Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

MIGE

uostalom,taj poslanik je predstavnik naroda,treba da daje dobar primer drugima  ;) mogao je da bira;ili da bude poslanik ili da bude pijani vozec...u njegovom slucaju, ne moze dupe na dve klupe  ;)

Lazic

@baconman:
I to ¹to ka¾e¹, kakvi smo mi, takvi nam i poslanici...[facepalm] Ali ipak ne udaraju svi pijani decu na prelazima...

mareskin


Juèe sam malo razmi¹ljao:
U jednom delu sobe mi je toplije nego u drugom. U drugom delu mi se nalazi krevet, pa je logièno da mi je pomalo hladno.
Dugo, ba¹ dugo, mi je trebalo da doðem do sledeæeg zakljuèka.

Ako premestim krevet u drugi deo sobe biæe mi toplije.

Sad mi je pomalo vruæe... Jbg.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

To ti je kad ¾ivi¹ sam, pa nema ko da ti da genijalne ideje...

stilgar

Citat: Dragana friz poslato 14 Decembar, 2012, 11:06
...treba mu jebati kevu......
inace u ovoj zemlji bi keve imale najbolji seks kad bi svi ispunili obecanja :)

mareskin

Citat: Laziæ poslato 14 Decembar, 2012, 12:01
To ti je kad ¾ivi¹ sam, pa nema ko da ti da genijalne ideje...

Oseæam nekakve èudne promene... dobio sam neopisivu ¾elju da premestim i dva ormara, televizor i stoèiæ...
Doktore Laziæu ¹ta mi se ovo de¹ava?!? :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

The One

 [rofl] [rofl] [rofl]

ako ne mo¾e¹ da napravi¹ red u sebi napravi oko sebe

proæiæe te ta potreba kad se bude¹ bavio neèim lep¹im :D
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Uncle Bob

Citat: mareskin poslato 14 Decembar, 2012, 12:13
Citat: Laziæ poslato 14 Decembar, 2012, 12:01
To ti je kad ¾ivi¹ sam, pa nema ko da ti da genijalne ideje...

Oseæam nekakve èudne promene... dobio sam neopisivu ¾elju da premestim i dva ormara, televizor i stoèiæ...
Doktore Laziæu ¹ta mi se ovo de¹ava?!? :D

Zima je èudo. :D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mareskin

Citat: Poison girl poslato 14 Decembar, 2012, 12:22
[rofl] [rofl] [rofl]

ako ne mo¾e¹ da napravi¹ red u sebi napravi oko sebe

proæiæe te ta potreba kad se bude¹ bavio neèim lep¹im :D

Jedva èekam :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mkt

#4549
,... jebeno ciscenje snega sa krova zgrade  [sutirakamen]
auuuuu al nisam u formi  [doh] [doh] [doh] [doh]
http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/222229_10200176360993775_1861001381_n.jpg

April

Opet æu da dre¾dim u kancelariji prekovremeno, da radim preko vikenda, zato sto neki i nakon 3 podsjetnika nisu odradili svoj dio posla.
I trening veèeras mogu da zaboravim.
A opet, pored svih sranja, ne mogu da to ka¾em njihovim ¹efovima, jer æe dobiti otkaz.
Gdje prestaje neogranizovanost, nekompetentnost, neiskustvo, a poèinje bezobrazluk?
Jebemu mater vi¹e.
+Uhhhhhhhh
Do you want to be right or do you want to be free?

goranvojska


ivanastark

Citat: April poslato 14 Decembar, 2012, 16:30
Opet æu da dre¾dim u kancelariji prekovremeno, da radim preko vikenda, zato sto neki i nakon 3 podsjetnika nisu odradili svoj dio posla.
I trening veèeras mogu da zaboravim.
A opet, pored svih sranja, ne mogu da to ka¾em njihovim ¹efovima, jer æe dobiti otkaz.
Gdje prestaje neogranizovanost, nekompetentnost, neiskustvo, a poèinje bezobrazluk?
Jebemu mater vi¹e.
+Uhhhhhhhh
Na kraju ce tebe da obeleze i kazu ti 'hvala, dovidjenja'.. Nemoj da cekas doveka, a hvala ti te iste osobe nece posle reci..
"Nema lo¹eg vremena, ima samo lo¹e opreme!"

Gvozden

Citat: April poslato 14 Decembar, 2012, 16:30
Opet æu da dre¾dim u kancelariji prekovremeno, da radim preko vikenda, zato sto neki i nakon 3 podsjetnika nisu odradili svoj dio posla.
I trening veèeras mogu da zaboravim.
A opet, pored svih sranja, ne mogu da to ka¾em njihovim ¹efovima, jer æe dobiti otkaz.
Gdje prestaje neogranizovanost, nekompetentnost, neiskustvo, a poèinje bezobrazluk?
Jebemu mater vi¹e.
+Uhhhhhhhh
Glavu gore!
Da sam, svaki put kad sam ispravljao tudje greske, crteze, pripremu i ostavljao po 2 evra sa strane. Sad bih ij a  slao slike sa ture iz Indokine..
C` est la vie...

Taraba

Sutra popis!!! Wooohooo! Jedva èekam da se 14h smrzavam u magacinu i brojim pra¹njave delove koji ne trebaju nikome i ne vrede kurcu.  [samoubistvo]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

balcan girl

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] sto volim sto sad neko drugi ovde pise popis  :P :P :P :P :P :P :P ;D 8)
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Taraba

A meni lak¹e kad se setim koliko si ih ti do sada uradila :P
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

balcan girl

vidis o tome nisam razmisljala  :o [dunce]
a da pa ja vise uopste ne razmisljam od kako ne radim  :P :P :P :P :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

@Monster

Ja bih vas zamolio da ne potresate moju napacenu dusu sa ovakvim svetogrdjem....love will tear us apart, je jedna od najboljih balada ikada...a ovi su uspeli da je unakaze....treba bre suzu da pustis kad je cujem a meni pripala muka.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

April

Citat: Gvozden poslato 14 Decembar, 2012, 17:00
Citat: April poslato 14 Decembar, 2012, 16:30
Opet æu da dre¾dim u kancelariji prekovremeno, da radim preko vikenda, zato sto neki i nakon 3 podsjetnika nisu odradili svoj dio posla.
I trening veèeras mogu da zaboravim.
A opet, pored svih sranja, ne mogu da to ka¾em njihovim ¹efovima, jer æe dobiti otkaz.
Gdje prestaje neogranizovanost, nekompetentnost, neiskustvo, a poèinje bezobrazluk?
Jebemu mater vi¹e.
+Uhhhhhhhh
Glavu gore!
Da sam, svaki put kad sam ispravljao tudje greske, crteze, pripremu i ostavljao po 2 evra sa strane. Sad bih ij a  slao slike sa ture iz Indokine..
C` est la vie...
Ma bas sam popizdila, ali totalno.

Razumijem i kulturoloske razlike i to da svako svoje radi po bijelom svijetu, da nije jednostavno jer ne znas ljude sa kojima radis, ali opet...
Na kraju sam otisla na trening, vratila se i sve je bilo zavrseno...
Izgleda dok covjek ne poludi i postane zajeban, nema selameta.
Do you want to be right or do you want to be free?