Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: Laziæ poslato 02 Oktobar, 2012, 22:36
Citat: mareskin poslato 02 Oktobar, 2012, 21:46
Tebi ne treba ni revolucija ni Lucija kad ima¹ "otrov" koji je ostavio lep utisak na mene ;)

[bejzbolka]  [rofl] [rofl] [rofl]

Kad hoæe èovek batine, pa to ti je :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


Major


Lazic


Zverka

LAAAZIIICUUU  TUCI CU TE ...ti i mige ste  najebali  zestoookooo...A NI MITJA vam  ne  bezi ...NESTO  PRETERANO :D
Never ride faster than your angel can fly

:D

Lazic


Taraba

A da ti proveri¹ nivo estrogena i testosterona... mnogo si ti ne¹to njanjav u zadnje vreme [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

:-*

Ma bre, radi Kantasaki, sve bih ljubio od sreæe... [rofl] [rofl] [rofl]

Bori¹a

dolazim ja iz skole sinoc, stajem, cale izlazi i pita me GDE TI JE TABLICA?!
ja se usro, nije valjda spala, ko ce da je trazi ili jos gore registruje na zute table (scooter)
ja sidjem i vidim tablica stoji
i on mi kaze posle aaaaaaaaaaaa onaaaaaaa L?? ;D

mareskin

Citat: Laziæ poslato 03 Oktobar, 2012, 09:52
:-*

Ma bre, radi Kantasaki, sve bih ljubio od sreæe... [rofl] [rofl] [rofl]

Sreæom proæiæe te dok se budemo videli sledeæi put :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


Milomir27

jos nista ali boze moj dan je tek poceo :)

Alchemist

Sad æe Laziæ i tebe da izljubi ni¹ta se ne brini  [rofl]
You're just jealous cause voices are talking to me

dzimika

probudi me kolega u 8:45 da mi kaze da radim prvu danas a niko zivi od sefova se nije udostojio da mi to kaze prethodnih dana

The One

Citat: Zverka poslato 03 Oktobar, 2012, 09:26
LAAAZIIICUUU  TUCI CU TE ...ti i mige ste  najebali  zestoookooo...A NI MITJA vam  ne  bezi ...NESTO  PRETERANO :D

od ponedeljka sam na odmoru pa æu da nas organizujem :D

@topick poku¹ala ki¹a, al imam ki¹obran ;)
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

bokilic

hm...neki grip me scepao,,nepusta,ja jutros kod lekara,a oni kazu u ponedeljak u 8i40 da dodjem na pregled da zakazu,,
ja pitam sta do ponedeljka ,,kaze ona nafurana plavusa na salteru da pijem caj i kuvam supice...
dobro,,a ako mi bas bude lose kao sad,,kaze idi u hitnu....pa nek ti daju terapiju...a ja slinim kijam kasljem gusime, jebemli ga,koje ovde lud,placam socijalno penziono...posto imam registrovan sztr...i tako...sad bolujem sam kuci,ferveks, tantum verde, dovicin itd...
a ako crknem do ponedeljka nije ni vazno,vazno je da je doktorka izasla napolje  da popusi cigaru iako joj nije pauza, da je jednoj salterusi dosao decko i da se ispricase siti dok mi cekamo ko ovce ispred saltera,,da penzosi ulaze i izlaze i jebemliga sta rade unutra al zavrsavaju za 3minuta..jedino sto ih ima 2o...jebemti i zdravstvo i sve,i nove mere...sam kad crknes da te pregledaju...
brmmmm

Major

Pa lepo ti je rekla idi kuci i pij caj i kuvaj supice.. ;D A ako umres jbga sta ces takav je zivot ;D

Uncle Bob

Jebeni maloumnik u prodavnici auto delova preko tel. mu naglasim vodena pumpa za yugo 45 po¹aljem èoveka èovek ode i vrati se sa pumpom od 55  :o :o :o ja ga pitam ¹ta je ovo jesi li objasnio da ti treba za 45 on kaze da jo¹ ga ovaj ubeðuje kao to je italijanska.Ja pozovem prodavnicu ¹ta je bre ovo kao ¹ta pa ovo nije pumpa koju sam trazio odgovor slu¹aj ja radim ovde veæ 2 god. i valjda znam ¹ta prodajem.odemo u prodavnicu ponesem staru pumpu stavim na pult i pitam ga jel ovo isto kao ovo ¹to si prodao e onda je poèelo jao izvini.Jebeni èobanin (izvinjavam se profi èuvarima ovaca)
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mareskin

Citat: UNCLEBOB poslato 03 Oktobar, 2012, 13:13
Jebeni maloumnik u prodavnici auto delova preko tel. mu naglasim vodena pumpa za yugo 45 po¹aljem èoveka èovek ode i vrati se sa pumpom od 55  :o :o :o ja ga pitam ¹ta je ovo jesi li objasnio da ti treba za 45 on kaze da jo¹ ga ovaj ubeðuje kao to je italijanska.Ja pozovem prodavnicu ¹ta je bre ovo kao ¹ta pa ovo nije pumpa koju sam trazio odgovor slu¹aj ja radim ovde veæ 2 god. i valjda znam ¹ta prodajem.odemo u prodavnicu ponesem staru pumpu stavim na pult i pitam ga jel ovo isto kao ovo ¹to si prodao e onda je poèelo jao izvini.Jebeni èobanin (izvinjavam se profi èuvarima ovaca)

I¹ao sam tako dva puta u BG da menjam deo jer mi je oba puta dat pogre¹an. A nije ni mali put, ni tro¹ak, ni utro¹eno vreme.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major