Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: AndreyRR poslato 19 Novembar, 2012, 12:20
[rofl] [rofl]
jutros se ukoci i pravac vma na laser i struju skoro pa kao nov sam
za jos jedno 7 dana  ;D ;D

To sam i ja rekao pre 10 godina...:P

UFF

meni taj laser i struja ni za qrac nisu pomogli a isao sam 10 dana svakodnevno na terapije
i jos sam isao i na suncanje pod uv lampu

mareskin

Citat: UFF poslato 19 Novembar, 2012, 14:57
meni taj laser i struja ni za qrac nisu pomogli a isao sam 10 dana svakodnevno na terapije
i jos sam isao i na suncanje pod uv lampu

Meni samo jaka masa¾a pomagala. Jes da malo boli, ali poma¾e.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

CBRR1

Citat: UFF poslato 19 Novembar, 2012, 14:57

i jos sam isao i na suncanje pod uv lampu
Evo priznanja da je gej,isao u solarijum  [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]


UFF

isao brate
i dzabe
nije vredelo da postanem strejt
i dalje sam gej  :(

Lazic

 :o [facepalm]

Ove slike su mi ipak previ¹e za rano jutro... [povracanje]

Major

Ne znam da li me vise bole ledja od ranca kojeg sam danima teglio ili glava od sinocnjeg spricera ;D

MIGE

Citat: MIGE poslato 15 Novembar, 2012, 09:41
danas na pregledu mi opet kazu da mi je naprsla ruka...dva lekara pricaju istu stvar a smrad koji mi je napisao da mi je povrsinska povreda ,stavio mi je gips...i sta sad da radim???kako ispraviti dijagnozu lekara ortopeda idijota koji mi je gledao snimak 3-5 sec.i zakljucio da mi nije nista??  [ljutko] [neampojma] [prebicute] [veryangry]
danas mi je doktor promenio nalaz,ipak je bila fraktura ruke  ;)

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

a jesi li snimao glavu...ako su ti rekli da nema nista....onda jesu u pravu, ali ih ubedi da je pre udesa sve bilo tu, a da je usled G sile sve izletelo na nos.... imas vazecu dozvolu, pa prema tome trbeao si da imas nesto i u glavi...
p.s.
Kad da svratim da ti donesem pomorandze i mandarine (nisam ja od onih sto nose banane)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MIGE

Citat: revolution poslato 20 Novembar, 2012, 16:39
a jesi li snimao glavu...ako su ti rekli da nema nista....onda jesu u pravu, ali ih ubedi da je pre udesa sve bilo tu, a da je usled G sile sve izletelo na nos.... imas vazecu dozvolu, pa prema tome trbeao si da imas nesto i u glavi...
p.s.
Kad da svratim da ti donesem pomorandze i mandarine (nisam ja od onih sto nose banane)
al donesi sitnije,ako su krupnije od banana,vise bole  :D

Major

Mige imam ja zelenih jabuka ako ti prijaju ;D ;D :D

Lazic

#4253
in d pedu...:D

In The PEDU

Major


YoYa

cini mi se da vidim 2 klipa in the pedu  [neampojma]

Major

Citat: YoYa poslato 21 Novembar, 2012, 22:48
cini mi se da vidim 2 klipa in the pedu  [neampojma]

To Lazic dodao naknadno. Kopira od ja ;D

ЯЭВОЛУТИОН

pa onda da ti donesem KIWI...manje je ali je cupavo...pojacava filing za osecaj...nisam jos nalazio cupave banane :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


mkt

kad te po treci put u mesec dana startuje pajdomanka sa istom pricom kako je ostala bez benzina i ako imam 600-700 dinara da se preveze do kuce
popizdim kad se setim da sam na tu istu foru dao 500 dindzi nekom kretenu isto  [veryangry] [facepalm] [facepalm]