Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Uncle Bob

Pa i ovaj muèenik pre¹ao 60 km. bez veze.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Zverka

da ce da nam smanje  plate  minimum  za 20% sta  oni  misle  da je meni  plata  preko 40000
IDIJOTLUK...
da ce da nam  ogranice finansije SVIMA GENERALNO...
KAKO BI  IM SVIMA POSECKALA TA SITNA JAJCA mamicu im usranu ...
sebi  obezbedili dupeta a mi obicni smmrtnici ...DA  gulimo ... joooooj  NEDAJTE  MI  MAXIMA IMA DA POROKAM CELU PLANETU ...
Never ride faster than your angel can fly

:D

UFF

Citat: dzimika poslato 03 Oktobar, 2012, 10:51
probudi me kolega u 8:45 da mi kaze da radim prvu danas a niko zivi od sefova se nije udostojio da mi to kaze prethodnih dana

pa kad si  [ludak]

samo mu kazes ma zajebo si se ti nesto brate ja radim danas popodne, ne brini dolazim na vreme a sad sam sa zenom na zlatiboru i ovde mi je los signal ktrrr, sum, sum, tu, tuuuuu.. ono malo protrljas mikrofon od jaknu i ugasis mob

i mogu samo da ti ga  [srednjiprst]

Major


UFF

mogu
a moze i on da ih tuzi
jer za otkaz moraju da imauju razlog
a ako ga zovu u 8 da dodje na posao u 9 to nije razlog za otkaz i ako zbog toga neko nekom sme da sere to je on njima

fora je kao u vojsci da im nikad ne kazes necu

kazes jaooo pa ja bi vrlo rado dosao da radim i vikendom jer ja svoj posao shvatam vrlo ozbiljno i zelim da se zrtvujem za firmu ali znate ja imam porodicno-zdrastvenih problema (posao je bitan ali porodica bitnija) i moram (majku ili nekog drugog) da vozim svakog vikenda kod lekara u novi sad na terapiju pa ako vam je stalo da ipak dodjem da radim sve sto treba da uradite je da mi date novac za taxi do novog sada i nazad

npr

Zverka

uffe jbt  brate  a u kojoj  drzavi ti  zivis ...CARE to ne pije  vodu cak ni u drzavnoj ...a kamo li u privatnoj...
JEDINO MOZE da prodje kod neke sojke koju  si  oklepeto valjano pa ti onako  sladunjavo  gleda kroz  prstice nadajuci se da ce da je  oklepetas jos koji put
Never ride faster than your angel can fly

:D

UFF

sta bre ne moze da prodje?
treba da radi popodne?
doci ce popodne
nista on prekrsio nije
o bilo kakvoj izmeni o radu mora da ga obaveste bar 24h ranije
ne mogu u 8 da ga zovu da dodje da radi u 9
ima on svoj zivot i ko zna gde se u tom trenutku nalazi
ako mu je mob nedostupan ili se ne javlja i to njima smeta NEK MU KUPE NOV MOB I DAJU SLUZBENI BROJ pa ce biti dostupan 24/7

Major

Citat: UFF poslato 03 Oktobar, 2012, 13:43
jer za otkaz moraju da imauju razlog

Mogu da smisle milion razloga da ga otpuste kad im se digne. A to da on njih tuzi..to tesko jer znas gde zivimo i da se Zakon bas ne sprovodi kako treba.

Taraba

UFF stvari posmatra iz UFFovog ugla. On je solo i boli ga kurac da ostane bez posla... naæi æe drugi za mesec, dva, tri...
Neko da ostane 2 meseca bez posla mo¾e da ostane bez hrane, sme¹taja itd.

Zato UFF-a boli kurac i za posao i ide i vraæa se kad hoæe, a neko mora da radi 10h dnevno i da bude miran kao bubica jer ta crkavica koju dobija je bolja od nièega.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

The One

na¾alost, uvek ima dvojicu/dve/dvoje "vernih" kolega koji æe posvedoèiti da se dogovorio da radi prvu...  [thumb_down]
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Zverka

Citat: Taraba poslato 03 Oktobar, 2012, 14:06
UFF stvari posmatra iz UFFovog ugla. On je solo i boli ga kurac da ostane bez posla... naæi æe drugi za mesec, dva, tri...
Neko da ostane 2 meseca bez posla mo¾e da ostane bez hrane, sme¹taja itd.

Zato UFF-a boli kurac i za posao i ide i vraæa se kad hoæe, a neko mora da radi 10h dnevno i da bude miran kao bubica jer ta crkavica koju dobija je bolja od nièega.

ali upravo tako !!+ od ja
Never ride faster than your angel can fly

:D

Slaninar

Citat: Taraba poslato 03 Oktobar, 2012, 14:06
UFF stvari posmatra iz UFFovog ugla. On je solo i boli ga kurac da ostane bez posla... naæi æe drugi za mesec, dva, tri...
Neko da ostane 2 meseca bez posla mo¾e da ostane bez hrane, sme¹taja itd.

Zato UFF-a boli kurac i za posao i ide i vraæa se kad hoæe, a neko mora da radi 10h dnevno i da bude miran kao bubica jer ta crkavica koju dobija je bolja od nièega.

Ima smisla to ¹to prièa¹, ima smisla i to ¹to ka¾u za sudove i isterivanje pravde kod nas. Ipak, ima ne¹to u tome da èoveku rade ono ¹to dozvoli da mu rade. Nekad je dobro pokazati zube, ili se jednostavno praviti blesav. Dosta zavisi od toga kako se èovek na samom poèetku postavi.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

zmiya

Tako je,ne mo¾e niko da te jebe ako se ne naguzi¹..
Mene izbegavaju da zovu za gluposti jer neæe da se raspravljaju sa budalom..

Ivan1979

poziv na zavrsni pretres....  obili mi auto 2008. , posle  godinu dana  navatali lika i on sve priznao , bar tako rekose na jednom od  "sudjenja".

Odem ja juce, dovedu lopova vezanog, sve po PSu,,,,  sudija cita kurac palac i pita povloa :
sudija:  jel ste Vi upoznati sa ovim predmetom? 
povlo: NE 
sudija: KAko niste kada Vam je sve uruceno 19 aprila .
Povlo:  ne znam ja ko je to potpisao ja sam u zatvoru od 17.aprila
(inace vec lezi zbog nekog oruzja )
Sudija: a da odlozimo mi sudjenje do 18.decmbra da Vi to lepo procitate?
..
...


E tu sam prso , lepo digo dva prsta ( trebao sam jedan ) , na sta bre ovo lici? dolazim peti put zbog cega? meni pretite kaznom od 30 000 din ako se ne pojavim a njemu persirate i mazite ga ko da ocete da ga karate a ne da sudite lopovu,  proslo je 3 godine od kada je uhapsen i sve priznao u cemu je sad problem? jel treba ja da mu ovde sada osvezim pamcenje? u naletu besa svasta mi izletelo , sudija onako finim tonom zamolio pandura da me izvede napolje . 

Jebem te SRBIJO zemljo medj sljivama  [veryangry]

UFF

Tacno je to sto taraba kaze ali brate ako vec radis za smesnu platu sto im jos dajes i da te jebu?
tako ga drkaju bas zato sto se ne buni
ne kazem da treba da se svadja i da ih odjebe ako mu je taj posao bitan i nema drugi vec sam lepo objasnio kako da postupi?
nije kod kuce, los signal, tutaaaaa..

a sutra ako mu nesto budu srali lepo, fino i kulturno ih pita:

"pa zasto mi niste javili na vereme da dodjem?
cija je to greska?
ja sam se pojavaio kad sam i trebao-popodne i uvek sam vam tu uvek na usluzi, ne kasnim nikad na posao i spreman sam da izadjem u susret i promenim smenu kad god je to firmi potrebno ali ne mozete od mene da ocekujete da se pojavim u 9 ako me zovete u 8, da se teleportujem?
sta ako nisam ni u beogradu?
I znate ja imam kuci zenu i malo dete o kojim moram da brinem, ubuduce mi javite na vreme i sve je u redu
"

i zbog toga ce neko da mu da otkaz ???

e pa evo ako ga dobije ja cu da sacekam tog direktora sa bezbolnom palicom i posaljem u bolnicu bez bola

Taraba

Firma koja posluje u okviru firme u kojoj radim je imala neki trip na Facebooku.
Jednu od zaposlenih riba zamolila ¹efica da lajkuje neke budala¹tine (desetak stvari) od kuæe po¹to je FB kod nas u firmi blokiran.
Riba pitala, a jel se to plaæa, po¹to je to van radnog vremena.
Sutra dobila radnu knji¾icu. Kukala i molila, nudila da radi prekovremeno i vikendom, ali ni¹ta.

Situacija je takva kakva jeste u dr¾avi. Neko ko je od poèetka zauzeo stav da ga boli kurac i nema ¹ta da izgubi ako ostane bez posla na par meseci prolazi dobro.
Poslodavci to maksimalno koriste i ne propu¹taju priliku da napomenu da ako ti neæe¹, ima ko hoæe.

Neko sebi mo¾e da dozvoli da bude po njegovom i da zadr¾i svoja prava, a neko se jo¹ podmazuje da bi mogao da hrani porodicu.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF

ta riba je retardirana-hoce da joj plate za lajkove?
ili nek lajkuje ili nek im kaze ne koristim facebook, nemam interenet kuci, sta god

i mene su tako drkali u comtrade-u pa sam ih napusio i otisao
nisam radio nista 2 godine
tj jesam
isao sam u new yourk, miami, egypt, dubai...

kredit ne uzimam nit trosim novac koji nisam zaradio i dok mi je dobro mislim unapred na vreme kad mozda bude lose (za razliku od nasih roditelja koji su u titovo vreme od pola plate kupovali nov auto-ficu a od druge polovine isli na more i mislili da ce tako biti vecno pa sad nemamo nista od njih) jer kad imas kintu nemas vremena da je trosis tj putujes a kad imas vremena onda nemas novac za putovanje e zato skupljam za f800gs i na pocetku sledeceg leta ako nesto kenjaju napusim ih, dam otkaz i odo na put u nepoznatom pravcu u trajanju od bar 3 meseca

Zverka

Citat: UFF poslato 03 Oktobar, 2012, 14:46


"pa zasto mi niste javili na vereme da dodjem?
cija je to greska?
ja sam se pojavaio kad sam i trebao-popodne i uvek sam vam tu uvek na usluzi, ne kasnim nikad na posao i spreman sam da izadjem u susret i promenim smenu kad god je to firmi potrebno ali ne mozete od mene da ocekujete da se pojavim u 9 ako me zovete u 8, da se teleportujem?
sta ako nisam ni u beogradu?
I znate ja imam kuci zenu i malo dete o kojim moram da brinem, ubuduce mi javite na vreme i sve je u redu
"

i zbog toga ce neko da mu da otkaz ???

e pa evo ako ga dobije ja cu da sacekam tog direktora sa bezbolnom palicom i posaljem u bolnicu bez bola

ja  KO  SVEZA PORODILJA navodno
po ugovorima i  zahtevima za godisnji LUPAM  TREBALA SAM da pocnem da radim NPR 22 nekog tamo meseca...
ONI MENE ZOVU 19tog sa sve recenicom ti si trebala odavno da pocnes da radis POJAVLJUJ SE SUTRA KAKO GOD ZNAS I UMES
pazi ja  radim u drzavnoj  firmi... sve pokriveno  papiroloski... i po papiru sam ja  ipak  trebala da dodjem  22gog...al koga to zabole stojko..
jesu rekli da moram da dodjem...jbg  nema  tuta muta ...MORAS DA DODJES..
a uz put dobih  2 dana neopravdanog izostanka sa posla...SA 4-5 ako se nevaram DOBIJAS KNJIZICU...
pa se ti jebi ...

kukaj kevci kmeci...JEBE SE NJIMA...uvek  na tvoje  mesto moze da se postavi dupe od sestrica ili bratanice ...bla bla ..iako mi je  plata  oko 34.000 mesecno ( da realno pogledamo go kurac) AL  JBG  BATO CUTI KENJAJ TRPI I DA TE KARAJU ...jos  treba da ih pitas ...JEL TREBA DA POMOGNEM...
Never ride faster than your angel can fly

:D

Zverka

realno uffe JEBENA NAM DRZAVA ...KARANAS I  UZ DUZ I POPREKO..
sve je to sjajno i divno ...al  nekome kome je malo iole malo teze..JBG  MORA DA CUTI I DA KENJA
ALO paket  pelena na popustu je 1800 din. a traje  oko metar dana... mleko  aptamil ( kao dopunska hrana ) iako dalje dojim dete
traje 3 nedelje i kosta 1900 din( dete mi alergicno na mleko)
cipelice ciciban 5000 JEL TREBA DALJE...a te su  racuni...de gorivo de hrana...aloo IMA DA SE UDARAM NOGAMA O DUPE ...S OPROSTENJEM...od srece sto uopste i imam posao
Never ride faster than your angel can fly

:D

Uncle Bob

Treba jer su nesposobni sami da odrade kako treba
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM