Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Taraba

Mo¾da æe na zimu da se vole [neampojma]

Èim nema Laziæa sa njegovim GAYlord vajbom da ¹iri ljubav kao hipi komuna na kiselini, mnogo negativne energije biva ispoljeno.
Laziæu vrati se, sve ti je opro¹teno (osim onog pepela ¹to si mi utrljao u tepih [prebicute])
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

balcan girl

mene i dalje nervira deda a ove zenturace sto se prepucavaju preko foruma nek uzmu da nam ispletu po neki dzemper za zimu ako imaju toliko vremena i energije :D a u stvari da oni su muskarci ahaa dobro ajd sad idite jebite nekog drugog nemoj vise mene u mozak pleaseee :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

WOLVERINE


balcan girl

da :D jos je ziv i nervira me jos jedna zena je otkazala sto ga je cuvala niko ne moze da ga podnese :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Citat: balcan girl poslato 05 Novembar, 2012, 16:11
da :D jos je ziv i nervira me jos jedna zena je otkazala sto ga je cuvala niko ne moze da ga podnese :D :P

Kako to svake godine biva, otisla grupa prezivelih solunaca u Solun da obidju groblja svojih saboraca. Po zavrsetku posete krenuli oni malo po Solunu da razgledaju grad i polse izvesnog vremena naidju na javnu kucu. Jedan od njih kaze, ma nisam nikad ulazio, ajd bas davidim kako tamo izgleda. Udje on unutra i rece zeni koja je radila na "recepciji", posalji mi odma 4 devojke gore u sobu, al 4 najbolje. Posalje ona 4 devojke i posle pola sata izlazi jedna od njih iz sobe sva rascupana i pade iscrpljena. Posle 1 sata izadje druga, i jedva predje prag. Nakon 2 sata izadje i treca jedva ziva. No cetvrta nikako da izadje. Zabrinu se domacica sta joj bi sa najboljim devojkama i ode gore u sobu, kad tamo Solunac lezi na krevetu a pored kreveta na podu, 4. devojka rascupana i iscrpljena. Upita domacica Solunca, pa dobro bre covece kao si to postigao u tim godinama? - Eeeeee moje dete, ne bira slog gde udara!
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

a da je zbog toga ne bi mi bilo zao da placam zene :D :D c.c.c.c. ne on samo voli da ih maltretira i to je sve posto svaka od njih pokaze strah i onda kad ja nisam tamo on se sili jbg a ja ne mogu stalno da sam tamo mene nervira da hocu da ga ubijem :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Alchemist

a ¹to mu ne pripreti¹ lepo da æe¹ da ga smesti¹ u dom, jbg pa mo¾e da radi ¹ta hoæe, njima kad dosadi oni æe lepo da ga uspavaju ili ve¾u i ostave
You're just jealous cause voices are talking to me

WOLVERINE

Ccc... koji nasilik.. ova iz Jagodine... A posle pit najgori.....

mareskin

Citat: Alchemist poslato 05 Novembar, 2012, 16:36
a ¹to mu ne pripreti¹ lepo da æe¹ da ga smesti¹ u dom, jbg pa mo¾e da radi ¹ta hoæe, njima kad dosadi oni æe lepo da ga uspavaju ili ve¾u i ostave

Auuuuuu, a ja mislio da je Alchemist dobro dete ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

ha mislis da vec nisam probla jbg nece da ga prime u dom zato sto mora on da pristane a on nece da pristane jbg :( sta ces kako to ono bese nazvala zverka veverice :D ja nisam nasilnik prema drugima samo prema familiji jbg familiju ne mozes da biras ali zato prijatelje mozes a moji prijatelji su najboljiiiii :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

WOLVERINE


balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Alchemist

@Irena: samo naðe¹ nekoga ko æe da potpi¹e da on nije u stanju da odluèuje sam za sebe i to je to.  ;)

@mareskin: dok neko ne stane na ¾ulj, a matori d¾angrizavci to jako lepo umeju... ja mog dedu prevaspitala, dodu¹e na te¾i naèin je skapirao da u bolnicama nisu svi fini kao kod kuæe  ;D

You're just jealous cause voices are talking to me

balcan girl

a kurac alchemist znam ja to al ovde niko nece da rizikuje ili hoce za debele pare a ja tih para nemam :( idem kod dede malo oko 6 pa cu malo da se dernjaaam jbg sta drugo nista drugo ne mogu da mu uradim na zalost :(
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Prosto je, natera¹ dedu da postane nasilan, zove¹ hitnu i murju, moraju da ga spakuju negde na psihijatriju, onda ti centar za socijalni rad dodeli privremeno starateljstvo, i ti potpisuje¹ sme¹tanje u dom... [cheers]

mareskin

@Alchemist
Poèinje¹ da me pla¹i¹ :D

@Laziæ
©ta ako se deda bude branio? :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Alchemist

@Irena: eto vidi¹ kako je Laziæ pametan... a koliko znam tebi nije problem da dobije¹ batine ako je za tvoje dobro :D

@mareskin: BOO  [rofl]
You're just jealous cause voices are talking to me

misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

Lazic

#4078
Citat: mareskin poslato 05 Novembar, 2012, 16:55
@Laziæ
©ta ako se deda bude branio? :D

Pa tada zove¹ hitnu i ka¾e¹ da je deda nasilan, dementan, hvata no¾ iz kuhinje, ne mo¾e se izaæi na kraj sa njim, oni dovode muriju sa sobom, pap dedu u hitnu i pravac ¹arene pilule za lilule...:D

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu