Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

KIZA73

Evo recimo ovaj oglas:

http://www.kupujemprodajem.com/Capriolo-anaconda-3278490-oglas.htm?filter_id=13013074

Kaze, ofarbao ga je jer je bio sav izguljen, a bajs star dve godine i usput je ofarbao i zid.
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

mrle


UFF

Citat: KIZA73 poslato 18 Oktobar, 2012, 16:20
Znate sta je to ironiiijaaa. Kad kupis krovni nosac za biciklu i krenes u podrum da ga ostavis i zateknes isti obijen, a biciklu ukradenu  [bejzbolka]  [bejzbolka]  [bejzbolka]


Citat: KIZA73 poslato 19 Oktobar, 2012, 16:40
Evo recimo ovaj oglas:

http://www.kupujemprodajem.com/Capriolo-anaconda-3278490-oglas.htm?filter_id=13013074

Kaze, ofarbao ga je jer je bio sav izguljen, a bajs star dve godine i usput je ofarbao i zid.


[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

koji si ti  [kralj]

mislim saosecam se sa tobom ali sam se lepo nasmejao :D

balcan girl

to sto trenutno gledam u trandzu 2011 god a tako bi ga posedovala :P balavim ko bernadinac majku mu, jos da prikoljem dedu i da ga imam :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mi¹ko_kolo

blago tebi, ima¹ dedu da prikolje¹. ¹ta æemo mi koji nemamo?! ;D

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

monsterbnt

Citat: KIZA73 poslato 19 Oktobar, 2012, 16:40
Evo recimo ovaj oglas:

http://www.kupujemprodajem.com/Capriolo-anaconda-3278490-oglas.htm?filter_id=13013074

Kaze, ofarbao ga je jer je bio sav izguljen, a bajs star dve godine i usput je ofarbao i zid.

Al temerin......
Jbg da znas neki detalj koji nije mogo da prefarba il tek tako skine..... Seci ko salamu.......lagano....
Smrt SVIMA!!!!

KIZA73

Nije moj. Sve razlicito, sediste, volan, gume, cak je i zdnji mali crveni "vodjica" zupcanik zapeko od stroke. Cak nema ni disk napred.
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

monsterbnt

Ma ne kazem da je taj al kad sam ga video palo mi na pamet da je budala isto tako mogla da ga ofarba i poskida neke delove tipa blatobran, svetla....
Smrt SVIMA!!!!

KIZA73

Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

KIZA73

Citat: monsterbnt poslato 20 Oktobar, 2012, 18:47
http://www.cikloberza.com/show.php?id=83342
???
Video sam ga. Bem li ga. Svi su isti kad im poskidas opremu. Na mom je bilo ono vece mekano sediste sa nekim tribalima ali ako ima punu garazu kradenih moze da kombinuje...
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

monsterbnt

da nije prodat pa da se ode da se proveri serijski.......ovako juriti kupca....
Smrt SVIMA!!!!

KIZA73

#3813
Lakse je savatati naivnog kupca-prodavca koji ga je kupio od ciganske stoke ili dzankara i misli da ce da zaradi ako ga preproda.

Moreee...kad otkonzerviram fajerku i martinkeee...pa prosetam po kraju...

Postal 2 - Burn Motherfucker, Burn!
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

Joker

OPet sam popio kaznu za prekoracenje... Strasno!!
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

mareskin

Imao sam vrlo malo vremena za vožnju i odvozih Kosjerić-Požega-Kosjerić da me mine želja.

I šta se desi? Opet mi narandžasti auto sa dve žene unutra prepreči moju traku i stane. Isti auto i skoro ista situacija mi se desila u Požegi kad sam se vraćao sa moto skupa u Sarajevu. Moram da saznam ko je ta žena i kako još uvek ima dozvolu. Kako je još uvek živa?!?

Krenula je iako je imala STOP, a onda je shvatila da ja imam prednost i prosto stala preprečena u mojoj traci. Da li treba da napomenem da je sve vreme gledala u mom pravcu i onda krenula, pa stala.

A da, i deda u belom kecu koji je rešio da na raskrsnici ide u ulicu levo, ali tako što je 40m pre skretanja prešao u moju traku, vozio direktno na mene da bi skrenuo u levu ulicu?!?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major

Citat: Joker poslato 21 Oktobar, 2012, 21:46
OPet sam popio kaznu za prekoracenje... Strasno!!

Si platio ili ti pisao??

goranvojska


Lazic

Citat: mareskin poslato 21 Oktobar, 2012, 21:49
Imao sam vrlo malo vremena za vo¾nju i odvozih Kosjeriæ-Po¾ega-Kosjeriæ da me mine ¾elja.

I ¹ta se desi? Opet mi narand¾asti auto sa dve ¾ene unutra prepreèi moju traku i stane. Isti auto i skoro ista situacija mi se desila u Po¾egi kad sam se vraæao sa moto skupa u Sarajevu. Moram da saznam ko je ta ¾ena i kako jo¹ uvek ima dozvolu. Kako je jo¹ uvek ¾iva?!?

Krenula je iako je imala STOP, a onda je shvatila da ja imam prednost i prosto stala prepreèena u mojoj traci. Da li treba da napomenem da je sve vreme gledala u mom pravcu i onda krenula, pa stala.

A da, i deda u belom kecu koji je re¹io da na raskrsnici ide u ulicu levo, ali tako ¹to je 40m pre skretanja pre¹ao u moju traku, vozio direktno na mene da bi skrenuo u levu ulicu?!?


Taj tvoj kraj je opasan za vo¾nju, vi¹e ima¹ takvih situacija, nego ja po Bg-u...... :o