Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

znas kako bi mene boleo qrac sto neko nekog bije
uzeo bi pivo i kokice i lepo se namestio da imam dobar pogled  [watching]

da biju neku sisatu ribu pa ajde da se i umesam da glumim heroja i mozda dobijem po piiiii...

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Uncle Bob

Jebeni sinusi otpade mi glava èim je malo zahladnelo.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

Hehe na¹ao sam inhalator sad kada se na¹mrèem bosiljka.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Ruza-Bandit

Takoðe! Ima li ne¹to u tabletama za sinuse?

Vasa Margum

Nema Ruzo,samo operacija,ali jako bolna i sinusi se uvek vracaju...
Koliko god da vam je zivot ispunjen, uvek ima mesta za jedno pivo

Uncle Bob

Ne moguda savatam telefon od travara valjda je okolina Subotice ortak je bio kod njega i veæ godinama nema problem.samo ¹to je zajebano kada poène¹ akciju 2 dana nisi niza¹ta i netrebaju maramice nego èar¹avi. èovek se kune u sve zivo da nikada vi¹e nije imao ni zapu¹en nos ni glavobolju.Meni danas tek posle 2 analgina malo popustila glavobolja.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

Meni ke doktorka ORL prepisala neke tablete nisu mi ni¹ta pomogle sve isto i rekla mi je ako ovo ne pomogne sledeæe operacija kad sam se raspitao ne da idem koriste ¹temajze sekaèe ma idi begaj.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

prpa_zr

Citat: UNCLEBOB poslato 01 Novembar, 2012, 22:26
Ne moguda savatam telefon od travara valjda je okolina Subotice ortak je bio kod njega i veæ godinama nema problem.samo ¹to je zajebano kada poène¹ akciju 2 dana nisi niza¹ta i netrebaju maramice nego èar¹avi. èovek se kune u sve zivo da nikada vi¹e nije imao ni zapu¹en nos ni glavobolju.Meni danas tek posle 2 analgina malo popustila glavobolja.

postoji u Banatskom Karaðorðevu travar.. tj postojao je  tradiciju nastavila valjda æerka.. zove se Jelena Ðukiæ .. znam lièno nekoliko ljudi koji su i¹li kod njih
spravljaju neku tinkturu koja poma¾e kod leèenja sinusa.. i da .. kad krene da curi - nijagara..
nemam broj ali mislim da mogu da nabavim

Uncle Bob

Citat: prpa_zr poslato 01 Novembar, 2012, 22:36
Citat: UNCLEBOB poslato 01 Novembar, 2012, 22:26
Ne moguda savatam telefon od travara valjda je okolina Subotice ortak je bio kod njega i veæ godinama nema problem.samo ¹to je zajebano kada poène¹ akciju 2 dana nisi niza¹ta i netrebaju maramice nego èar¹avi. èovek se kune u sve zivo da nikada vi¹e nije imao ni zapu¹en nos ni glavobolju.Meni danas tek posle 2 analgina malo popustila glavobolja.

postoji u Banatskom Karaðorðevu travar.. tj postojao je  tradiciju nastavila valjda æerka.. zove se Jelena Ðukiæ .. znam lièno nekoliko ljudi koji su i¹li kod njih
spravljaju neku tinkturu koja poma¾e kod leèenja sinusa.. i da .. kad krene da curi - nijagara..
nemam broj ali mislim da mogu da nabavim
Ajde leba ti pomagaj ko nema problem sa sinusima nezna koliko je sreæan jer su muke neviðene meni se nekada èini da hoæe glava u èeonom delu da eksplodira.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

dzimika

tablete ne vrede nista i veoma je jednostavan razlog, u sinusima nema dovoljno krvnih sudova pa samim tim lekovi i ne dodju do sinusa da bi mogli da ih izlece

