Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Plazma Keks

a dobro je, reko da nije u nekom pickovcu

dzimika


Lazic


AndreyRR


ЯЭВОЛУТИОН

Koliko je tebi skakao lanac i koliko je Milomiru pljuvao ulje, ja sam ipak pustio da odeta po pravcu, Milomir mi je zamastio cvikere, a tvoj lanac je pretio da ce se otkaciti na onom pravcu od Ralje ka Mladenovcu.....a i moja dzet kaciga je htela da ode sa glave cim predjem 110 na sat.....jel to na motoru jos originalni lanac bio...steta, nece biti vise nikada isti kad ga promenis :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

AndreyRR

sad je izgubio vrednost zbog puknutog oreginalnog lanca  :'( :'(

UFF

samo je ostao iza tebe?
dobro je da nije opalio po repu i polupao plastike ili ti samleo predju lancanik, blokirao zadnji tocak..

AndreyRR

srecom nista,samo sto sam krenuo samo je spao

MIGE

Citat: UFF poslato 22 Oktobar, 2012, 21:14
samo je ostao iza tebe?
dobro je da nije opalio po repu i polupao plastike ili ti samleo predju lancanik, blokirao zadnji tocak..
a mogao je i u guzu da uleti ako je bila i neka mlada suvozacica  :D

AndreyRR

jutros kad sam krenuo na posao,tako da nema suvozacica u to doba

UFF

dobro si prosao
koliko si presao sa njim znas li?

i sta sad jel si uzeo nov?

AndreyRR

lanac je bio nov kad sam kupio motor,do sada ga nisam menjao
nisam kupio nov cekam od preko da mi dodje,kad ovi pederi kod nas ne daju
na rate

UFF


AndreyRR


UFF


AndreyRR


goranvojska


Milomir27

Citat: revolution poslato 22 Oktobar, 2012, 19:51
Koliko je tebi skakao lanac i koliko je Milomiru pljuvao ulje, ja sam ipak pustio da odeta po pravcu, Milomir mi je zamastio cvikere, a tvoj lanac je pretio da ce se otkaciti na onom pravcu od Ralje ka Mladenovcu.....a i moja dzet kaciga je htela da ode sa glave cim predjem 110 na sat.....jel to na motoru jos originalni lanac bio...steta, nece biti vise nikada isti kad ga promenis :)
ajd sta kukas ko mlada prve noci,malo ulja nije nikome skodilo :)

bokilic

Citat: revolution poslato 22 Oktobar, 2012, 19:51
Koliko je tebi skakao lanac i koliko je Milomiru pljuvao ulje, ja sam ipak pustio da odeta po pravcu, Milomir mi je zamastio cvikere, a tvoj lanac je pretio da ce se otkaciti na onom pravcu od Ralje ka Mladenovcu.....a i moja dzet kaciga je htela da ode sa glave cim predjem 110 na sat.....jel to na motoru jos originalni lanac bio...steta, nece biti vise nikada isti kad ga promenis :)
ja mislim da te milomir podmazivao,,neznam zasto,,ali ..podmaz je podmaz :P
brmmmm

balcan girl

pa mislim tovaRna mast je tovaRna mast :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!