Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Citat: mi¹ko_kolo poslato 25 Novembar, 2012, 23:47
Veruj mi, jedino mesto gde bih se odselio je Australija. Zemlja kojoj apsolutno nièega ne fali u svakom smislu. I svega imaju. Ilustracije radi, 2002-e èovek u èijoj kuæi sam bio u Sidneju (Horsley park predgraðe) je plaæao utro¹enu vodu manje nego ja tada u Beogradu. A on ima travnjak koji je oko 5-6 ari. I koji se, naravno, zaliva. A Australija, kao, bezvodna. A Srbija le¾i na vodi. Ma va¾i!!!

Tatina sestra ¾ivi u Melburnu... prièala mi je.... zvala me je da odem kod nje, a ja se premi¹ljam... ovde mi devojka, dru¹tvo, braæa...
Sve se te¹im, nije sve u parama...  [dunce]

edit:
Inaèe, ona pizdi kad je trka F1 kod njih, jer je njena kuæa dosta blizu (kod njih sve ¹to je do 50km to je kod nas ko do æo¹ka) pa joj smeta ¹to lete helikopteri, bude gu¾va u saobraæaju... (kolko sam shvatio, ona je 20ak km ili tako ne¹to od Albert Parka.). Ka¾e, nikad nije oti¹la da vidi, ne pada joj na pamet.  :'(
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mi¹ko_kolo

Ja se slikao u padoku. :D Albert park je, inaèe, izleti¹te i od staze ostane asfalt i padok. Sve ostalo je monta¾no.

KIZA73

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 26 Novembar, 2012, 00:17
Citat: mi¹ko_kolo poslato 25 Novembar, 2012, 23:47
Veruj mi, jedino mesto gde bih se odselio je Australija. Zemlja kojoj apsolutno nièega ne fali u svakom smislu. I svega imaju. Ilustracije radi, 2002-e èovek u èijoj kuæi sam bio u Sidneju (Horsley park predgraðe) je plaæao utro¹enu vodu manje nego ja tada u Beogradu. A on ima travnjak koji je oko 5-6 ari. I koji se, naravno, zaliva. A Australija, kao, bezvodna. A Srbija le¾i na vodi. Ma va¾i!!!

Tatina sestra ¾ivi u Melburnu... prièala mi je.... zvala me je da odem kod nje, a ja se premi¹ljam... ovde mi devojka, dru¹tvo, braæa...
Sve se te¹im, nije sve u parama...  [dunce]

edit:
Inaèe, ona pizdi kad je trka F1 kod njih, jer je njena kuæa dosta blizu (kod njih sve ¹to je do 50km to je kod nas ko do æo¹ka) pa joj smeta ¹to lete helikopteri, bude gu¾va u saobraæaju... (kolko sam shvatio, ona je 20ak km ili tako ne¹to od Albert Parka.). Ka¾e, nikad nije oti¹la da vidi, ne pada joj na pamet.  :'(
Tako je mene ujak zvao da idem kod njega u Afriku i nisam otisao iz istih razloga. Sada hocu sam sebe da ujedem za bulju sto sam ispao somina.
Vidi ovako: devojka dodje i ode, drustvo se pozeni i poudaje i ode, a ti ostanes da vezbas jogu kako da se sam sebe ugrizes za bulju.
Nadam se da si shvatio.
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

ivanastark

Keva!  >:( >:( >:(
Kako keva moze da iznervira!!!  [glavazid] [glavazid] [glavazid] [glavazid] Znaci, besna sam!  [ljutko]
'bale je zimske gume!
"Nema lo¹eg vremena, ima samo lo¹e opreme!"

Taraba

Nemoj tako... to je za tvoju bezbednost.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

ivanastark

Ma, ja imam vec gume, ovo ona za svoj auto nesto cepidlaci  [zena]
"Nema lo¹eg vremena, ima samo lo¹e opreme!"

Zverka

jebena postanska stedionica MENI NE DAJU MOJE  PARE ...jebala sam im  sve  po  spisku ...ONI MENI DA SERU KAKO JA  NEMOGI ...ILI  MOGU ...
MA POPUSE MI ONO STO NEMAM...

je da sam  ja  na kraju dobila MOJE pare...AL  MENI NEKO DA PRODAJE MUDA ZA  BUBREGE...i jebala ih  njihova "RUPA U UGOVORU" DA IH  JEBALA

jesu  napisali ...JESU  KURAC E SAD LEPO MOGU DA SE TERAJU U TRI LEPEPICKE MATERINE
e tako .
Never ride faster than your angel can fly

:D

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Zverka

Citat: Slaninar poslato 26 Novembar, 2012, 15:26
Citat: Zverka poslato 26 Novembar, 2012, 14:39
MA POPUSE MI ONO STO NEMAM...

