Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

El Jefe

Посланик аутом ударио дете на пешачком прелазу и одмах се позвао на имунитет
http://www.kurir-info.rs/poslanik-autom-udario-dete-na-pesackom-prelazu-clanak-557637
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

#4521
Da je moje dete, zna¹ ¹to bi mu vredeo imunitet... ?!? Kao lanjski sneg... Debilèina matora retrardirana, treba ga zgaziti kao ¾ohara...

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

ivanastark

"Nema lo¹eg vremena, ima samo lo¹e opreme!"

perlx

Buba-svaba. Ne treba ga zgaziti vec javno rascereciti, ali od toga nista...

Lazic

Citat: El Jefe poslato 13 Decembar, 2012, 13:24
Sta je to ¾ohar Lazicu?

hrvatska verzija buba ¹vabe, u svakom pogledu gora od domaæe... :D

ivanastark

Citat: Laziæ poslato 13 Decembar, 2012, 14:03
Citat: El Jefe poslato 13 Decembar, 2012, 13:24
Sta je to ¾ohar Lazicu?

hrvatska verzija buba ¹vabe, u svakom pogledu gora od domaæe... :D

Genetski modificirana ;D
"Nema lo¹eg vremena, ima samo lo¹e opreme!"

Lazic

Jok, samo razma¾ena mediteranskom klimom...:D

Dragana friz


Lazic

Lenje i glupe u odnosu na na¹e, i samo bi da zaraðuju preko leta, kao kakvi crnogorci...:D :-*

CADILLAC

Citat: El Jefe poslato 13 Decembar, 2012, 13:08
Посланик аутом ударио дете на пешачком прелазу и одмах се позвао на имунитет
http://www.kurir-info.rs/poslanik-autom-udario-dete-na-pesackom-prelazu-clanak-557637
...popravio bih mu "imunitet" za SVA vremena...!  [djavo]
BMW BoxerClub Pancevo 666

Slaninar

©to
Citat: CADILLAC poslato 14 Decembar, 2012, 08:11
Citat: El Jefe poslato 13 Decembar, 2012, 13:08
Посланик аутом ударио дете на пешачком прелазу и одмах се позвао на имунитет
http://www.kurir-info.rs/poslanik-autom-udario-dete-na-pesackom-prelazu-clanak-557637
...popravio bih mu "imunitet" za SVA vremena...!  [djavo]

Neko moje razmi¹ljanje, ne pravdam vo¾nju u pijanom stanju, daleko od toga.

Svrha ka¾njavanja je da nikom ne padne na pamet raditi isto. Da li kod nas to va¾i? Da li æe, ako ovog kazne, biti tako da nikom ne padne na pamet voziti pijan?   Koliko vidim, kod nas svi gledaju da zajebu dr¾avu kako stignu. ©to da plati kaznu za vo¾nju u pijanom stanju ako ne mora? Koliko nas bi iskoristilo d¾okera, da ga ima, kao ovaj, da ne plate za pijanu vo¾nju?

Koliko shvatam, lik nije pobegao s lica mesta, nije lagao da nije on udario dete, samo je izbegao da mu dr¾ava dodatno jebe kevu zbog pijane vo¾nje. Koliko vas ¹to sipate drvlje i kamenje bi volelo da mo¾e da ne naduva ako se desi sranje, a vozili su pod gasom? Koliko vas bi zanemarilo d¾okera i reklo, "daj, kaznite me, za primer"!
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Priznajem da nisam od tih, ali ovaj ¹atro predstavlja narod kod dr¾ave, mora da bude bolji, makar od mene...

Dragana friz

Olo¹ je pobegao sa lica mesta,tako da je samim tim PIÈKETINA i koga bre on predstavlja...kakva dr¾ava,kakav bre imunitet...treba mu jebati kevu......


The One

Citat: Slaninar poslato 14 Decembar, 2012, 09:56

Koliko nas bi iskoristilo d¾okera ...?

sigurna sam da bi dobar deo ¾enskog foruma Jokeru rekao:
Citat: Slaninar poslato 14 Decembar, 2012, 09:56

"daj, kaznite me, za primer"!
[rofl] [rofl] [rofl]

@topick glupe èizme, koje su opet pukle  [doh] zbog matore "gospoðe" koja me zgazila u busu
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Lazic

@Dragana:
Nemoj tako, ka¾e da je stao, ali nije video da je nekoga udario, pa je oti¹ao...[facepalm]

E izem ti ba¹ te èizme...[facepalm]

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 14 Decembar, 2012, 10:57
Priznajem da nisam od tih, ali ovaj ¹atro predstavlja narod kod dr¾ave, mora da bude bolji, makar od mene...

Kapiram dru¾e. Verujem da bi se svako NEnormalan pokrio u¹ima i u zemlju propao od jeda da udari dete. Za dru¹tvo uglavnom biram takve, nenormalne, one koji odudaraju od sivila, ali tii ministri i poslanici su na¹e kom¹ije, kumovi, roðaci... to je na¹a slika. Na¹e dru¹tvo. Takvi smo postali.

Imala je koleginica s foruma, ako se dobro seæam, udes, pila je i pro¹la kroz crveno. Mo¾da gre¹im. Osiguranje æe vozaèu kojeg je pukla isplatiti ¹tetu ako nije pila, ako je pila, mora ona iz svog d¾epa. Ja bih lièno vi¹e voleo da plati to sve osiguranje, njoj ako sam udes nije dovoljan nauk, ni¹ta neæe pomoæi.

Naravno, najlep¹e bi bilo da smo normalna zemlja gde poslaniku neæe pasti na pamet da vozi pijan... gde nikom neæe pasti na pamet da vozi pijan.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Ma desi se mnogima da voze pijani, ali razlika je ¹to æe iole normalan èovek, ako veæ vozi pijan, da vozi polako i mnogo pa¾ljivije nego da je trezan... Za 600.000km nisam pijan imao nikad nikakav eksces(kolima), i uvek vozim kao po jajima, ba¹ zato ¹to sam svestan da refleksi i nisu ba¹...

UFF


Slaninar

Citat: Laziæ poslato 14 Decembar, 2012, 11:13
Ma desi se mnogima da voze pijani, ali razlika je ¹to æe iole normalan èovek, ako veæ vozi pijan, da vozi polako i mnogo pa¾ljivije nego da je trezan... Za 600.000km nisam pijan imao nikad nikakav eksces(kolima), i uvek vozim kao po jajima, ba¹ zato ¹to sam svestan da refleksi i nisu ba¹...

Jasno. Samo, da ti iskoèi dete na put, udari¹ ga. Kako bi posle spavao? "Da nisam pio, mo¾da bih zakoèio na vreme?" To je zajebano. S tim posle treba ¾iveti. Ja isto razmi¹ljam i kod ogranièenja. Nije problem kazna, nego da se desi neko sranje, pa posle da mislim, ¹ta da sam po¹tovao ogranièenje, ¹ta bi bilo...

Nikog ne krivim, niti pravdam. Èisto razmi¹ljam. Za mene ostaje dilema: ako mo¾e¹ da zajebe¹ dr¾avu, da ne plati¹ kaznu, je li to OK? To svi radimo. ©to bi poslanik bio svetac? Treba poæi od sebe.  Na¹ zakon je takav da se vi¹e isplati da pobegne¹ s lica mesta i doðe¹ kad se otrezni¹, nego da ostane¹ i naduva¹. Ka¾njava te vi¹e ako si èovek! Bla¾a je kazna za be¾anje, nego za pijanu vo¾nju... bar je bila do pre par godina, nisam proveravao skoro.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen