Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

Citat: Slaninar poslato 03 Oktobar, 2012, 14:13
Dosta zavisi od toga kako se èovek na samom poèetku postavi.

Citat: zmiya poslato 03 Oktobar, 2012, 14:17
Tako je,ne mo¾e niko da te jebe ako se ne naguzi¹..

Ja kad sam prvi put krenuo kuci ranije sa posla i koleginica videla da sam uzeo kacigu pita me: gde ides?
Ja rekoh zasto pitas?
Pa da znam da li se vracas kaze, ako me pitaju gde si?
Izvadim telefon iz dzepa, pokazem joj i izadjem napolje bez reci  [hello]

Sta te bole picka gde sam, jel si mi ti sekretarica?

Otisao sam na teren, kome trebam nek me zove

Tako se postavio na pocetku i sad idem i dolazim kad hocu niko me nista ne pita jos im uzmem i kintu za gorivo jer privatnim vozilom (motorom) zavrsavam sluzbene poslove u centru grada gde ne moze da se parkira

A sef ili direktor kad me pozove i pita gde sam ni njemu ne kazem da se ne bi objasnjavao sta cu tamo itd vec mu odgovorim: "evo me stizem u firmu sta treba?" i odmah se razgovor nastavi konkretno vezano za nastali problem tj razlog njegovog poziva tako da me vise niko nikad ne pita gde sam vec kad mogu da mu resim problem sto u stvari njega jedino i treba da interesuje


dzimika

problem je citav nastao jer je supervizor na odmoru, njena zamenica ne moze sve da postigne pa nije javila kome treba (meni) da treba da radim prvu sa kolegom posto su dve koleginice danas na nekoj obuci i da ce one raditi popodne, ja sam dobio raspored kad ja treba da idem na obuku i ja sam to uredno pribelezio, niko zivi se meni nije obratio da mi kaze da treba da dodjem danas pre podne niti da sutra treba pre podne da radim, (kolega bi mi danas rekao za sutra jer on ide na obuku) ali sefovi nista, ja da gatam ko ce kada raditi ne pada mi na pamet, sefovi su placeni da organizuju posao a ja samo da radim svoj tj prodajem usluge, ja na svoju smenu nisam kasnio, posao nije trpeo zbog mog kasnjenja jer je kolega vec bio na poslu samim tim mogu da ga puse samo

inace, pre neki dan je kolega poludeo kad je shvatio da je target koji smo dobili pocetkom avgusta za avgust promenjen tj povecan par dana pred kraj avgusta jer su shvatili da cemo dobiti lep bonus jer smo imalu dobru prodaju u avgustu pa smo zbog toga dobili manje plate nego za juli iako smo imali bolju prodaju nego u julu, pa mi onda kuka kako to nije u redu i da je pederska fora bas, a kad su prvi put promenili nacin za obracun bonusa prosle godine koleginica i ja smo odmah znali da to nikako nece ici nama u korist on je vikao da je njemu to ok i kad je trebalo da se bunimo jos onda on nije hteo pa samo koleginica i ja zigosani jos tada kao velike bundzije kojima sve nesto smeta.
I DA NARAVNO DA MI SMETA, kad jebeni retardi rade na pozicijama supervizora i direktora koji dupe ne mogu sami da obrisu a kamoli da urade ono sto treba i samo zahvaljujuci dupetu ili picki su i dosli na te pozicije

Lazic


Taraba

Jel primaju u MP Soft, MP Dizajn ili kako se veæ sad zove tvoja firma? [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

A u mojoj æe da se najede u tri lepe... [facepalm]

MIGE

Citat: dzimika poslato 03 Oktobar, 2012, 16:59
problem je citav nastao jer je supervizor na odmoru, njena zamenica ne moze sve da postigne pa nije javila kome treba (meni) da treba da radim prvu sa kolegom posto su dve koleginice danas na nekoj obuci i da ce one raditi popodne, ja sam dobio raspored kad ja treba da idem na obuku i ja sam to uredno pribelezio, niko zivi se meni nije obratio da mi kaze da treba da dodjem danas pre podne niti da sutra treba pre podne da radim, (kolega bi mi danas rekao za sutra jer on ide na obuku) ali sefovi nista, ja da gatam ko ce kada raditi ne pada mi na pamet, sefovi su placeni da organizuju posao a ja samo da radim svoj tj prodajem usluge, ja na svoju smenu nisam kasnio, posao nije trpeo zbog mog kasnjenja jer je kolega vec bio na poslu samim tim mogu da ga puse samo

inace, pre neki dan je kolega poludeo kad je shvatio da je target koji smo dobili pocetkom avgusta za avgust promenjen tj povecan par dana pred kraj avgusta jer su shvatili da cemo dobiti lep bonus jer smo imalu dobru prodaju u avgustu pa smo zbog toga dobili manje plate nego za juli iako smo imali bolju prodaju nego u julu, pa mi onda kuka kako to nije u redu i da je pederska fora bas, a kad su prvi put promenili nacin za obracun bonusa prosle godine koleginica i ja smo odmah znali da to nikako nece ici nama u korist on je vikao da je njemu to ok i kad je trebalo da se bunimo jos onda on nije hteo pa samo koleginica i ja zigosani jos tada kao velike bundzije kojima sve nesto smeta.
I DA NARAVNO DA MI SMETA, kad jebeni retardi rade na pozicijama supervizora i direktora koji dupe ne mogu sami da obrisu a kamoli da urade ono sto treba i samo zahvaljujuci dupetu ili picki su i dosli na te pozicije
jebem ti firmu...prosli put si me razljutio pricom o debilima iz tvoje firme...  [ljutko]

ЯЭВОЛУТИОН

ko god nije zadovoljan platom, i uslovima u firmi u kojoj radi, nek menja firmu ili nek prelazi u privatnike....nemoj da mi cvilite tu ko ranjeni psi....Ja sam radi u tudjoj firmi u tri navrata...malo u Serbiji, malo u Francuskoj i malo vise u Greciji....svuda isti kurac, ako im ne trebas bas mnogo u tom momentu, nemoj se kurcis...ali ako na vreme shvate da ti svoj deo posla drzis pod kontrolom i nadcovecanskim naporima uspevas da se izboris sa poslovnim problemima, onda te nece tovariti sa novim poslovima i izlazice ti u suret uvek. Samo je fora stvoriti privid u preduzecu da se mucis ko Sizif. Nemoj traziti povisicu, jer je neces dobiti, a i zasto bi....nemoj traziti da ti plate prekovremeno i nemoj traziti godisnji odmor u nezgodno vreme...povisica se zasluzuje uvlacenjem u dupe ili seksualnim uslugama, prekovremeno ne radi, osim ako unapred ne kazu da ce platiti (uvek imaju neke neodlozne stvari koje si zakazao kad treba da radis prekovremeno) a godisnji odmor uzmi kad ti treba (bolovanje)....
ILI PREDJI U PRIVATNIKE
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Citat: revolution poslato 03 Oktobar, 2012, 20:50
ko god nije zadovoljan platom, i uslovima u firmi u kojoj radi, nek menja firmu ili nek prelazi u privatnike....nemoj da mi cvilite tu ko ranjeni psi....Ja sam radi u tudjoj firmi u tri navrata...malo u Serbiji, malo u Francuskoj i malo vise u Greciji....svuda isti kurac, ako im ne trebas bas mnogo u tom momentu, nemoj se kurcis...ali ako na vreme shvate da ti svoj deo posla drzis pod kontrolom i nadcovecanskim naporima uspevas da se izboris sa poslovnim problemima, onda te nece tovariti sa novim poslovima i izlazice ti u suret uvek. Samo je fora stvoriti privid u preduzecu da se mucis ko Sizif. Nemoj traziti povisicu, jer je neces dobiti, a i zasto bi....nemoj traziti da ti plate prekovremeno i nemoj traziti godisnji odmor u nezgodno vreme...povisica se zasluzuje uvlacenjem u dupe ili seksualnim uslugama, prekovremeno ne radi, osim ako unapred ne kazu da ce platiti (uvek imaju neke neodlozne stvari koje si zakazao kad treba da radis prekovremeno) a godisnji odmor uzmi kad ti treba (bolovanje)....
ILI PREDJI U PRIVATNIKE

"Kome se ne sviða neka ide"?

Nemaju svi smisla za privatan biznis. Niti stomak za to kako se kod nas najbolje prave pare. Jebiga. Ja kontam da treba neko i ðubre da iznosi, da pere ulice i sl. I trebalo bi da svi koji rade po¹teno 8 sati mogu da ¾ive kao ljudi, a ne kao stoka.



A to ¹to prièa¹ za samo-marketing je 100% taèno.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

pit



        Ja samo znam da nema zajebancije i da je do posla vrlo tesko doci...bilo kakvog.Donekle mogu da razumem ali ne i opravdam sitne privatnike sa po nekoliko zaposljenih jer je u ovim uslovima USPEH placati dazbine i poreze a isplatiti platu je tek dostignuce.Svaki dan vlast smislja nacim kao da umanji zaradu privatniku .....ja mislim da u vladi postoji tim od ko znam koliko ljudi koji samo gleda kako da zagorca zivot privatnicima non stop izmisljajuci nove i nove namete i poskupljujuci stare.
         Ova prica o umanjenju 38 parafiskalnih nameta privatnicima je tek bacanje magle u oci ...

Bori¹a

mozda i nije tako, mom dedi ona taksa za reklamiranje firme bila oko 70.000 sad je nema...

pit

Citat: Borisa Motorisa poslato 03 Oktobar, 2012, 22:30
mozda i nije tako, mom dedi ona taksa za reklamiranje firme bila oko 70.000 sad je nema...


       Borisa sine nista nije besplatno....sve sto oni umanje nametnuce dvostruko na drugi nacin.Primera je bezbroj i ne bih da gnjavim sada i nerviram i sebe i vas.
       A olosu iz vrha je lako odricati se opstinskih taksi...da vidimo da li ce se odreci necega sto puni drzavni budzet.

Zverka

krenem tako JUTROM ranim  NA POSA...
sp¹icim preko nadvoznjakai aj da idem  malo starim pitem  za  promenu
NA putu onom drndavom  do  bataje...
u kontra strani  autobus I  BATICA sa dzipom krenuo  u  zaobilazak  na cirka 5m ispred JOS BI BAJA  ABLENDUJE DA SE SKLONIM... degen...JOOOOJ  ISKOPACE GA  BILI ...ima mu  olipam celog  dzipa...
JEDVA PRETEKOH...opet
SVA SRECA PA JE  BILO CISTO KAD SIDJES SA PUTA
jerbo tu uglavnom ima haos smeca i svega ...
sisla sa puta  retrovitor me na milimetar proso..MAMU DA MU JEBEM usranu...
budem li ga nasla...NECE MU BUDE VESELO
Never ride faster than your angel can fly

:D

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Zverka

MA JEBE MI SE... ja sam  pretekla OPET ...u komadu ..AL AKO GA NANJUSIM...  olupacu mu auto svega  mi
Never ride faster than your angel can fly

:D

Lazic

Iznervirali me roditelji debili koji ne nauèe decu kako se prelazi ulica...[facepalm]

Major

Kako da ih nauce kad i oni sami prelaze gde im se cefne.. milion primera gde majke/ocevi drze dete za ruku i pretrcavaju na sred neke glavne ulice

Jefta

Претрчавају код ушћа...

Zverka

Citat: Laziæ poslato 04 Oktobar, 2012, 11:05
Iznervirali me roditelji debili koji ne nauèe decu kako se prelazi ulica...[facepalm]
jel ti to   A KONTO onog  jutros sto je  dete prelazilo ulicu pa ga pokupio  neki lik sa golfom ????
Never ride faster than your angel can fly

:D

Lazic

Pretrèavao van prelaza, i ne pokupio ga... [facepalm] Nadam se da æe se izvuæi...


Joker

Iznervirao sam se jer nisam znao da u preticanju ne smem da prkoracim brzinu... I popio sam kaznu...


I da, jos uvek ne pusim...  [dancing]
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...