Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

KIZA73

One "Amer" kapi momentalno otvaraju sinuse ali sam ih posle prve upotrebe bacio jer kad sam ih stavio osetio sam bol ko nikad u zivotu. Mislio sam cu dumrem. Skocio sam sa kreveta i bauljao po sobi. Iz surle nijagara ali neka fala.

BDW

ul. Igmanska, 3. prilaz br. 8-10, tel:011/4889-223 ; 011/4889-589 neki Mokri lug, onaj iznad Ustanicke, bem li ga koji je. Bili su ovi telefoni, a mozda je u medjuvremenu i nesto ubaceno  [neampojma]

Pa, srecno...

P.S. 8-10 nije radno vreme vec brojevi kuca. Covek je od ovoga napravio 3.
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

Uncle Bob

Citat: bokilic poslato 02 Novembar, 2012, 12:39
ma jos jedno resenje koje je meni pomoglo,od onda vie nepatim muke,jes ciganski lek al pomogao..
so se proprzi na suvo u tiganju i topla stavi na celo ,oko nosa uvijena u maramicu gazu krpu,bitno je da ne curi,a mirise ...i tako ceo dan..
od tad vise nidsam imao problem.....e sad,dali ce nekom pomoci neznam al meni pomoglo,to mi neka cig na pijaci rekla kad me videla da smrcam,da se drzim za glavu,ja kuci..probam,i delovalo je,jes da sad smrcam samo kad sam prehladjen,al sa sinusima nemam vise problem,jos imam devijaciju nosa/posledica dvogodisnjeg boksovanja/ i nemam ama bas nikakav problem..
Probaæu ¹to da neæu davljenik se i za slamku hvata nego vidi¹ sad si me bacio u rebus kad sam bio malji deca trenirao sam box u radnièkom na Krstu i imam deformaciju desne nazalne ¹upljine tako lekar napisao da nije ne¹to i zbog toga?
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

Citat: KIZA73 poslato 02 Novembar, 2012, 12:49
One "Amer" kapi momentalno otvaraju sinuse ali sam ih posle prve upotrebe bacio jer kad sam ih stavio osetio sam bol ko nikad u zivotu. Mislio sam cu dumrem. Skocio sam sa kreveta i bauljao po sobi. Iz surle nijagara ali neka fala.

BDW

ul. Igmanska, 3. prilaz br. 8-10, tel:011/4889-223 ; 011/4889-589 neki Mokri lug, onaj iznad Ustanicke, bem li ga koji je. Bili su ovi telefoni, a mozda je u medjuvremenu i nesto ubaceno  [neampojma]

Pa, srecno...

P.S. 8-10 nije radno vreme vec brojevi kuca. Covek je od ovoga napravio 3.
Ma te Amer kapi bezobrazno skupe znaèi ko nema kintu neka crkne? [doh]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Alchemist

Citat: UNCLEBOB poslato 02 Novembar, 2012, 12:13
Olynt sadrzi efedrin zato nisam mogao da idem u London na olimpijadu disciplina pljuvanje u dalj sa preponama provalili bi da sam se dopingovao. Stvarno ljudi ako neko zna nekog,ko ,zna nekog svaka pomoæ je dobrodo¹la .Ko me jebe kad nisam navreme nosio kacigu i ¹titnike za kolena sad ¹kripe ujutru po pola sata.

Olynth nema efedrina u sebi veæ ksilometazolin koji su¾ava krvne sudove i tako smanjuje sekreciju iz nosa, lak¹e di¹e¹ kad ih koristi¹ a problem koji od njih nastaje je taj da ako ih preterano koristi¹ sluzoko¾a se navikne i onda kad nema kapi ona hipertrofira i stalno ima¹ oseæaj da ti je nos zapu¹en. Efedrin je zajeban jer derivat amfetamina i mo¾e¹ lepo da se navuèe¹ na njega. Tako da i jedno i drugo koristi samo onoliko koliko pi¹e da sme¹ da ne bi napravio sebi dodatne probleme.

