Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: Poison girl poslato 23 Oktobar, 2012, 11:32
Citat: mareskin poslato 23 Oktobar, 2012, 11:14

Jutros krenem na posao i planiram da ponesem èetiri zimske gume da namontiram da ne èekam gu¾ve oko prvog. Pogledam gume na kolima i skontam da su sve èetiri nove, da su iste i da imaju odliènu ¹aru i utripujem da sam od pro¹le zime vozio nove zimske gume i cepao ih preko leta bez veze.
Tu se ba¹ ispizdim...
Stignem na posao, pogledam opet gume i skontam da su sve èetiri nove letnje gume koje sam kupio ove godine, a da su mi komplet èetiri zimske kod kuæe i da su sve istog proizvoðaèa pa da je tu nastao zajeb u glavi :)
Tu popizdim jer sam kreten i ne èitam ¹ta pi¹e na gumama :D

Ako mi se sutra isto ovo desi, da znate da sam na¹ao naèin da putujem kroz vreme...
ne bih da panièim al ovo mogu biti posledice dru¾enja s naopakim, pod hitno za BG da izniveli¹e¹ kolièine, mislim da ti nedostaje(mo) :D

Uskoro... èekam neku robu i radim neki softver pa za koji dan sam u BG.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: Major poslato 23 Oktobar, 2012, 11:33
Citat: mareskin poslato 23 Oktobar, 2012, 11:14

Jutros krenem na posao i planiram da ponesem èetiri zimske gume da namontiram da ne èekam gu¾ve oko prvog. Pogledam gume na kolima i skontam da su sve èetiri nove, da su iste i da imaju odliènu ¹aru i utripujem da sam od pro¹le zime vozio nove zimske gume i cepao ih preko leta bez veze.
Tu se ba¹ ispizdim...
Stignem na posao, pogledam opet gume i skontam da su sve èetiri nove letnje gume koje sam kupio ove godine, a da su mi komplet èetiri zimske kod kuæe i da su sve istog proizvoðaèa pa da je tu nastao zajeb u glavi :)
Tu popizdim jer sam kreten i ne èitam ¹ta pi¹e na gumama :D

Ako mi se sutra isto ovo desi, da znate da sam na¹ao naèin da putujem kroz vreme...



Prvog novembra izlazi novi dodatak zakonu koji kaze da nije potrebno da se montiraju zimske gume osim ako nema snega.

http://www.novimagazin.rs/vesti/zimske-gume-nisu-obavezne

Znam. Ali ako krenem npr. na Kopaonik i kod mene nema snega, a posle dva sata vo¾nje bude snega plaæam kaznu jer nemam zimske gume. Lepo ka¾e onaj iz policije da su napravili izmenu zakona koja ti omoguæava da ih nema¹, ali ako se desi do posle podne da ti trebaju onda si sam kriv ¹to ih nisi stavio :D

Po¹to nemam auto D¾ejmsa Bonda koji bi promenu zimske/letnje gume radio na dugme, moraæu da stavim zimske za svaki sluèaj :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Ajde, ajde, po¾uri sa tim softverom... :P :-*

Major

Citat: mareskin poslato 23 Oktobar, 2012, 11:43
Znam. Ali ako krenem npr. na Kopaonik i kod mene nema snega, a posle dva sata vo¾nje bude snega plaæam kaznu jer nemam zimske gume. Lepo ka¾e onaj iz policije da su napravili izmenu zakona koja ti omoguæava da ih nema¹, ali ako se desi do posle podne da ti trebaju onda si sam kriv ¹to ih nisi stavio :D

E pa drugo je ako ides na Kop ili negde gde moze da te uhvati sneg.
Mada prema prognozi snega nece biti do decembra (na tim planincugama).

Slaninar

Ma to je savr¹eno. Vozi¹ s letnjim. Onda padne sneg, uhvati te policija. Ako ih ne zna¹, ne mo¾e¹ da sredi¹, onda kuka¹ kako, eto, iznenadio te sneg. Sutra opet tako. Ako treba, ponekad podma¾e¹ sa jednom-dve crvene. Opet jeftinije od 4 zimske gume. U ovo vreme krize, vi¹ka nezaposlenih, isplati se da ljude ne tera¹ da voze ispravna kola sa zimskim gumama. Bolje da idu sa letnjim, pa da ne zakoèe na vreme. A èuva se i socijalni mir, ne bune se ljudi ¹to ih dr¾ava maltretira. Kome jo¹ zimi trebaju sve èetiri zimske gume?! To je za bur¾uje.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Plazma Keks

valjda je potrebno stavljati samo na pogonske tockove, sem ako nema pogon na sva cetiri

goranvojska

Citat: mareskin poslato 23 Oktobar, 2012, 08:58
Citat: Slaninar poslato 23 Oktobar, 2012, 07:24
Citat: balcan girl poslato 23 Oktobar, 2012, 01:31
ma to je u redu dusice :D ona tebe moze da opegla za dva minuta ja pricam o fizickom zlostavljanju koje me uzasnoo nerviraaa ..

Tebe da, ali njih sigurno ne, inaèe ne bi trpele. Pola tih ¾ena voli ulogu ¾rtve i imaju neke svoje tripove pa ostaju s takvim i biraju takve tipove. U to sam siguran.

Neæu da generalizujem, ali sam lièno svedok nekoliko sluèajeva gde su devojke fizièki zlostavljane. Sve su bile zaposlene, nisu bile finansijski zavisne. Sve su se ¾alile kako nema normalnih mu¹karaca i kako je te¹ko naæi pravog èoveka, a same su SVAKI put birale budale i oèigledne manijake. I posle su im svi mu¹karci isti?!?


zene vole da budu u drustvu sa glavnim frajerom,koji pije bije se senluci i ako uspeju da ga smuvaju i udaju za njega.......e tu pocinje problem jer doticni ne menja navike isto radi sto i pre braka a zena to ne trpi i eto konflikta.

mareskin

Citat: goranvojska poslato 23 Oktobar, 2012, 21:40
Citat: mareskin poslato 23 Oktobar, 2012, 08:58
Citat: Slaninar poslato 23 Oktobar, 2012, 07:24
Citat: balcan girl poslato 23 Oktobar, 2012, 01:31
ma to je u redu dusice :D ona tebe moze da opegla za dva minuta ja pricam o fizickom zlostavljanju koje me uzasnoo nerviraaa ..

Tebe da, ali njih sigurno ne, inaèe ne bi trpele. Pola tih ¾ena voli ulogu ¾rtve i imaju neke svoje tripove pa ostaju s takvim i biraju takve tipove. U to sam siguran.

Neæu da generalizujem, ali sam lièno svedok nekoliko sluèajeva gde su devojke fizièki zlostavljane. Sve su bile zaposlene, nisu bile finansijski zavisne. Sve su se ¾alile kako nema normalnih mu¹karaca i kako je te¹ko naæi pravog èoveka, a same su SVAKI put birale budale i oèigledne manijake. I posle su im svi mu¹karci isti?!?


zene vole da budu u drustvu sa glavnim frajerom,koji pije bije se senluci i ako uspeju da ga smuvaju i udaju za njega.......e tu pocinje problem jer doticni ne menja navike isto radi sto i pre braka a zena to ne trpi i eto konflikta.

Znam dru¾e, al evolucija je tolike stvari promenila, al ¾enski mozak nikako :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mi¹ko_kolo

Mali primer. Moja roðena sestra se udala za dugogodi¹njeg momka (mog i dalje zeta) koji je bio: dobar frajer, ok u dru¹tvu, voleo kafanu, jednom reèju - dasa. Kad su se venèali, posle nekog  vremena poèinje frka: ona se ¾ali na¹oj kevi kako on doðe kuæi cirke, ostane u kafani posle posla... Naravno, ne svakog dana i ne èesto ali ipak èe¹æe nego ¹to bi se njoj svidelo. ©to æe reæi za veæinu ¾ena - nikad.
Moja keva je na to pita:
donosi li platu kuæi?
da.
spava li kod kuæe?
da.
kurva li se?
ne.
tuèe li te?
ne.
maltretira li te nekako drugaèije?
ne.
pa ¹ta hoæe¹?! hoæe¹ pizdu ili dasu?! re¹i! kad si se zabavljala nisi htela pizdu. za¹to sada hoæe¹ to da napravi¹ od njega?!
prièa zavr¹ena!

Nadalina

Misko! [rofl]
Reeeeeeealno da realnije biti ne moze! ;D ;D ;D
Dzukela u podznaku

Major


goranvojska


UFF


Ripley

Retke su ovakve ta¹te, svaka joj èast!

Jefta

Keva je CAR... Eh kada bi sve zene tako shvatale

aæimo

Nema ¹ta ¾ene da shvate, mu¹karci(ako mogu tako da ih nazovem) su uglavnom krivi.

Lazic


Ruza-Bandit

Jo¹ kad bi i svekrve razmi¹ljale na taj naèin... Odmah bi se udala  [zvizdi]

mi¹ko_kolo

Ru¾o, veruj mi, ponekad se pitam ko je kome majka. ;D Ova moja mi je jasno dala do znanja da ako ne¹to zaserem sa ¾enom - najebaæu k'o ¾uti! ©to je najgore, to bi i uradila. Urotile se protiv mene i ne daju mi da imam devojku - pa to ti je.
Opet u prilog tome, ali je u pitanju ¹kolska drugarica moje ¾ene. Udala se, rodila troje dece, radila sa mu¾evljevim roditeljima proizvodnju i prodaju peèuraka. Mu¾ krene da se ¹valeri¹e i naravno poènu svaðe. Meðutim! Kad je do¹lo da ne mo¾e dalje, svekar i svekrva ti lepo isteraju sina napolje iz stana i ka¾u njoj da ona nastavlja da radi sa njima i ostaje sa decom u stanu a sin da se nosi i iz posla u tri lepe sve zajedno sa ¹valerkom. Do viðenja! Prijatno!