Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: monsterbnt poslato 09 Novembar, 2012, 16:11
Jaooooooo borcanaaaaaac. Samo ocu da dam primer da budaletina ima na svakom koraku, i da nikad ne znas koliko neko moze da bude psihopata.
I btw.....sprej za lanac mi je u torbici na pojasu, vrlo blizu ruke.... nosima ga zbog novobeogradskih dzukaca - gonica biciklista....

Voda je efikasna. Jeftina fla¹ica za vodu na bajsu, prska¹ po nju¹ci i o'lade.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Plazma Keks

Citat: Phoenix poslato 09 Novembar, 2012, 16:03
pa reko si da me ignorishesh,pomislio sam da si ozbiljan ;)
ma jok, mislim da znam i zasto mislis. negde sam nesto rekao, pa si ti dobacio, pa sam ja rekao ignore ;D
setio sam se tad u trenutku south parka sa facebook epizodom, pa su u jednom trenutku svi govorili ignore...

monsterbnt

Citat: Slaninar poslato 09 Novembar, 2012, 16:14
Voda je efikasna. Jeftina fla¹ica za vodu na bajsu, prska¹ po nju¹ci i o'lade.

Ma kakvi. Ovi su svi po coporima. Naprskas ovim sranjem, jedan vristi a ostali pobegnu.
Smrt SVIMA!!!!

Slaninar

Citat: monsterbnt poslato 09 Novembar, 2012, 16:18
Citat: Slaninar poslato 09 Novembar, 2012, 16:14
Voda je efikasna. Jeftina fla¹ica za vodu na bajsu, prska¹ po nju¹ci i o'lade.

Ma kakvi. Ovi su svi po coporima. Naprskas ovim sranjem, jedan vristi a ostali pobegnu.

Bolje ponesi slaninu! Imaæe¹ za nedelju dana privatno obezbeðenje, najjaèe u kraju!  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

E to je vr'...:D Ali zna Mkt, moje d¾ukele mene vole dok ne upalim motor, onda moram da ga ugasim i poprièam sa njma, pa iskuliraju...:D Inaèe ujedaju...:D

mkt

znam znam jbte moracu da primenim tvoju taktiku i procaskam malo sa kerovima  ;D
kapiram da onim dzankijima iz parka nista nece biti jasno  [rofl] kad me vide

ЯЭВОЛУТИОН

A sto mislis da Zlo&Naopako nece biti jasno ???????
p.s.
@Admin robot
Ovo je direktna uvreda clanovima ZLO&NAOPAKO tazim momentalni ban .....otkud pravo najsporijem medju najsporijima da naziva
ZLO&NAOPAKO narkomanima....sta ce posle toga da bude....da su ludaci...moramo prekinuti vredjanje clanova....sad i odmah.!!!!!!
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mkt


Lazic


WOLVERINE


balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mkt


balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mkt


balcan girl

a jeeeeeeeeeeeeeel? nista onda da se dogovorimo evo ja da ti budem menadjer pa da radimo biznis :D moze? :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mkt

moze, moze  [clapp] drzimo dva grada i  idealno  [yahoo]
svet je nash  [kralj]

balcan girl

pa ne samo dva grada drzimo srbiju i nista ne brini :D vodicu te na skupove tako da samo opustenooo al ne u svemu molim te reklamacije ne primam i pare ne vracam :D mora da se radi :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mkt


balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

jerej

Citat: Laziæ poslato 09 Novembar, 2012, 17:58
E to je vr'...:D Ali zna Mkt, moje d¾ukele mene vole dok ne upalim motor, onda moram da ga ugasim i poprièam sa njma, pa iskuliraju...:D Inaèe ujedaju...:D

te tvoje iz komsiluka znam veoma dobro. ni sam Bog ne zna koliko sam puta trcao ka domu, jedva izvlaceci zivu glavu od njih i posle hoce da im daju zivotinjska prava.. sve bih ja to izvezao u Kinu..