slazem...ali kad nisi sam(kad je tu malo derle)...pobune se misli..
...zavisi od velicine sranja...i ko je spreman koliko da trpi..da se ne lazemo nikom nije savrseno..
Doði ti da ti Uncle Bob isprièa tu¾nu prièu u P.M. kako bi te posle oterao??? :-[ [rofl] [rofl] [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Vale

Citat: Dragana friz poslato 22 Decembar, 2012, 01:39
ja pisem iz svog iskustva i nisam sama,imam dve cerke
nas tri sasvim lepo funkcionisemo,a sa ex-om sam u solidnim odnosima
sve je stvar izbora...i sta zelis u zivotu....al o tome bi mogle da se pisu disertacije
jesam prenaglila vise puta u zivotu i nosim se i sa lepim i sa ruznim.drugo i nepreostaje..trudim se da zivim iz dana u dan,uzivam u sitnicama i ko zna sta nam nosi sutra....
Citat: UNCLEBOB poslato 22 Decembar, 2012, 01:42
Citat: Vale poslato 22 Decembar, 2012, 01:33
Citat: Dragana friz poslato 22 Decembar, 2012, 01:30

svi oni to shvate (shvatimo) ali ja sam misljenja da kad nesto pukne to se vise ne sastavlja........itd...

tako da idemo u nove pobede......zivot.... :-*
totalno se slazem...ali kad nisi sam(kad je tu malo derle)...pobune se misli..
...zavisi od velicine sranja...i ko je spreman koliko da trpi..da se ne lazemo nikom nije savrseno..
Doði ti da ti Uncle Bob isprièa tu¾nu prièu u P.M. kako bi te posle oterao??? :-[ [rofl] [rofl] [rofl]
voljna saslusati svakakva iskustva,misljenja.... [cheers]

mareskin

Citat: Dragana friz poslato 22 Decembar, 2012, 01:30

svi oni to shvate (shvatimo) ali ja sam misljenja da kad nesto pukne to se vise ne sastavlja........itd...

tako da idemo u nove pobede......zivot.... :-*

Sla¾em se. Kad ne¹to pukne ne mo¾e da se zakrpi.
Naravno, povremeni seks ili seksi vikend zajedno je uvek dobrodo¹ao. Ako je valjao pre, za¹to ne bi valjao i posle.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Vale

Citat: mareskin poslato 22 Decembar, 2012, 01:51
Citat: Dragana friz poslato 22 Decembar, 2012, 01:30

svi oni to shvate (shvatimo) ali ja sam misljenja da kad nesto pukne to se vise ne sastavlja........itd...

tako da idemo u nove pobede......zivot.... :-*

Sla¾em se. Kad ne¹to pukne ne mo¾e da se zakrpi.
Naravno, povremeni seks ili seksi vikend zajedno je uvek dobrodo¹ao. Ako je valjao pre, za¹to ne bi valjao i posle.

a ako nije valja pre..nece nikada! :'( [rofl]

balcan girl

ma kakvo trpljenje...si luda ... ja jedva trpim sebe ponekad jos mi samo neko drugi fali...probala i shvatila da nije to za mene, pa ne mogu ja nekog da vaspitavam bre sa 30+ godina da se prljave carape bacaju u korpu za ves a ne po podu i da mi skakuce po zivcima. dete je nesto drugo njega ces da vaspitas do 5 godine sta i kako, a za sex uvek mozes da se snadjes na drugu stranu :D jos ako imas i baterijeeee ihaaa sreca sreca radost...baterije?? setih se dragana obecala si nove punjive baterije :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Dragana friz

Citat: balcan girl poslato 22 Decembar, 2012, 02:00
ma kakvo trpljenje...si luda ... ja jedva trpim sebe ponekad jos mi samo neko drugi fali...probala i shvatila da nije to za mene, pa ne mogu ja nekog da vaspitavam bre sa 30+ godina da se prljave carape bacaju u korpu za ves a ne po podu i da mi skakuce po zivcima. dete je nesto drugo njega ces da vaspitas do 5 godine sta i kako, a za sex uvek mozes da se snadjes na drugu stranu :D jos ako imas i baterijeeee ihaaa sreca sreca radost...baterije?? setih se dragana obecala si nove punjive baterije :D

irena sve objasnila   [thumb_up]
baterije te cekaju.... [rofl] [rofl] [rofl]

Vale

..tanka je nit...a mozda i serem...mozda je jednostavno neimanje muda

pit


Vale


balcan girl

zivot je suvise kratak da ga provedes u trpljenju necega sto ti se ne svidja, a jednog dana kad to dete odraste nece ti reci hvala ako je zbog svadje svojih roditelja moralo da se krije u svojoj sobi i da se plasi da ce da dodje do fizickog obracuna, najveca glupost zena je kad izjavi ja sam zbog dece sa njim, e pa bas zbog tog deteta treba da ga sutnes jer tom detetu treba stabilnost pre svega i rutina, i mir i spokojstvo. to sto ces ti da mislis da se svadjas sa muzem dok ono spava to zaboravi, deca sve vide i sve cuju i sve znaju...mi gresimo deca ne grese nikad..dete bolje proceni i karakter coveka i situaciju pre nego odrasla osoba..
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

pit


             Zna se sta zena treba da radi u kuci.Da pere,cisti ,kuva,sprema ,pusi... [djavo]

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

pit



            E pa zbog toga te i otkacio.Danasnje zene su previse opterecene svoji zenski pravima i ravnopravnoscu a zaboravljaju da su muskarci obde jos uvek balkanci....ja prvi recimo.

Dragana friz


balcan girl

hahaha pite nije otkacio on mene vec ja njega :D i nije problem u kuvanju, ciscenju i ostalom, to se kod mene podrazumeva jer ja prva ne zelim da zivim kao stoka pod br.1 ali zena ne sluzi samo zato i tacka. ja sam gledala brak svojih roditelja i zelim da imam isti takav ne pristajem na nista manje od toga i tacka.
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

bravo gago solidarisem se jer sam najvecim delom zbog toga i otisla :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF