Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Gašpar


Joker

Za dva dana 1050 km i upecaju me ispred kuce... Opet ista prica.. Sa onim govnetom od radara... Ova u sudu se preplatila na mene za parfeme...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

dzimika

meni stvarno nije jasno kako kad joker jako sporo vozi :P

Milomir27

Citat: Joker poslato 21 Oktobar, 2012, 22:35
Za dva dana 1050 km i upecaju me ispred kuce... Opet ista prica.. Sa onim govnetom od radara... Ova u sudu se preplatila na mene za parfeme...
a sto stajes?

UFF

staje jer ide automobilom
a sto se odazivas jbt?

Joker

A sta da radim?! Imaju na snimku sve... Od sada vozim bez prednje tablice... Ozbiljan sam.. Idem autom...

Ma ne odazivam se, vodim se kao da radim preko... Nego mi se nagomilava...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

mareskin

Citat: Laziæ poslato 21 Oktobar, 2012, 21:55
Taj tvoj kraj je opasan za vo¾nju, vi¹e ima¹ takvih situacija, nego ja po Bg-u...... :o

Tako ispada. Neosvetljene traktore i motokultivatore na koje naleti¹ u sred krivine ne pominjem.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: goranvojska poslato 21 Oktobar, 2012, 21:51
mare ti si mamac za budale.pazi se.

Izgleda. Al moram da saznam ko je ¾ena iz Po¾ege koja vozi ovaj narand¾asti auto :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Plazma Keks

stize meni karton u cetvrtak za preporuceno pismo. mislim se u sebi, fak, posta od suda, verovatno da utvrde moju krivicu i da mi kazu koliko da platim, odem ja sutradan u postu, uzimam plavu kovertu, odem na kosutnjak izvozam se kao covek da ne bih mogao da besnim i tako to zbog te matore kravetine. posle nekih 3-4 sata voznje, sednem na klupicu na andricevom vencu da otvorim pismo. u pismu pise, okrivljeni Ja i matora kravetina se nece krivicno goniti zbog zastarevanja slucaja! sreca sreca radost ;D ;D

Joker

Ma nema ih kod mene, ovo je bilo neocekivano da dodju sa ovim radarom... Ja ne znam da li je bilo slucajeva da su bili saobracajci iz grada sa ovim radarom...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

The One

nedelja!
prevoz!
vetar!
grrr
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Lazic


Zverka

Never ride faster than your angel can fly

:D

Bori¹a

Citat: mareskin poslato 21 Oktobar, 2012, 22:37

Tako ispada. Neosvetljene traktore i motokultivatore na koje naleti¹ u sred krivine ne pominjem.


Pogotovo dede od 80+ godina sto voze biciklu 5kmh i vijugaju po putu, naravno bez makar maèijeg oka pozadi, ugledam ga tek kad budem na 2m od njega..

dzimika

Citat: Poison girl poslato 21 Oktobar, 2012, 23:35
nedelja!
prevoz!
vetar!
grrr

e jeste vetar ubijao danas na putu do tamo, nazad je bio malo blazi a sto kaze revolution, na mahove je i nosio sa puta

goranvojska

vratio sam se a-putem nazad i vrat da ti polomi koliko duva al sve prodje.

Major

Citat: Joker poslato 21 Oktobar, 2012, 22:37
A sta da radim?! Imaju na snimku sve... Od sada vozim bez prednje tablice... Ozbiljan sam.. Idem autom...

Ma ne odazivam se, vodim se kao da radim preko... Nego mi se nagomilava...

Lakse je da malo skines nogu s gasa ;D A kad sednes na motor onda se opusti ;)
Osim ako ne budes kupio Intrudera onda ti je isto kao da si u kolima ;D ;D ;D

AndreyRR


Plazma Keks


AndreyRR