Uncle Bob

Citat: dzimika poslato 01 Novembar, 2012, 22:42
tablete ne vrede nista i veoma je jednostavan razlog, u sinusima nema dovoljno krvnih sudova pa samim tim lekovi i ne dodju do sinusa da bi mogli da ih izlece
Pa jeste sinusi su u stvari ¹upljine ispunjene vazduhom e sad bem li ga ¹ta ima tu da se pokvari?
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

KIZA73

#4013
Pa nista onda...2 ANALgina i sve ti je ravno   [rofl]

Salamala. Smrkao sam ja to za sinuse. Pravio je neki rahmetli deda iz V.M.luga. Obogatio se covek na tome. Nije mi bilo jasno odakle sav onaj gnoj izlazi. Dva dana je curelo i jos nedelju dana zujalo u usima od pritiska. Bio sam miran dve godine i vratilo se. Doduse vise nemam bolove u ceonom delu vec se spustilo na jagodicne kosti i gornju vilicu. Uzas  [glavazid] Ko da bole svi zubi.
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

mrle

bio sam kao mali kod tog lika. Baba je imala probleme sa sinusima. Posle tretmana, odmah napuni¹ lavor pun slina i gnoja, par dana se pune pe¹kiri jer maramica nema upotrebu.

Uncle Bob

Citat: mrle poslato 02 Novembar, 2012, 11:25
bio sam kao mali kod tog lika. Baba je imala probleme sa sinusima. Posle tretmana, odmah napuni¹ lavor pun slina i gnoja, par dana se pune pe¹kiri jer maramica nema upotrebu.
Pa ajde ako ti nije te¹ko savataj neki kontakt osim mene verujem da bi ti jo¹ ljudi sa foruma bilo iskreno zahvalno. Ja sam jutros jedva èekao da se otvori apoteka i u¹mrkao sam pola boèice olynth kapi pred zgranutom apotekarkom i na njenu preporuku uzeo sam novalgetol u ampulama nije preporuèljivo za èestu oralnu upotrebu ¹teti sluzokozi na zeludcu ali bukvalno posle 2 min bol je nestao. kog zanima ukus govana nek proba novalgetol.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mrle


Ruza-Bandit

I ja sam planirala da sabijem olynth a onda se predomislila jer mi izaziva tesku zavisnost. Kupicu ga ali ga koristim samo u ekstremnim uslovima. I takodje mi treba neki kontakt. Bila sam mirna skoro 3 godine i sada me opet dokacilo

Uncle Bob

Citat: Ruza-Bandit poslato 02 Novembar, 2012, 12:09
I ja sam planirala da sabijem olynth a onda se predomislila jer mi izaziva tesku zavisnost. Kupicu ga ali ga koristim samo u ekstremnim uslovima. I takodje mi treba neki kontakt. Bila sam mirna skoro 3 godine i sada me opet dokacilo
Olynt sadrzi efedrin zato nisam mogao da idem u London na olimpijadu disciplina pljuvanje u dalj sa preponama provalili bi da sam se dopingovao. Stvarno ljudi ako neko zna nekog,ko ,zna nekog svaka pomoæ je dobrodo¹la .Ko me jebe kad nisam navreme nosio kacigu i ¹titnike za kolena sad ¹kripe ujutru po pola sata.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

bokilic

ma jos jedno resenje koje je meni pomoglo,od onda vie nepatim muke,jes ciganski lek al pomogao..
so se proprzi na suvo u tiganju i topla stavi na celo ,oko nosa uvijena u maramicu gazu krpu,bitno je da ne curi,a mirise ...i tako ceo dan..
od tad vise nidsam imao problem.....e sad,dali ce nekom pomoci neznam al meni pomoglo,to mi neka cig na pijaci rekla kad me videla da smrcam,da se drzim za glavu,ja kuci..probam,i delovalo je,jes da sad smrcam samo kad sam prehladjen,al sa sinusima nemam vise problem,jos imam devijaciju nosa/posledica dvogodisnjeg boksovanja/ i nemam ama bas nikakav problem..
brmmmm