Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

ivanastark

Citat: Joker poslato 29 Novembar, 2012, 15:25
@Ivana Imam neku ponudu da predjem ali u principu sva ista g***a... Na Tenenor i ne mogu bas da se pozalim, imam ok paket koji generalno nije skup i za koji imam sve sto mi treba sem tog interneta koji mi nije dovoljan a paket mi ne dozvoljava vise... Svaki preko mi neogovara pa moram da trpim...

Ajde, strpi se jos ovaj mesec, mozda bude nekih vaucera u Vipu :) Bilo ih je za proslu NG :) ono, popust neki na pretplatu i tako to :)
"Nema lo¹eg vremena, ima samo lo¹e opreme!"

Lazic


Uncle Bob

Citat: ivanastark poslato 29 Novembar, 2012, 15:08
Citat: UNCLEBOB poslato 29 Novembar, 2012, 14:43
Jebeni net TELENOR svaki put 3 dana pred kraj meseca izblokiraju protok,Madafaka.

Predji u Vip :P :P :P [rofl]

Citat: Joker poslato 29 Novembar, 2012, 14:48
I meni... Ali na telefonu.. Uvek mi se natempira da mi par dana pre zavrsetka meseca istrosim mb i nemaaa... A bas ti tada treba i tako...

I ti predji u Vip ;D ;D ;D
Neæe smrde da mi daju jer sam zaboga nekoliko puta platio raèun posle roka.(telefon).
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Gašpar

Citat: Laziæ poslato 29 Novembar, 2012, 15:37
©pijun iz VIP-a, s1m0na je u pravu...:P...

A smejao si mi se u prethodnom postu [srednjiprst] :-* :-*

Joker

Citat: ivanastark poslato 29 Novembar, 2012, 15:36
Citat: Joker poslato 29 Novembar, 2012, 15:25
@Ivana Imam neku ponudu da predjem ali u principu sva ista g***a... Na Tenenor i ne mogu bas da se pozalim, imam ok paket koji generalno nije skup i za koji imam sve sto mi treba sem tog interneta koji mi nije dovoljan a paket mi ne dozvoljava vise... Svaki preko mi neogovara pa moram da trpim...

Ajde, strpi se jos ovaj mesec, mozda bude nekih vaucera u Vipu :) Bilo ih je za proslu NG :) ono, popust neki na pretplatu i tako to :)

E to bas i imam neki fazon... Da mi daju ok telefon i da uzmem broj... Jel imas ti neku kombinaciju?
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Uncle Bob

Citat: UNCLEBOB poslato 29 Novembar, 2012, 15:37
Citat: ivanastark poslato 29 Novembar, 2012, 15:08
Citat: UNCLEBOB poslato 29 Novembar, 2012, 14:43
Jebeni net TELENOR svaki put 3 dana pred kraj meseca izblokiraju protok,Madafaka.

Predji u Vip :P :P :P [rofl]

Citat: Joker poslato 29 Novembar, 2012, 14:48
I meni... Ali na telefonu.. Uvek mi se natempira da mi par dana pre zavrsetka meseca istrosim mb i nemaaa... A bas ti tada treba i tako...

I ti predji u Vip ;D ;D ;D
Neæe smrde da mi daju jer sam zaboga nekoliko puta platio raèun posle roka.(telefon).
A i ja sam u pasivni krajevi tako da sumnjam da bi imao domet za vip,net.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic

Citat: Ga¹par poslato 29 Novembar, 2012, 15:38
Citat: Laziæ poslato 29 Novembar, 2012, 15:37
©pijun iz VIP-a, s1m0na je u pravu...:P...

A smejao si mi se u prethodnom postu [srednjiprst] :-* :-*

gre¹na mi du¹a, oprostite mi va¹e administratorsko visoèanstvo... [rofl] [rofl] [rofl]

ivanastark

Citat: Joker poslato 29 Novembar, 2012, 15:38
Citat: ivanastark poslato 29 Novembar, 2012, 15:36
Citat: Joker poslato 29 Novembar, 2012, 15:25
@Ivana Imam neku ponudu da predjem ali u principu sva ista g***a... Na Tenenor i ne mogu bas da se pozalim, imam ok paket koji generalno nije skup i za koji imam sve sto mi treba sem tog interneta koji mi nije dovoljan a paket mi ne dozvoljava vise... Svaki preko mi neogovara pa moram da trpim...

