Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

MIGE

Citat: Joker poslato 28 Novembar, 2012, 09:42
@dzimika, CBRR1, MIGE, nisam bio pijan... Zamislite da jesam pa napisao bih roman... :) Sinoc sam nesto posebno popizdeo pa sam osetio potrebu da to prenesem i vama... Danas vec malo bolje...
dodje coveku da kaze svoje misli..retko ko i hoce da to uradi....svi kao nesto zure,niko nema vremena ni za koga,kao da niko ne primecuje u kakvom sranju zivimo...sve je kao ok....droga i sekte nas okruzuju,porodicne tajne i sulejman  i jos gomila gluposti  [ljutko] [facepalm]....narod nema vise snage ni da primeti,uspeli su ameri u tome...zar ne?  ;)

Joker

Zato sto smo slabi, nauceni da probleme guramo ispod tepiha... I kada dodje do sranja da ga prebacujemo u tudje krilo ili krivimo druge za to... Isto je za sve, bukvalno... Zivotni vek se skratio na 60 godina, ljudi su nemarni. Hranimo se raznim govnima koje nemaju nikakvu vrednost i naravno da smo podlezni tumorima, rakovima i svim tim bolestima a da idemo kod lekara, to je uvreda za nas! Nama je uvek dobro! Dok se ne desi sranje i onda ide ono standardno "Jebem te Boze/sudbino! Cime sam ja ovo zasluzio?! i te fore!" Samo cekam da se pojave i kod nas one kamikaze sto se natovare sa 10 kila ekspoziva i krenu po Beogradu da ruse, ili neki poremeceni lik uleti u biskop ili skolu... Valjda nas nema toliko pa koncentracija ludila ne moze da dodje na taj nivo... Ili je samo pitanje vremena... Mislim, serem i ja, nisam ni ja nesto preterano bolji... Za mnoge stvari gresim, zam da gresim i opet isto radim... Da mo bilo ko pita zasto ne bih imao odgovor...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Slaninar

Citat: Joker poslato 28 Novembar, 2012, 10:02
Samo cekam da se pojave i kod nas one kamikaze sto se natovare sa 10 kila ekspoziva i krenu po Beogradu da ruse,

Evo, prijatelju su sjebali ruku na jednoj dr¾avnoj klinici. Ka¾e sam hirurg koji radi tamo: "pu¹taju se ljudi kojima ¾ivot zavisi od operacije (rak) da èekaju, a prioritet imaju oni koji plaæaju za estetsku hirurgiju". S njim u sobi je bilo jadnika koje su bukvalno ostavljali da umru. Verovatno æe pre ili kasnije neki takav jadnik, kad skonta ¹ta mu rade, uzeti pi¹tolj i poèeti ubijati po bolnici redom sestre i lekare kako koga stigne. Meni je do¹lo da uradim tako kad sam video ¹ta i kako rade. Stoka... èast izuzetcima.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hohštapler

Citat: Slaninar poslato 28 Novembar, 2012, 10:12
Evo, prijatelju su sjebali ruku na jednoj dr¾avnoj klinici. Ka¾e sam hirurg koji radi tamo: "pu¹taju se ljudi kojima ¾ivot zavisi od operacije (rak) da èekaju, a prioritet imaju oni koji plaæaju za estetsku hirurgiju". S njim u sobi je bilo jadnika koje su bukvalno ostavljali da umru. Verovatno æe pre ili kasnije neki takav jadnik, kad skonta ¹ta mu rade, uzeti pi¹tolj i poèeti ubijati po bolnici redom sestre i lekare kako koga stigne. Meni je do¹lo da uradim tako kad sam video ¹ta i kako rade. Stoka... èast izuzetcima.

Pa bio je onaj lik u ZRu ¹to je pre koju godinu pu¹kom ubio privatnog lekara. ®ena mu bila bolesna i lekar rekao da mu da ne znam kolko para i da æe je operisati, èovek prodao sve i dao pare lekaru, lekar je operisao ali mu ¾ena ipak umre, lekar mu samo rekao: "Nisam rekao da æe biti bolje, samo da æu je operisati"..
Matori uzeo lovaèku pu¹ku i oduvao ga u sred kancelarije, sa 2 metka. Onda iza¹ao ispred, napunio i pucao u sebe.


Citat: Joker poslato 28 Novembar, 2012, 01:02Ljudi, jbt imam 27 a vec sam umoran od svega ovoga...

Brate, mani se ovakvih misli...
MI smo uvek tu za tebe!
http://blog.handprintsonmyheart.com/wp-content/uploads/2010/09/people-hugging.jpg
http://www.integribuild.com/images/people_hugging.jpg
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

ivanastark

"Nema lo¹eg vremena, ima samo lo¹e opreme!"

Uncle Bob

Jebeni net TELENOR svaki put 3 dana pred kraj meseca izblokiraju protok,Madafaka.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Joker

I meni... Ali na telefonu.. Uvek mi se natempira da mi par dana pre zavrsetka meseca istrosim mb i nemaaa... A bas ti tada treba i tako...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Lazic

Citat: Joker poslato 28 Novembar, 2012, 01:02
MI!! Jer smo stoka koja ne zna da zivi zvoj zivot... Koja jednostavno ne zna da zivi! Toliko hiljada godina iskustva, toliko gresaka ucinjenih i opet radimo iste stvari i mnogo gore... Iz zavisti, pohlepe, ljubomore vise ni sam ne znam... Stoka koja ne zna da uci na tudjim greskama, stoka koja zaboravlja na sve vrednosti dok joj je lepo a cim nesto ne valja odmah se seti njih i hvata se kao da su jedina stvar sto postoji na ovom jebenom svetu! Vezuje se za materijalne stvari i zbog tih istih stvari koje su prolazne gaze sve ispred sebe i ruse svaki moralni zakon koji postoji! Hranimo se tudjim problemima da bi zaboravili svoje! Hranimo se sa preljubnicima, sa trenutak istine, sa farmom i svim tim "emisijama" kojima je jedini smisao da zatruju narod! A to je ono sto ima gledanost kod nas, sto je najzalije! Emisije za debile, za retardirane idiote koje nemaju nista u zivotu sem srama i sranja pa su videli da i to mogu da prodaju i da zarade. Iskreno ne znam ko je gori, oni sto dovode sebe i svoje najblize u tu poziciju ili debile na drugoj strani ekrana sto sve to prate kao da imaju sta da nauce iz toga!! Gde je taj jebeni 21.12 pa da padne nesto odozgo i nas sve pobije ali da ne ostane ni mrtvi atom! Nista sto bi moglo da zapocne ovo veliko sranje opet! Bio je onaj film, sa Keanu Reeves, ne znam kako se zove kada dolazi da nam se najebe keve zato sto smo stoka koja ne treba da zivi, e to nam treba! Bukvalno ista stvar samo bez happy end-a... A glumimo da smo LJUDINE, prosipamo inteligenciju a ne znamo ni detetu da objasnmo sta je sreca kada nas pita... Ljudi, jbt imam 27 a vec sam umoran od svega ovoga...

Brate poèni da vari¹, biæe ti lak¹e, ili saèekaj jo¹ jedno 11 godina da doðe¹ u moje, pa æu da te vidim kako si...:-*

Joker

Nisi ti mene video navarenog!  [rofl] [rofl] To bi tek bila tragedija... :D
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Lazic

:-*

Kad sam "str7+1" svi su glupi i pokvareni... :o

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

#4372
 :o [rofl] Mene jo¹ niko od manijaka nije video normalnog, al' se foliram za sve pare, skoro uvek mogu da proðem...:D vi¹e decenijsko iskustvo...:D


edit:
sad pogledah snimak, ovaj nije na travi, potpisujem... :o

edit2:
lsd ili slièno...

ivanastark

Citat: UNCLEBOB poslato 29 Novembar, 2012, 14:43
Jebeni net TELENOR svaki put 3 dana pred kraj meseca izblokiraju protok,Madafaka.

Predji u Vip :P :P :P [rofl]

Citat: Joker poslato 29 Novembar, 2012, 14:48
I meni... Ali na telefonu.. Uvek mi se natempira da mi par dana pre zavrsetka meseca istrosim mb i nemaaa... A bas ti tada treba i tako...

I ti predji u Vip ;D ;D ;D
"Nema lo¹eg vremena, ima samo lo¹e opreme!"

Lazic


Gašpar

Citat: ivanastark poslato 29 Novembar, 2012, 15:08
Citat: UNCLEBOB poslato 29 Novembar, 2012, 14:43
Jebeni net TELENOR svaki put 3 dana pred kraj meseca izblokiraju protok,Madafaka.

Predji u Vip :P :P :P [rofl]

Citat: Joker poslato 29 Novembar, 2012, 14:48
I meni... Ali na telefonu.. Uvek mi se natempira da mi par dana pre zavrsetka meseca istrosim mb i nemaaa... A bas ti tada treba i tako...

I ti predji u Vip ;D ;D ;D

Ko te plaæa? Za koga radi¹? ;D

Lazic


Admin Robot


Joker

#4378
Onda ja nikada nisam pusio travu, ja sam pusio lsd!!  [rofl] [rofl]

@Ivana Imam neku ponudu da predjem ali u principu sva ista g***a... Na Tenenor i ne mogu bas da se pozalim, imam ok paket koji generalno nije skup i za koji imam sve sto mi treba sem tog interneta koji mi nije dovoljan a paket mi ne dozvoljava vise... Svaki preko mi ne ogovara pa moram da trpim...

A imam i Telekom, e to su govna... Samo gledaju da ukradu...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Lazic