Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

balcan girl

ma i meni je ovo rame na koje sam pala dva puta vec izletalo iz lezista al ovaj put sam se bas nezgodno docekala na njega :D :P kakva sam smotana :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Sad me podseti....Moj buraz ima dva metra i kusur, a kila ko dzak krompira....onako strkljav kad pada sa motora, to traaajeee, i traaaje, i traaajeee....cini mi se vecnost...nikako da padne......valjda povetarac koji duva sa te strane neda da padne brze....ali zato ustane ko da nije ni pao....gubi smisao ako padnes a ne boli...kakvo je naravoucenije.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mkt

kad upadnes na kvarno u garderober na fashion week~u a ne smes da fotkas sise ,bulje, picke
ne moze ni da se pipne ,samo gledanje pa u wc zmureci
pa ono nije normalno jbte AAAAAAA

balcan girl

njaa ja kad ljosnem sa ove visineee to boli breeeee :D al sad me nervira nesto drugooo :D mrzim kad mi se otkazuje izlazak u 5 do 12 i ajd bar da otkazuju nego je fazoon al boljeee da sedimooo kod tebeee nego da izlazimo u grad vidis da pada kisa i hladno grrrr a onda meni ostanu na pranje case, flase, picke materine grrrrr
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!


balcan girl

to ti kazem :D al sad imam i ja novo pravilo kome se pije sam kuva kafu i uzima iz frizidera sta hoce a vala niko nece da izadje dok ne srede i ne operu sudove :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

resava se to sa konzervama , plasticnim casama i pvc kesama velikog formata.....Najboje je biti domacin...napijes ribe, pa onda biras od onih koje su pod stolom.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

hmm nemam sto :D izbacila sam ga i ubacila garnituru :D a ovo je musko drustvo prema tome nema riba :P a nemam ni plasticne case :D a sad nece da piju pivo vec neku rakiju koju imam u enormnim kolicinama odakle mi pojma nemam :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Bori¹a

revolusn, bilo bi do jaja da hoce da dodje kod mene na zurku 10 riba bez ijednog muskarca... pa ja da napijem svaku i roknem koliko mogu ;D
ali nece da dodju same mamu im jebem ;D

balcan girl

ja mislim borisa i da ih napijes nista ti to nece pomoci :P verovatno mogu da podnesu vise alkohola od tebe :D dok se one napiju ti si odavno u nesvesti :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Bori¹a


Lazic


Bori¹a

jednom sam  se napio i zamalo me morava nije odnela ;D

od tad, bas u retkin slucajevima.. ;D

Gašpar

Nema¹ pojma. Mora¹ da trenira¹, niko se nauèen nije rodio. Talenat je 1%, trening ostalih 99  ;)

Bori¹a


UFF

Citat: K0le poslato 27 Oktobar, 2012, 17:45
I na ¹ta si se prizemljila? Vugla ili debelo meso ?  ;D

koje debelo meso???

UFF

Citat: mkt poslato 27 Oktobar, 2012, 21:25
kad upadnes na kvarno u garderober na fashion week~u a ne smes da fotkas sise ,bulje, picke
ne moze ni da se pipne ,samo gledanje pa u wc zmureci
pa ono nije normalno jbte AAAAAAA


eto zasto muskarci imaju bolje pamcenje od zena  (doduse samo za te neophodne stvari :D)

balcan girl

jes tacno milice :D nema debelog mesa i da sam aterirala na dupe sjebala bi koske :D :P al upravo sad pre par minuta cuh komentar u jeee debela si smrsaj hahahahahahahaahahhahaa :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


balcan girl

pala sam bez motora :P na svoje dve sopstvene noge ne umem da hodam :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!