Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mi¹ko_kolo

Citat: CBRR1 poslato 08 Novembar, 2012, 22:54
Citat: Plazma Keks poslato 08 Novembar, 2012, 22:45
pazi, popeti se na tramvajske sine koje se nalaze na sred ulice i koje su sa prilicno visokim ivicnjakom odvojene od puta, plus sto je put u tom trenutku bio skoro prazan. ne vidim razlog sta je on imao tu sta da trazi
Plazma ne seri bre,dobro nije jos izasao da ti drkne samar,ide covek sinama jbte...
Stvarno te ne razumem. Za¹to bi se Plazma pla¹io da æe majmun izaæi da mu drkne ¹amar?

Slaninar

Citat: Plazma Keks poslato 08 Novembar, 2012, 22:58
nisam bio u tom fazonu za stojane i tako to, samo sam gledao semafor i cekao zelenog cikicu

Vidim da nisi:

Citat: Plazma Keks poslato 08 Novembar, 2012, 22:58
bas sam zeleo da mi dotakne bajs i da me time izbaci iz takta da bih mogao da ga nalupam... taman da se istresem

Zato ti i ka¾em.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Plazma Keks

ma on se polako priblizavao, a da je dotakao bajs....

CBRR1

Citat: mi¹ko_kolo poslato 08 Novembar, 2012, 22:59
Citat: CBRR1 poslato 08 Novembar, 2012, 22:54
Citat: Plazma Keks poslato 08 Novembar, 2012, 22:45
pazi, popeti se na tramvajske sine koje se nalaze na sred ulice i koje su sa prilicno visokim ivicnjakom odvojene od puta, plus sto je put u tom trenutku bio skoro prazan. ne vidim razlog sta je on imao tu sta da trazi
Plazma ne seri bre,dobro nije jos izasao da ti drkne samar,ide covek sinama jbte...
Stvarno te ne razumem. Za¹to bi se Plazma pla¹io da æe majmun izaæi da mu drkne ¹amar?
Zato sto ima pun kurac ludaka po gradu...a plazma sa svojih 40kg provocira te ludake vozeci bajs poprecno po kolovozu,preko pesackog,a ja tebe ne razumem sta ti nije jasno oko izraza pesacki prelaz,jel to prelaz za kamione,ne za pesake,a plazma na bajsu nije pesak nego poprecni ucesnik u saobracaju koji se kurci,ovaj i da ga je oduvao sa kombijem ne bi bio kriv...MISKOKOLO AJ JA I TI DA UTANACIMO TAJMING TI SA MOTOROM PRELAZI PREKO PESACKOG A JA CU DA TE ODUVAM AUTOM,PA VALJDA CE TI BITI JASNIJE...

mi¹ko_kolo

#4124
Alo, ¹ta tebi nije jasno?! U tramvajkoj ba¹tici automobil nema ¹ta da tra¾i!!!! Jer ona je odvojena iviènjakom od kolovoza i predviðena je SAMO I SAMO za tramvaje!!! I zabranjeno je kretanje svim ostalim vozilima pa èak i vozilima JGS (javnog gradskog saobraæaja) koja nisu tramvaji. Jel ti sad jasnije za¹to Plazma nije imao razloga da se pla¹i. A Plazma ima puno pravo da na bciklu koristi taj pe¹aèki. Pogledaj samo biciklistièke staze na NBG koje izlaze na pe¹aèke, pa æe ti biti jasnije.

mi¹ko_kolo

A za informisanje


Osnovna naèela bezbednosti saobraæaja na putevima, èlan 7, taèke 20 i 21.

   


balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

CBRR1

Citat: mi¹ko_kolo poslato 08 Novembar, 2012, 23:34
Alo, ¹ta tebi nije jasno?! U tramvajkoj ba¹tici automobil nema ¹ta da tra¾i!!!! Jer ona je odvojena iviènjakom od kolovoza i predviðena je SAMO I SAMO za tramvaje!!! I zabranjeno je kretanje svim ostalim vozilima pa èak i vozilima JGS (javnog gradskog saobraæaja) koja nisu tramvaji. Jel ti sad jasnije za¹to Plazma nije imao razloga da se pla¹i. A Plazma ima puno pravo da na bciklu koristi taj pe¹aèki. Pogledaj samo biciklistièke staze na NBG koje izlaze na pe¹aèke, pa æe ti biti jasnije.
[thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] [cheers]

Major

Citat: Alchemist poslato 08 Novembar, 2012, 17:40
i ¹ta te je tu iznerviralo?  [neampojma]

Paaaa... nista ;D Ali morao sam da podelis s' vama ;D

Slaninar

Citat: mi¹ko_kolo poslato 08 Novembar, 2012, 23:34
Alo, ¹ta tebi nije jasno?! U tramvajkoj ba¹tici automobil nema ¹ta da tra¾i!!!! Jer ona je odvojena iviènjakom od kolovoza i predviðena je SAMO I SAMO za tramvaje!!! I zabranjeno je kretanje svim ostalim vozilima pa èak i vozilima JGS (javnog gradskog saobraæaja) koja nisu tramvaji. Jel ti sad jasnije za¹to Plazma nije imao razloga da se pla¹i. A Plazma ima puno pravo da na bciklu koristi taj pe¹aèki. Pogledaj samo biciklistièke staze na NBG koje izlaze na pe¹aèke, pa æe ti biti jasnije.

Apsolutno. Samo dok ne naiðe na budalu koja æe ga li¹iti zdravlja i ¾ivota jer je isterivao pravdu. Onda mu d¾aba ¹to je imao pravo, zakoni fizike su ipak najjaèi (tona vs 50 kila, palica vs èeona kost).
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

CBRR1

Citat: Slaninar poslato 09 Novembar, 2012, 08:51
Citat: mi¹ko_kolo poslato 08 Novembar, 2012, 23:34
Alo, ¹ta tebi nije jasno?! U tramvajkoj ba¹tici automobil nema ¹ta da tra¾i!!!! Jer ona je odvojena iviènjakom od kolovoza i predviðena je SAMO I SAMO za tramvaje!!! I zabranjeno je kretanje svim ostalim vozilima pa èak i vozilima JGS (javnog gradskog saobraæaja) koja nisu tramvaji. Jel ti sad jasnije za¹to Plazma nije imao razloga da se pla¹i. A Plazma ima puno pravo da na bciklu koristi taj pe¹aèki. Pogledaj samo biciklistièke staze na NBG koje izlaze na pe¹aèke, pa æe ti biti jasnije.

Apsolutno. Samo dok ne naiðe na budalu koja æe ga li¹iti zdravlja i ¾ivota jer je isterivao pravdu. Onda mu d¾aba ¹to je imao pravo, zakoni fizike su ipak najjaèi (tona vs 50 kila, palica vs èeona kost).
Upravo bre tako,ali kod Vuka ja nesto ne ynam da su sine ogranicene ivicnjakom,jedino ako se vuk racuna gore ka visoj poslovnoj,ali ovde dole niye bi plazma najebao,a biciklisticke staye nisu isto,kao i traka kod vuka koja nije limitirana ivicnjakoom,i dozvoljeno je kretanje tuda,a ako je gore gde je onaj visok ivicnjak onda da tu ne sme kombijem,a i plazma ne sme da voyi tu bajs,jer je to pesacki samo za pesake,tako da na tom delu sto ne sme kombi ne sme i Plazma,a dole kod Vuka gde je doyvoljeno kretanje sinama tu bi plazma najebao,jer je voyio poprecno,i kao da mu se namerno bacio pod auto...

dzimika

svuda su sine iznad nivoa puta i izdvojene od saobracaja ivicnjakom osim u karadjordjevoj i to je mislim jedina ulica gde mogu i ostala vozila da se krecu (ne po zakonu vec da panduri dozvoljavaju da bi ubrzali saobracaj u toj ulici ) svuda ostalo moras da se penjes na sine preko ivicnjaka
sad se setih da i u ruzveltovoj isto su sine u nivou ulice i mogu vozila da se krecu

Plazma Keks

to gde sam ja bio je na raskrsnici preko puta opstine zvezdara, na raskrsnici gde je onaj studentski dom.
i bas me boli tuki da je izasao, mislis ako ja imam 70kg da ne umem da se branim?

Slaninar

Citat: Plazma Keks poslato 09 Novembar, 2012, 09:51
to gde sam ja bio je na raskrsnici preko puta opstine zvezdara, na raskrsnici gde je onaj studentski dom.
i bas me boli tuki da je izasao, mislis ako ja imam 70kg da ne umem da se branim?

Ja sam siguran da ume¹, al' uvek ima neko zajebaniji. Èista matematika. Koliko ima budala u Beogradu? Koliko ti ima¹ ¾ivota? Ako ti se sviða odnos, samo napred.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Major

Citat: Slaninar poslato 09 Novembar, 2012, 09:59
Citat: Plazma Keks poslato 09 Novembar, 2012, 09:51
to gde sam ja bio je na raskrsnici preko puta opstine zvezdara, na raskrsnici gde je onaj studentski dom.
i bas me boli tuki da je izasao, mislis ako ja imam 70kg da ne umem da se branim?

Ja sam siguran da ume¹, al' uvek ima neko zajebaniji. Èista matematika. Koliko ima budala u Beogradu? Koliko ti ima¹ ¾ivota? Ako ti se sviða odnos, samo napred.

Realno mnogo budala da bi rizikovao.

monsterbnt

Ne sme da vozi kombi sinama, ne sme da izgurava drugog ucesnika u saobracaju bio on na biciklu ili u fap-u. Ako izadje da se bije, jedino sto moze da dobije je teflonski sprej za lanac u lice, a onda cu sam sebi da oderem koleno i dok on vristi misleci da mu gore oci ja cu da zovem muriju i da kazem da me je udario....

Smrt SVIMA!!!!

Bori¹a

bi li ti voleo da imas neku rupu vise na sebi nego sto ti je majka priroda dala?
;D

ili ako te uhvati neki crnja, da imas vecu rupu hahaahhaaah

monsterbnt

Citat: Bori¹a poslato 09 Novembar, 2012, 12:30
ili ako te uhvati neki crnja, da imas vecu rupu hahaahhaaah

ti to iz licnog iskustva?
Smrt SVIMA!!!!

mi¹ko_kolo

Citat: Major poslato 09 Novembar, 2012, 12:28
[quote author=Slaninar link=topic=8389.msg335512#msg335512 date=1352447949
Ja sam siguran da ume¹, al' uvek ima neko zajebaniji. Èista matematika. Koliko ima budala u Beogradu? Koliko ti ima¹ ¾ivota? Ako ti se sviða odnos, samo napred.

Realno mnogo budala da bi rizikovao.
[/quote]

Potpuno isto mo¾e da se primeni i na vozaèa kombija. Da li zna koja je i kakva budala na biciklu?!

U prilog tome malo pe¹aka i vozaèa koji nisu hteli kavgu... 

Extreme Road Rage..Pedestrian shoots car (RAW VIDEO)

Man pulls out gun during road rage in Israel