Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Major

Citat: Taraba poslato 11 Oktobar, 2012, 13:06
E jbg... ne mogu da ti pomognem. To ide u System One servis.
Da si uzeo Asus, Samsung, Philips, Benq, LG... gde ba¹ Acer [facepalm]

Bio je nesto dzab dzabe tj dobili smo neki kul popust jer smo uzimali brdo racunara pa eto zbog toga.
Otisao je u servis, sad cemo da sacekamo jedno 15 dana da mi jave sta i kako i onda mogu da cekam jos 45 dana.. :(

Citat: Ivan1979 poslato 11 Oktobar, 2012, 13:06
[prebicute]  idi bre u q,,,,, citam " zveknuo mi motor kupljen pre tri meseca"  [doh]

pu pu daleko bilo ;D

UFF

ako ti treba monitor da se sluzis dok ti taj ne poprave mogu ja da ti pomognem

Major

Imam uvek rezervni, nego sad ne mogu da se naviknem jer mi je niza rezolucija pa buljim ko ludak ;D

mareskin


Kad mi kuèe istrèi pred auto, pregledan put, i kuèe vidi da nema pe¹aèkog itd. Onda mi sledeæe kuèe istrèi pred auto, koèenje, radi ABS, ali preðem kolima iznad njega. Cièi, kevæe, gledam u retrovizore nigde ga nema. Vratim se posle 5 min. istim putem, isto to kuèe stoji pored puta, ma¹e repom i istrèi mi pred auto... Inception...
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mkt


Zverka

opet   jadni kucici ..c.c.c. sram  vas  bilo :)
Never ride faster than your angel can fly

:D

balcan girl

ma dzukac je neki adrenalin dzanki bre zar nisi skontao extreme sport podletanje pod auto :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Plazma Keks

mozda mu je bio cilj da mu otkine branik, far...

Slaninar

Citat: balcan girl poslato 11 Oktobar, 2012, 15:39
ma dzukac je neki adrenalin dzanki bre zar nisi skontao extreme sport podletanje pod auto :P

Kao Gru!  :D
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mareskin


Umal ne poginu lik u Vip brendiranim kolima ispred mene. Idemo ne¹to oko 110km/h iz Po¾ege. Napred neki crveni stari pe¾o, VIP brendirani I30 i ja. Nailazimo na desnu krivinu.
U trenutku kontam da se ovaj I30 zanosi, koèi i be¾i u levu traku, ja poèinjem da koèim i kontam da je crveni pe¾o stao bukvalno na sred trake odmah iza krivine da izaðe suvozaè. Ovaj u I30 ga jedva ma¹i, ja se zaustavljam kod njegovog branika, a iz suprotne stran u svojoj traci pièi kombi punom brzinom. Sreæom imao je mesta da pobegne desno na neko pro¹irenje i da proma¹i I30. Sviram, prolazim pored ovog crvenog pe¾oa i kontam da vozi neki ba¹ matori deda koji pojma nema ¹ta se de¹ava oko njega.
Jebem ti ¾ivot mogao je ovaj iz I30 da ostane palaèinka da ga je strefio kombi.

Mora da se povede raèuna da li stari ljudi uop¹te smeju da voze tj. da kontrole i produ¾enja dozvola ne budu samo copy-paste veæ da se pregled stvarno i obavi.

Stajem pored ovog dede i shvatam da on blage veze nema ¹ta se de¹ava i jo¹ mu nije jasno za¹to sviramo i gestikuliramo.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Uncle Bob

Polako doæiæe¹ i ti na dekino mesto pa æe¹ da vièe¹ ua lopovi.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mareskin

Citat: UNCLEBOB poslato 11 Oktobar, 2012, 18:22
Polako doæiæe¹ i ti na dekino mesto pa æe¹ da vièe¹ ua lopovi.

Nemam ja ni¹ta protiv starijih ljudi, ali imam protiv èoveka koji zaustavi auto na sred krivine. To nije normalno rasuðivanje i nije ba¹ u "vinklu" kako se ka¾e. Mogao je da produ¾i jo¹ deset metara i da stane sa sve migavcem 10m kasnije.

Ovako je direktno mogao da dovede do pogibije drugog èoveka.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

zVuk

Citat: mareskin poslato 11 Oktobar, 2012, 16:29

Umal ne poginu lik u Vip brendiranim kolima ispred mene. Idemo ne¹to oko 110km/h iz Po¾ege. Napred neki crveni stari pe¾o, VIP brendirani I30 i ja. Nailazimo na desnu krivinu.
U trenutku kontam da se ovaj I30 zanosi, koèi i be¾i u levu traku, ja poèinjem da koèim i kontam da je crveni pe¾o stao bukvalno na sred trake odmah iza krivine da izaðe suvozaè. Ovaj u I30 ga jedva ma¹i, ja se zaustavljam kod njegovog branika, a iz suprotne stran u svojoj traci pièi kombi punom brzinom. Sreæom imao je mesta da pobegne desno na neko pro¹irenje i da proma¹i I30. Sviram, prolazim pored ovog crvenog pe¾oa i kontam da vozi neki ba¹ matori deda koji pojma nema ¹ta se de¹ava oko njega.
Jebem ti ¾ivot mogao je ovaj iz I30 da ostane palaèinka da ga je strefio kombi.

Mora da se povede raèuna da li stari ljudi uop¹te smeju da voze tj. da kontrole i produ¾enja dozvola ne budu samo copy-paste veæ da se pregled stvarno i obavi.

Stajem pored ovog dede i shvatam da on blage veze nema ¹ta se de¹ava i jo¹ mu nije jasno za¹to sviramo i gestikuliramo.


zasto je cica kriv, ako vi vozite 110...??
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Ripley

Kakve veze ima brzina sa naglim kocenjem da se istrese suvozac u sred krivine. Postoji osnovna kultura i samosvest da ne ugrozavas druge ucesnike u saobracaju.

Jefta

hahah ovaj zvuk te uvek ubije u pojam :-)

zVuk

Citat: Ripley poslato 11 Oktobar, 2012, 21:52
Kakve veze ima brzina sa naglim kocenjem da se istrese suvozac u sred krivine. Postoji osnovna kultura i samosvest da ne ugrozavas druge ucesnike u saobracaju.

....pa da su isli po ogranicenju sigurno bi imali vise vremena za  reakciju i bezbedno bi se zaustavili........misim i ja uvek vozim preko ogranicenja, ali meni da se tako nesto desilo ne bih krivio cicu....niko mene ne tera da se zalecem.......al sta cu kad volim.......
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Ripley

neko zna i brzo i sigurno da vozi, mada su retki takvi, a neki su najopasniji koji voze 30 na sat. ja se najvise zentam od ovih sporaca, nikad ne mozes da predividis njihove poteze, a voznja motora itekako ima veze sa intuicijom i "citanjem" vozaca unapred

MIGE

Citat: zVuk poslato 11 Oktobar, 2012, 22:00
Citat: Ripley poslato 11 Oktobar, 2012, 21:52
Kakve veze ima brzina sa naglim kocenjem da se istrese suvozac u sred krivine. Postoji osnovna kultura i samosvest da ne ugrozavas druge ucesnike u saobracaju.

....pa da su isli po ogranicenju sigurno bi imali vise vremena za  reakciju i bezbedno bi se zaustavili........misim i ja uvek vozim preko ogranicenja, ali meni da se tako nesto desilo ne bih krivio cicu....niko mene ne tera da se zalecem.......al sta cu kad volim.......
odlicno...a sta da su bili motorom?

MIGE

Citat: Ripley poslato 11 Oktobar, 2012, 22:04
neko zna i brzo i sigurno da vozi, mada su retki takvi, a neki su najopasniji koji voze 30 na sat. ja se najvise zentam od ovih sporaca, nikad ne mozes da predividis njihove poteze, a voznja motora itekako ima veze sa intuicijom i "citanjem" vozaca unapred
bravo...plus od mene  [thumb_up]
ispred mene gospodja u kolima,davi i vozi nekih 50 km/h..ja naravno pizdim...dva autobusa parkirana na stanici,pesacki izmedju...debilka ne smanjuje gas i dalje vozi istim tempom...ja uvek ali uvek u takvoj situaciji smanjim brzinu i noga je na kocnici...hoce blentavi putnici da istrce......dzaba njoj sto vozi polako kaqd je mogla ljude da pokosi...

Ripley