HONDU?!?
a jebala te honda I TO MEKANO SRANJE OD MOTORA...
nemoj i ti da mi skaces po ganglijama...
Never ride faster than your angel can fly

:D

Zverka

Never ride faster than your angel can fly

:D

mareskin

Citat: KIZA73 poslato 26 Novembar, 2012, 14:08
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 26 Novembar, 2012, 00:17
Citat: mi¹ko_kolo poslato 25 Novembar, 2012, 23:47
Veruj mi, jedino mesto gde bih se odselio je Australija. Zemlja kojoj apsolutno nièega ne fali u svakom smislu. I svega imaju. Ilustracije radi, 2002-e èovek u èijoj kuæi sam bio u Sidneju (Horsley park predgraðe) je plaæao utro¹enu vodu manje nego ja tada u Beogradu. A on ima travnjak koji je oko 5-6 ari. I koji se, naravno, zaliva. A Australija, kao, bezvodna. A Srbija le¾i na vodi. Ma va¾i!!!

Tatina sestra ¾ivi u Melburnu... prièala mi je.... zvala me je da odem kod nje, a ja se premi¹ljam... ovde mi devojka, dru¹tvo, braæa...
Sve se te¹im, nije sve u parama...  [dunce]

edit:
Inaèe, ona pizdi kad je trka F1 kod njih, jer je njena kuæa dosta blizu (kod njih sve ¹to je do 50km to je kod nas ko do æo¹ka) pa joj smeta ¹to lete helikopteri, bude gu¾va u saobraæaju... (kolko sam shvatio, ona je 20ak km ili tako ne¹to od Albert Parka.). Ka¾e, nikad nije oti¹la da vidi, ne pada joj na pamet.  :'(
Tako je mene ujak zvao da idem kod njega u Afriku i nisam otisao iz istih razloga. Sada hocu sam sebe da ujedem za bulju sto sam ispao somina.
Vidi ovako: devojka dodje i ode, drustvo se pozeni i poudaje i ode, a ti ostanes da vezbas jogu kako da se sam sebe ugrizes za bulju.
Nadam se da si shvatio.

Imao sam i ja ponuðen posao u Americi, a posle toga i u Kanadi. Nisam oti¹ao zbog tada¹nje devojke i nije mi ¾ao. Za prosutim mlekom ne vredi plakati. Tada sam doneo takvu odluku.

Ja uvek tvrdim da svaku odluku treba da donosi¹ na osnovu toga koliku cenu si spreman da plati¹ :) U parama, oseæanjima, buduænosti... Sam odreðuje¹ cenu svojih odluka.

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hohštapler

Citat: Zverka poslato 26 Novembar, 2012, 16:13
HONDU NE BI U GARAZI NI ZA DZABE

...relax, niko ne deli d¾aba ono ¹to valja...  [nono]  ;)

@kiza
jbg Kizo, nije to ni tako lako...  [neampojma]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

misa-pei

Citat: mareskin poslato 26 Novembar, 2012, 16:23
Citat: KIZA73 poslato 26 Novembar, 2012, 14:08
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 26 Novembar, 2012, 00:17
Citat: mi¹ko_kolo poslato 25 Novembar, 2012, 23:47
Veruj mi, jedino mesto gde bih se odselio je Australija. Zemlja kojoj apsolutno nièega ne fali u svakom smislu. I svega imaju. Ilustracije radi, 2002-e èovek u èijoj kuæi sam bio u Sidneju (Horsley park predgraðe) je plaæao utro¹enu vodu manje nego ja tada u Beogradu. A on ima travnjak koji je oko 5-6 ari. I koji se, naravno, zaliva. A Australija, kao, bezvodna. A Srbija le¾i na vodi. Ma va¾i!!!

Tatina sestra ¾ivi u Melburnu... prièala mi je.... zvala me je da odem kod nje, a ja se premi¹ljam... ovde mi devojka, dru¹tvo, braæa...
Sve se te¹im, nije sve u parama...  [dunce]

edit:
Inaèe, ona pizdi kad je trka F1 kod njih, jer je njena kuæa dosta blizu (kod njih sve ¹to je do 50km to je kod nas ko do æo¹ka) pa joj smeta ¹to lete helikopteri, bude gu¾va u saobraæaju... (kolko sam shvatio, ona je 20ak km ili tako ne¹to od Albert Parka.). Ka¾e, nikad nije oti¹la da vidi, ne pada joj na pamet.  :'(
Tako je mene ujak zvao da idem kod njega u Afriku i nisam otisao iz istih razloga. Sada hocu sam sebe da ujedem za bulju sto sam ispao somina.
Vidi ovako: devojka dodje i ode, drustvo se pozeni i poudaje i ode, a ti ostanes da vezbas jogu kako da se sam sebe ugrizes za bulju.
Nadam se da si shvatio.

Imao sam i ja ponuðen posao u Americi, a posle toga i u Kanadi. Nisam oti¹ao zbog tada¹nje devojke i nije mi ¾ao. Za prosutim mlekom ne vredi plakati. Tada sam doneo takvu odluku.

Ja uvek tvrdim da svaku odluku treba da donosi¹ na osnovu toga koliku cenu si spreman da plati¹ :) U parama, oseæanjima, buduænosti... Sam odreðuje¹ cenu svojih odluka.



Da, tako pitali tipa za¹to je skoèio sa mosta.
"U tom trenutku je izgledalo kao dobra ideja. :(
Država je najveći neprijatelj naroda

mareskin


Ja se nikad ne bi bacio sa mosta u reku. Ne znam da plivam.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 26 Novembar, 2012, 00:17
Tatina sestra ¾ivi u Melburnu... prièala mi je.... zvala me je da odem kod nje, a ja se premi¹ljam... ovde mi devojka, dru¹tvo, braæa...
Sve se te¹im, nije sve u parama...  [dunce]

Ako mozes da odes i dalje idi ne znam stvarno sta ces ovde.

Hohštapler

Citat: Major poslato 26 Novembar, 2012, 18:18
Ako mozes da odes i dalje idi ne znam stvarno sta ces ovde.

Zna¹ kako ja gledam na to...
Znam sigurno da tamo ne mogu da dobijem posao u struci, to sam proverio, a koji sam onda moj zavr¹avao fakultet, master, ¹kolovao se, da bih i dalje radio ¹ljakerske poslove? Pa to radim jo¹ od srednje...
Ovde mogu (daj Bo¾e, biæe...) da naðem neki posao u struci i pored toga posle da krenem ne¹to privatno.
A devojka (sa kojom sam veæ dugo i sa kojom sa u ozbiljnoj vezi) je sad upisala doktorske, dobila je i stipendiju, mesto saradnika u nastavi, a ona veæ i radi privatno, otac joj ima projektantsku firmu tako da ona tek nema ¹to da ode....
Plus, ja imam brata blizanca, sa kojim nisam ba¹ pupèanom vrpcom vezan ko ¹to ima nekih blizanaca, al mislim da bi mi bilo te¹ko da ga ne viðam po godinu dana...  [rolleyes]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF


Uncle Bob

Citat: Zverka poslato 26 Novembar, 2012, 14:39
jebena postanska stedionica MENI NE DAJU MOJE  PARE ...jebala sam im  sve  po  spisku ...ONI MENI DA SERU KAKO JA  NEMOGI ...ILI  MOGU ...
MA POPUSE MI ONO STO NEMAM...

je da sam  ja  na kraju dobila MOJE pare...AL  MENI NEKO DA PRODAJE MUDA ZA  BUBREGE...i jebala ih  njihova "RUPA U UGOVORU" DA IH  JEBALA

jesu  napisali ...JESU  KURAC E SAD LEPO MOGU DA SE TERAJU U TRI LEPEPICKE MATERINE
e tako .
Zveri sestro kako nema¹ ¹ta da ti popu¹u nego je to kod tebe ataviralo,zakrzljalo dirkaj ti to æe se razvije. :P :-* [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

KIZA73

Ne bih da zvucim surovo ali ako je tvoja devojka postigla to sto kazes, a ti si jos sljaker, svako ko poznaje zensku psihu reci ce ti da ti stoperica sitno broji.
Drugo, lepo je da ima jos takvih koji se danas nadaju poslu u struci, mooozda ako si spreman da izdvojis par somica uz debelu vezu.
Trece, slusaj starije.
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.