Ajde, strpi se jos ovaj mesec, mozda bude nekih vaucera u Vipu :) Bilo ih je za proslu NG :) ono, popust neki na pretplatu i tako to :)

E to bas i imam neki fazon... Da mi daju ok telefon i da uzmem broj... Jel imas ti neku kombinaciju?

Do sada je bilo da od firme (DA, ja radim u Vipu) dobijemo poklon vaucere koji donose pogodnosti onima koji tek potpisuju ugovor kod Vipa, tipa, 25% popusta na mesecnu pretplatu 24 meseca :)
E, sad, da li ce toga biti, ne znam, to ponekad bude iznenada :)

Imacu tebe u vidu, ako nam budu delili nesto sad pred NG :)
"Nema lo¹eg vremena, ima samo lo¹e opreme!"

ivanastark

Citat: UNCLEBOB poslato 29 Novembar, 2012, 15:37
Neæe smrde da mi daju jer sam zaboga nekoliko puta platio raèun posle roka.(telefon).

Ko nece da ti da? Telenor ili Vip?
"Nema lo¹eg vremena, ima samo lo¹e opreme!"

Alchemist

aj sad neko da mi objasni... moj brat je koristio vip-ov net, poplaæao sve raèune i pre 3-4 meseca raskinuo ugovor i poèeo da koristi moj kablovski net da bi ga pre nedelju dve zvali iz vip-a i tra¾ili da plati za poslednja 3-4 meseca uz neki bedan izgovor kako mora da plaæa dok ne stigne neko ne znam kakvo re¹enje i da je mogao svo ovo vreme da koristi net ¹to mu pri tom niko nije rekao kad je raskidao ugovor
You're just jealous cause voices are talking to me

ivanastark

Ah, da.. Ima ta fora.. Da kad kazes 'raskidam ugovor', da otkazni rok traje neko vreme.. Mislila sam da je to ukinuto, ali.. izgleda da nije  [doh] [doh]

edit: molim da mene ne krivite sto radim za njih :) ne odlucujem ja nista  [neampojma]
"Nema lo¹eg vremena, ima samo lo¹e opreme!"

Uncle Bob

Citat: ivanastark poslato 29 Novembar, 2012, 15:43
Citat: UNCLEBOB poslato 29 Novembar, 2012, 15:37
Neæe smrde da mi daju jer sam zaboga nekoliko puta platio raèun posle roka.(telefon).

Ko nece da ti da? Telenor ili Vip?
Oni tvoji a ti ako mi da¹ ima¹ [cheers] [cheers]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Joker

Citat: ivanastark poslato 29 Novembar, 2012, 15:43
Citat: Joker poslato 29 Novembar, 2012, 15:38
Citat: ivanastark poslato 29 Novembar, 2012, 15:36
Citat: Joker poslato 29 Novembar, 2012, 15:25
@Ivana Imam neku ponudu da predjem ali u principu sva ista g***a... Na Tenenor i ne mogu bas da se pozalim, imam ok paket koji generalno nije skup i za koji imam sve sto mi treba sem tog interneta koji mi nije dovoljan a paket mi ne dozvoljava vise... Svaki preko mi neogovara pa moram da trpim...

Ajde, strpi se jos ovaj mesec, mozda bude nekih vaucera u Vipu :) Bilo ih je za proslu NG :) ono, popust neki na pretplatu i tako to :)

E to bas i imam neki fazon... Da mi daju ok telefon i da uzmem broj... Jel imas ti neku kombinaciju?

Do sada je bilo da od firme (DA, ja radim u Vipu) dobijemo poklon vaucere koji donose pogodnosti onima koji tek potpisuju ugovor kod Vipa, tipa, 25% popusta na mesecnu pretplatu 24 meseca :)
E, sad, da li ce toga biti, ne znam, to ponekad bude iznenada :)

Imacu tebe u vidu, ako nam budu delili nesto sad pred NG :)

O hvala hvala...  :-*
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Uncle Bob

Bem,ti elektrode ovlazile tako da danas ni¹ta od varenja.More Laziæu dolazi¹ li?
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic

Citat: Alchemist poslato 29 Novembar, 2012, 15:46
aj sad neko da mi objasni... moj brat je koristio vip-ov net, poplaæao sve raèune i pre 3-4 meseca raskinuo ugovor i poèeo da koristi moj kablovski net da bi ga pre nedelju dve zvali iz vip-a i tra¾ili da plati za poslednja 3-4 meseca uz neki bedan izgovor kako mora da plaæa dok ne stigne neko ne znam kakvo re¹enje i da je mogao svo ovo vreme da koristi net ¹to mu pri tom niko nije rekao kad je raskidao ugovor

Jel im rekao da se uhvate za nepostojeæi i zaigraju, moja Jugoslavijo...:D


@¹pijun iz vip-a:
ni¹ta lièno...:D



Citat: UNCLEBOB poslato 29 Novembar, 2012, 15:50
Bem,ti elektrode ovlazile tako da danas ni¹ta od varenja.More Laziæu dolazi¹ li?

neka hvala, veæ sam preterao od jutros...:D

ivanastark

"Nema lo¹eg vremena, ima samo lo¹e opreme!"

Lazic

 :-*

al' da ne vidi onaj tvoj Derp, ¹ta god ti doðe...:P

Alchemist

Citat: ivanastark poslato 29 Novembar, 2012, 15:48
Ah, da.. Ima ta fora.. Da kad kazes 'raskidam ugovor', da otkazni rok traje neko vreme.. Mislila sam da je to ukinuto, ali.. izgleda da nije  [doh] [doh]

pa fora ili ne trebalo je neko da to i ka¾e a ne ovako na kvarno. Brat ih je lepo pitao jel to to kad je raskidao ugovor i rekli su samo "da", niko nije pomenuo taj otkazni rok niti da on mo¾e da koristi taj net dok taj rok ne istekne... ¹to znaèi da sad treba da istrese par hiljada iz d¾epa za ne¹to ¹to nije koristio

@Laziæ: naleteli su na snajku, ¹to nije bilo dobro po njih  ;D
You're just jealous cause voices are talking to me

Taraba

Citat: UNCLEBOB poslato 29 Novembar, 2012, 15:50
Bem,ti elektrode ovlazile tako da danas ni¹ta od varenja.More Laziæu dolazi¹ li?

Ako Laziæ doðe svariæe ti sve elektrode... nije va¾no ¹to su mokre.

Ili, jo¹ gore, ima da ih stavi u mikrotalasnu da se prosu¹e, a svi znamo ¹ta se desi kad Laziæu damo mikrotalsnu. :o
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

ivanastark

Citat: Alchemist poslato 29 Novembar, 2012, 15:52
Citat: ivanastark poslato 29 Novembar, 2012, 15:48
Ah, da.. Ima ta fora.. Da kad kazes 'raskidam ugovor', da otkazni rok traje neko vreme.. Mislila sam da je to ukinuto, ali.. izgleda da nije  [doh] [doh]

pa fora ili ne trebalo je neko da to i ka¾e a ne ovako na kvarno. Brat ih je lepo pitao jel to to kad je raskidao ugovor i rekli su samo "da", niko nije pomenuo taj otkazni rok niti da on mo¾e da koristi taj net dok taj rok ne istekne... ¹to znaèi da sad treba da istrese par hiljada iz d¾epa za ne¹to ¹to nije koristio

@Laziæ: naleteli su na snajku, ¹to nije bilo dobro po njih  ;D

[rofl] setila sam se onog vica za Lalu [rofl] "mogli ste, a niste" [rofl]

Izvini... Zao mi je sto je ispalo tako  [facepalm]
"Nema lo¹eg vremena, ima samo lo¹e opreme!"