Za ovaj fazon sa zagrejanom solju sam èula da radi pa probaj to al kombinuj ga sa kapima da ne bi samo napravio jo¹ veæi pritisak u sinusima ako su zapu¹eni.  Mo¾e¹ i da ispira¹ nos slanom vodom, tako ¹to prokuva¹ litar vode sa ka¹ikom soli ohladi¹ da bude mlako i onda lagano u¹mrkava¹ i ispljune¹, 6 puta svaka nozdrva, osnovna higijena nosa koja bi trebalo jednom nedeljno da se primenjuje.
You're just jealous cause voices are talking to me

bokilic

Citat: UNCLEBOB poslato 02 Novembar, 2012, 12:54
Citat: bokilic poslato 02 Novembar, 2012, 12:39
ma jos jedno resenje koje je meni pomoglo,od onda vie nepatim muke,jes ciganski lek al pomogao..
so se proprzi na suvo u tiganju i topla stavi na celo ,oko nosa uvijena u maramicu gazu krpu,bitno je da ne curi,a mirise ...i tako ceo dan..
od tad vise nidsam imao problem.....e sad,dali ce nekom pomoci neznam al meni pomoglo,to mi neka cig na pijaci rekla kad me videla da smrcam,da se drzim za glavu,ja kuci..probam,i delovalo je,jes da sad smrcam samo kad sam prehladjen,al sa sinusima nemam vise problem,jos imam devijaciju nosa/posledica dvogodisnjeg boksovanja/ i nemam ama bas nikakav problem..
Probaæu ¹to da neæu davljenik se i za slamku hvata nego vidi¹ sad si me bacio u rebus kad sam bio malji deca trenirao sam box u radnièkom na Krstu i imam deformaciju desne nazalne ¹upljine tako lekar napisao da nije ne¹to i zbog toga?
pa nemam pojma,meni to pre 15tak godina,,klepiome jedan pero kategorija nezgodno,,a ja bio,,polu teska,i jeb...a jes me dokacio na treningu...bio brz go brzi gonzales,ja malo trom..jes da kad udarim trava ne nice unucici idu unazad,al ...jeb..surla mi malo ostala kriva, devijacija desne nozdrva,,hrskavica ostala cela,al sinusi nemaju veze sa tim,bar ja mislim..
a na razbijanje nosa,,na dleto,,ko ima muda da ide..ja nemam..to bre cekicem i dletom razvaljuju,,pa posle kilometre zavoja guraju u nos,,neka fala kad sam video komsiju nasta lici u bolnici...i kaze da je to gore nego da su mu vadili celu vilicu na zivo...ma oko nebi bolelo da su vadili na zivo kao ovo...
brmmmm

Uncle Bob

Citat: bokilic poslato 02 Novembar, 2012, 13:14
Citat: UNCLEBOB poslato 02 Novembar, 2012, 12:54
Citat: bokilic poslato 02 Novembar, 2012, 12:39
ma jos jedno resenje koje je meni pomoglo,od onda vie nepatim muke,jes ciganski lek al pomogao..
so se proprzi na suvo u tiganju i topla stavi na celo ,oko nosa uvijena u maramicu gazu krpu,bitno je da ne curi,a mirise ...i tako ceo dan..
od tad vise nidsam imao problem.....e sad,dali ce nekom pomoci neznam al meni pomoglo,to mi neka cig na pijaci rekla kad me videla da smrcam,da se drzim za glavu,ja kuci..probam,i delovalo je,jes da sad smrcam samo kad sam prehladjen,al sa sinusima nemam vise problem,jos imam devijaciju nosa/posledica dvogodisnjeg boksovanja/ i nemam ama bas nikakav problem..
Probaæu ¹to da neæu davljenik se i za slamku hvata nego vidi¹ sad si me bacio u rebus kad sam bio malji deca trenirao sam box u radnièkom na Krstu i imam deformaciju desne nazalne ¹upljine tako lekar napisao da nije ne¹to i zbog toga?
pa nemam pojma,meni to pre 15tak godina,,klepiome jedan pero kategorija nezgodno,,a ja bio,,polu teska,i jeb...a jes me dokacio na treningu...bio brz go brzi gonzales,ja malo trom..jes da kad udarim trava ne nice unucici idu unazad,al ...jeb..surla mi malo ostala kriva, devijacija desne nozdrva,,hrskavica ostala cela,al sinusi nemaju veze sa tim,bar ja mislim..
a na razbijanje nosa,,na dleto,,ko ima muda da ide..ja nemam..to bre cekicem i dletom razvaljuju,,pa posle kilometre zavoja guraju u nos,,neka fala kad sam video komsiju nasta lici u bolnici...i kaze da je to gore nego da su mu vadili celu vilicu na zivo...ma oko nebi bolelo da su vadili na zivo kao ovo...
Jebga nismo svi mi Borsi tadiæi pa na Vma da na neboli Dleta hameri èuda muda kad sam video iglu za punkciju promenio sam pol bez operacije usro sam se hvala bolje ovako da boli.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

