Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Nadalina

Citat: mkt poslato 14 Oktobar, 2012, 18:25
ijaooooooo potpuno sam zaboravio na ponudu od sinoc  ;D

ONO je ponuda koja se ne odbija! [rofl]
Dzukela u podznaku

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Citat: lord_oblivion poslato 15 Oktobar, 2012, 01:41
Ali bar vidi¹ ne¹to ispred sebe. Ovo totalna dezorjentacija BRE  :( Smorih se k'o zveèarka.

Aha, kad ti naiðe ne¹to u susret, ne zna¹ ni gde ide put u tri lepe, pa otvori¹ vizir, a blato u oèi... [facepalm]

Zverka

aj sto je  magla u  bataji ...pa do  novog  bgd-a
aj  sto jedva videh  na  pola metra ispred sebe...i sto je  relativno hladnjikavo
AL STO  JEBENI  KOSOOKI DEGEN OCE DA ME SVUCE S MOTORA i to  NA 2 METRA OD POSLA..
mamu joj  jebem  retardiranu skracenu ...
pa nek  stavi  pod dupe  neki  tabure  piucka joj  materina corava ...pa  nek  gleda...
i ja sviiiiram  ko  budala i  ona  i  dalje na meeenee...
joooooj  al sam se napljuvala  u  kacigu  ...MAMU JOJ  onu  sktacenu ...nisko profilnu ...po sred!!!!!!!!
al  da je  stvar jos bolja...izbegnem  idijota ...i stanem na  semaforu  crveno ...i tako dok  onako u polu okretu  pickaram  ja  nju-...
meni  batica sa jugicem iza svira... I  GOVORI MI DA SE POMERIM...MAMU DA MU JEBEM onu  bolesnu ... POKAZAH LEPO  COVEKU  SREDNJAK... I  DA SE TERA U TRI LEPE ...
a pandur sve to gleda...  i crce od smeha ...
Never ride faster than your angel can fly

:D

Major

Citat: Zverka poslato 15 Oktobar, 2012, 08:48
pa nek  stavi  pod dupe  neki  tabure  piucka joj  materina corava ...pa  nek  gleda...

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Zverka

da  nije pandur bio tu ...bes mi sve ...ako  nebi  nekome  opaucila sljagu  od njih  dvoje... pa taman  me  neko posle toga  isprebijao ...AL  BI ME PAMTIO   ceo zivot ...mamu im jebem bolesnu ...debiloznu

Citat: Major poslato 15 Oktobar, 2012, 09:10
Citat: Zverka poslato 15 Oktobar, 2012, 08:48
pa nek  stavi  pod dupe  neki  tabure  piucka joj  materina corava ...pa  nek  gleda...

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
a sta da kazem drugo kad debil  GVIRKA kroz  volan... i TO JEDVA...  debil ....
Never ride faster than your angel can fly

:D

Major


Zverka

uhh al sam  ispizdela... 
ma  nek si se ti meni bar nasmejao ... LJUBI ZVER
Never ride faster than your angel can fly

:D

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 15 Oktobar, 2012, 08:40
Citat: lord_oblivion poslato 15 Oktobar, 2012, 01:41
Ali bar vidi¹ ne¹to ispred sebe. Ovo totalna dezorjentacija BRE  :( Smorih se k'o zveèarka.

Aha, kad ti naiðe ne¹to u susret, ne zna¹ ni gde ide put u tri lepe, pa otvori¹ vizir, a blato u oèi... [facepalm]

Isto sranje na bajsu jutros. Naoèare magle. Ako ih skinem, oèi imaju ugraðene brisaèe, ali se zbog brzine automatski ukljuèuje i teènost za ispiranje, pa mi opet mutno. Kako god okrene¹, ne valja.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Uncle Bob

Citat: Zverka poslato 15 Oktobar, 2012, 08:48
aj sto je  magla u  bataji ...pa do  novog  bgd-a
aj  sto jedva videh  na  pola metra ispred sebe...i sto je  relativno hladnjikavo
AL STO  JEBENI  KOSOOKI DEGEN OCE DA ME SVUCE S MOTORA i to  NA 2 METRA OD POSLA..
mamu joj  jebem  retardiranu skracenu ...
pa nek  stavi  pod dupe  neki  tabure  piucka joj  materina corava ...pa  nek  gleda...
i ja sviiiiram  ko  budala i  ona  i  dalje na meeenee...
joooooj  al sam se napljuvala  u  kacigu  ...MAMU JOJ  onu  sktacenu ...nisko profilnu ...po sred!!!!!!!!
al  da je  stvar jos bolja...izbegnem  idijota ...i stanem na  semaforu  crveno ...i tako dok  onako u polu okretu  pickaram  ja  nju-...
meni  batica sa jugicem iza svira... I  GOVORI MI DA SE POMERIM...MAMU DA MU JEBEM onu  bolesnu ... POKAZAH LEPO  COVEKU  SREDNJAK... I  DA SE TERA U TRI LEPE ...
a pandur sve to gleda...  i crce od smeha ...
Ma sve bi ja te Kineze nazad u Japan mamicu im njiovu.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Zverka poslato 15 Oktobar, 2012, 09:22
da  nije pandur bio tu ...bes mi sve ...ako  nebi  nekome  opaucila sljagu  od njih  dvoje... pa taman  me  neko posle toga  isprebijao ...AL  BI ME PAMTIO   ceo zivot ...mamu im jebem bolesnu ...debiloznu

Citat: Major poslato 15 Oktobar, 2012, 09:10
Citat: Zverka poslato 15 Oktobar, 2012, 08:48
pa nek  stavi  pod dupe  neki  tabure  piucka joj  materina corava ...pa  nek  gleda...

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
a sta da kazem drugo kad debil  GVIRKA kroz  volan... i TO JEDVA...  debil ....
Nemo bre tako...nisi ni ti primer manekenske visine....doduse izbegavas da vozis kola kako ne bi satirala motorcikliste i pesake....uh zaboravih ...satires pesake i bicikliste.....sta bre kukas...malo te isekla i sta...svakodnevna pojava....mene kad ne iseku ja se iznerviram...odma smrdi na neki maler.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zverka

sra bre nemoj... DEBIL CORAVI ...sve  vreme  gvirka kroz  guvernalu ...
i  na  pola mene  resi  naprosto da skrene... U MENE ....
JA  NE VOZIM kola zato sto za  ista  nemam polozenO I  koji ce mi moj...
dve  sezone.. pp(posle porodjaja ) kako vozim  NISAM  imala takvo "cvikanje" usrah se s oprostenjem  od straha ...NI sama ne znam kako sam  ostala  na motoru ...kako sam  je  izbegla...
ja  nemam  TAKVIH  SITUACIJA  vec ihaahaaaaj zato  i pizdim

ahh da..a to sto sam  ja  metar i zelja da porastem...JBG  ne treba da smeta ... da zveras po retrovizorima itd...ako si nizak  podbaci pod guzicu nesto da "ispadnes vislji " barkad sedis ...DA VIDIS ...JEBENO VIDIS STA SE DESAVA ...
p.s
skontah  da ljudi koji voze  sa kapicama kacketima...  bilo kojim  vidom  " POKRIVACA ZA NJIHOVU INTELIGENCIJU " su  bukvalno kamikaze  na  putu ...:D
i  naravno CURKA JE  IMALA  NEKU kapicu
Never ride faster than your angel can fly

:D

UFF

Citat: Zverka poslato 15 Oktobar, 2012, 10:23
JA  NE VOZIM kola zato sto za  ista  nemam polozenO I  koji ce mi moj...

[rofl]    znao sam da oni koji pricaju "ko dodje kolima peder" ili nemaju kola ili ne umeju/smeju ni da ih voze  [rofl]

Zverka

Citat: UFF poslato 15 Oktobar, 2012, 10:50
Citat: Zverka poslato 15 Oktobar, 2012, 10:23
JA  NE VOZIM kola zato sto za  ista  nemam polozenO I  koji ce mi moj...

[rofl]    znao sam da oni koji pricaju "ko dodje kolima peder" ili nemaju kola ili ne umeju/smeju ni da ih voze  [rofl]
sreco moj a JA   SE U  KOLIMA  VOZIM KO DIREKTOR :)
mogla sam i  kolima  al  nije gust
Never ride faster than your angel can fly

:D

Major

Mi smo dosli taksijem.. rekreacija od 15 minuta od rampe do kafica i nazad ;D

mi¹ko_kolo

Citat: Zverka poslato 15 Oktobar, 2012, 10:23
skontah  da ljudi koji voze  sa kapicama kacketima...  bilo kojim  vidom  " POKRIVACA ZA NJIHOVU INTELIGENCIJU " su  bukvalno kamikaze  na  putu ...:D
i  naravno CURKA JE  IMALA  NEKU kapicu

Zamisli situaciju: debil vozi auto sa slomljenim levim retrovizorom, zamagljenim staklima i ima kapuljaèu na glavi. I samo u trenutku (u Dim. Tucoviæa, na pravcu) smota iz desne u levu traku. U kojoj sam , naravno paralelno s njim, ja. Sreæom, u kolima. E, to se meni pre 5-6 godina desilo sa Turèinom ¹to je igrao basket za Grobare.

goranvojska

jebem ti dan kad svane.sve uz kurac.ja sam magnet za budale.

Lazic


Che

Citat: mi¹ko_kolo poslato 15 Oktobar, 2012, 19:09
Zamisli situaciju: debil vozi auto sa slomljenim levim retrovizorom, zamagljenim staklima i ima kapuljaèu na glavi. I samo u trenutku (u Dim. Tucoviæa, na pravcu) smota iz desne u levu traku. U kojoj sam , naravno paralelno s njim, ja. Sreæom, u kolima. E, to se meni pre 5-6 godina desilo sa Turèinom ¹to je igrao basket za Grobare.


Mustafa Kajgani! :D