Hehe posle 4 viljamovke sve pro¹lo èovek e prijatno iznenadio do¹ao da podigne auto extra zadovoljan turbo ne curi(repariran u uzicu)zamenjeni hladnjaci posle probne voznje èovek se vraæa sa kezom od uva do uva i kaze ajmo negde da èastim ja pomislim ajde istro¹iæe se kod Ðukiæa u peæini za pljeku kad ono ajmo u Srpsku kuæu u zabran.Bruka bio me blam ono mesi¹te ¹to je preteklo da kazem da spakuju da ponesem za dzekija :D :D :D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

KIZA73

Ovo gore sto sam dao adresu se uduvava u nos. Razvalis hemijsku olovku, napunis je tim prahom, i legnes, a neko ti je , da izvines, stavi u nozdrvu i dune iz sve snage dok drugu drzis zapusenu. A posle i u drugu nozdrvu. Zvuci gadno ali nista strasno. Nakon toga lezis sat il' dva, ne secam se. Jedan deo sidje u grlo i mnogo je gadno. To posle lezanja iduvas i grlo isperes necim ukusnim da te prodje ono gadno. I kreecee igranka. Imas osecaj ko da ti se u sinusima krcka podvarak. Onda pocne da curi i izduvavas neke cepove i klinove od gnoja dok ne krene sluz. I tako dva dana intenzivno. A u glavi ludilo jer se totalno premeti pritisak. Sve ti je cudno, vrti se i zuji u usima.
Covek se obogatio na tome. Klijentela su mu estrada i sportisti, a nije skup. Bilo nekad 20dm. Sad ne znam.
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

KIZA73

Citat: UNCLEBOB poslato 02 Novembar, 2012, 14:17
Hehe posle 4 viljamovke sve pro¹lo èovek e prijatno iznenadio do¹ao da podigne auto extra zadovoljan turbo ne curi(repariran u uzicu)zamenjeni hladnjaci posle probne voznje èovek se vraæa sa kezom od uva do uva i kaze ajmo negde da èastim ja pomislim ajde istro¹iæe se kod Ðukiæa u peæini za pljeku kad ono ajmo u Srpsku kuæu u zabran.Bruka bio me blam ono mesi¹te ¹to je preteklo da kazem da spakuju da ponesem za dzekija :D :D :D
Menjas pol-skreces temu :)
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

Uncle Bob

Citat: KIZA73 poslato 02 Novembar, 2012, 14:18
Citat: UNCLEBOB poslato 02 Novembar, 2012, 14:17
Hehe posle 4 viljamovke sve pro¹lo èovek e prijatno iznenadio do¹ao da podigne auto extra zadovoljan turbo ne curi(repariran u uzicu)zamenjeni hladnjaci posle probne voznje èovek se vraæa sa kezom od uva do uva i kaze ajmo negde da èastim ja pomislim ajde istro¹iæe se kod Ðukiæa u peæini za pljeku kad ono ajmo u Srpsku kuæu u zabran.Bruka bio me blam ono mesi¹te ¹to je preteklo da kazem da spakuju da ponesem za dzekija :D :D :D
Menjas pol-skreces temu :)
Sve æu da izmenim samo da ne boli :D :D :D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

Citat: KIZA73 poslato 02 Novembar, 2012, 14:17
Ovo gore sto sam dao adresu se uduvava u nos. Razvalis hemijsku olovku, napunis je tim prahom, i legnes, a neko ti je , da izvines, stavi u nozdrvu i dune iz sve snage dok drugu drzis zapusenu. A posle i u drugu nozdrvu. Zvuci gadno ali nista strasno. Nakon toga lezis sat il' dva, ne secam se. Jedan deo sidje u grlo i mnogo je gadno. To posle lezanja iduvas i grlo isperes necim ukusnim da te prodje ono gadno. I kreecee igranka. Imas osecaj ko da ti se u sinusima krcka podvarak. Onda pocne da curi i izduvavas neke cepove i klinove od gnoja dok ne krene sluz. I tako dva dana intenzivno. A u glavi ludilo jer se totalno premeti pritisak. Sve ti je cudno, vrti se i zuji u usima.
Covek se obogatio na tome. Klijentela su mu estrada i sportisti, a nije skup. Bilo nekad 20dm. Sad ne znam.
Daj kontakt.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mrle

Citat: KIZA73 poslato 02 Novembar, 2012, 12:49
tel:011/4889-223 ; 011/4889-589 neki Mokri lug, onaj iznad Ustanicke, bem li ga koji je. Bili su ovi telefoni, a mozda je u medjuvremenu i nesto ubaceno

0112889223 0112889589

Zverka

Never ride faster than your angel can fly

:D

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Zverka

Never ride faster than your angel can fly

:D

Uncle Bob

Citat: mrle poslato 02 Novembar, 2012, 14:28
Citat: KIZA73 poslato 02 Novembar, 2012, 12:49
tel:011/4889-223 ; 011/4889-589 neki Mokri lug, onaj iznad Ustanicke, bem li ga koji je. Bili su ovi telefoni, a mozda je u medjuvremenu i nesto ubaceno

0112889223 0112889589
Sad zvao i prièao sa likom Terapija se uduvava u nos tretman se sastoji od dve terapije ¹alje po¹tom uz uputstvo cena sme¹na ako deluje 2000 dinara Zvati na 0112889589 ovaj drugi broj je æerkin i nejavlja se uvek.©ta reæi MRLE GDE ÈUO I NEÈUO HVALA TI. [cheers] [cheers] [cheers]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

pit

Citat: bokilic poslato 02 Novembar, 2012, 13:14
Citat: UNCLEBOB poslato 02 Novembar, 2012, 12:54
Citat: bokilic poslato 02 Novembar, 2012, 12:39
ma jos jedno resenje koje je meni pomoglo,od onda vie nepatim muke,jes ciganski lek al pomogao..
so se proprzi na suvo u tiganju i topla stavi na celo ,oko nosa uvijena u maramicu gazu krpu,bitno je da ne curi,a mirise ...i tako ceo dan..
od tad vise nidsam imao problem.....e sad,dali ce nekom pomoci neznam al meni pomoglo,to mi neka cig na pijaci rekla kad me videla da smrcam,da se drzim za glavu,ja kuci..probam,i delovalo je,jes da sad smrcam samo kad sam prehladjen,al sa sinusima nemam vise problem,jos imam devijaciju nosa/posledica dvogodisnjeg boksovanja/ i nemam ama bas nikakav problem..
Probaæu ¹to da neæu davljenik se i za slamku hvata nego vidi¹ sad si me bacio u rebus kad sam bio malji deca trenirao sam box u radnièkom na Krstu i imam deformaciju desne nazalne ¹upljine tako lekar napisao da nije ne¹to i zbog toga?
pa nemam pojma,meni to pre 15tak godina,,klepiome jedan pero kategorija nezgodno,,a ja bio,,polu teska,i jeb...a jes me dokacio na treningu...bio brz go brzi gonzales,ja malo trom..jes da kad udarim trava ne nice unucici idu unazad,al ...jeb..surla mi malo ostala kriva, devijacija desne nozdrva,,hrskavica ostala cela,al sinusi nemaju veze sa tim,bar ja mislim..
a na razbijanje nosa,,na dleto,,ko ima muda da ide..ja nemam..to bre cekicem i dletom razvaljuju,,pa posle kilometre zavoja guraju u nos,,neka fala kad sam video komsiju nasta lici u bolnici...i kaze da je to gore nego da su mu vadili celu vilicu na zivo...ma oko nebi bolelo da su vadili na zivo kao ovo...

         Pa i ja sam trenirao boks ko klinac tri godine i imao nekoliko mecheva pa nemam nikakvu devijaciju ni nosa ni nosne supljine....bice Bokili da si drzao glavu previse napred a trebalo je pozadi .....ja sam se vise odnosio prema boksu tehnicki tj nisam srljao po svaku cenu zato sam i sacuvao facu i lep izraz lica.Tebe izgleda nisu stedeli i dan danas izgledas kao da te je neko opalio peglom po faci.

Zverka

joooj sreco mila KO NIJE... bilo bi sexa samo tako ...AL DRZIM SEEEE :)
ljubi zver....
Never ride faster than your angel can fly

:D

Uncle Bob

Citat: pit poslato 02 Novembar, 2012, 15:23
Citat: bokilic poslato 02 Novembar, 2012, 13:14
Citat: UNCLEBOB poslato 02 Novembar, 2012, 12:54
Citat: bokilic poslato 02 Novembar, 2012, 12:39
ma jos jedno resenje koje je meni pomoglo,od onda vie nepatim muke,jes ciganski lek al pomogao..
so se proprzi na suvo u tiganju i topla stavi na celo ,oko nosa uvijena u maramicu gazu krpu,bitno je da ne curi,a mirise ...i tako ceo dan..
od tad vise nidsam imao problem.....e sad,dali ce nekom pomoci neznam al meni pomoglo,to mi neka cig na pijaci rekla kad me videla da smrcam,da se drzim za glavu,ja kuci..probam,i delovalo je,jes da sad smrcam samo kad sam prehladjen,al sa sinusima nemam vise problem,jos imam devijaciju nosa/posledica dvogodisnjeg boksovanja/ i nemam ama bas nikakav problem..
Probaæu ¹to da neæu davljenik se i za slamku hvata nego vidi¹ sad si me bacio u rebus kad sam bio malji deca trenirao sam box u radnièkom na Krstu i imam deformaciju desne nazalne ¹upljine tako lekar napisao da nije ne¹to i zbog toga?
pa nemam pojma,meni to pre 15tak godina,,klepiome jedan pero kategorija nezgodno,,a ja bio,,polu teska,i jeb...a jes me dokacio na treningu...bio brz go brzi gonzales,ja malo trom..jes da kad udarim trava ne nice unucici idu unazad,al ...jeb..surla mi malo ostala kriva, devijacija desne nozdrva,,hrskavica ostala cela,al sinusi nemaju veze sa tim,bar ja mislim..
a na razbijanje nosa,,na dleto,,ko ima muda da ide..ja nemam..to bre cekicem i dletom razvaljuju,,pa posle kilometre zavoja guraju u nos,,neka fala kad sam video komsiju nasta lici u bolnici...i kaze da je to gore nego da su mu vadili celu vilicu na zivo...ma oko nebi bolelo da su vadili na zivo kao ovo...

         Pa i ja sam trenirao boks ko klinac tri godine i imao nekoliko mecheva pa nemam nikakvu devijaciju ni nosa ni nosne supljine....bice Bokili da si drzao glavu previse napred a trebalo je pozadi .....ja sam se vise odnosio prema boksu tehnicki tj nisam srljao po svaku cenu zato sam i sacuvao facu i lep izraz lica.Tebe izgleda nisu stedeli i dan danas izgledas kao da te je neko opalio peglom po faci.
Pite da si imo muda ko,¹to nisi ne bi ostao nerova¹en a tvoja faca pa brate ja se divim tvojoj gospoði majci kad je i pred gostima imala hrabrosti da te oslovi sa èedo moje .hihi al,sam zloban nego ubajati se pavlaka ja te èeko da pomuze¹ sad je veæ ko,rukola :D [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM