Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Zverka

Never ride faster than your angel can fly

:D

Major


mi¹ko_kolo

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 02 Oktobar, 2012, 04:10
Citat: mi¹ko_kolo poslato 01 Oktobar, 2012, 21:29
Ne mere to tamo. Disciplina bato! A i ne sme ni¹ta ¹to joj oni ne daju jer je krenuo da joj ðipa ¹eæer u trudnoæi.

Zna li se junaèe sta si zakuvao, bata ili seka?
Dao Bog jo¹ 5 komada... [cheers]
Dva momka, tako ka¾u. A ja sam bio samo pomoæni radnik. Glavni posao zavr¹ili oni iz Fronta.  [rofl] [rofl] [rofl]

Plazma Keks

Citat: Zverka poslato 02 Oktobar, 2012, 09:12
aj sad me jos zajebavate :D

znam da boli, ali mora malo da se salis, da manje boli

Lazic

Citat: mi¹ko_kolo poslato 02 Oktobar, 2012, 10:48
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 02 Oktobar, 2012, 04:10
Citat: mi¹ko_kolo poslato 01 Oktobar, 2012, 21:29
Ne mere to tamo. Disciplina bato! A i ne sme ni¹ta ¹to joj oni ne daju jer je krenuo da joj ðipa ¹eæer u trudnoæi.

Zna li se junaèe sta si zakuvao, bata ili seka?
Dao Bog jo¹ 5 komada... [cheers]
Dva momka, tako ka¾u. A ja sam bio samo pomoæni radnik. Glavni posao zavr¹ili oni iz Fronta.  [rofl] [rofl] [rofl]

Pa ti si obr'o bostan...

zVuk

nego jesi l' ti namestio diktung na glavi..??
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Lazic

Ah, da...:D

@Mi¹ko & Irena & Duca:
:-*  :-*  :-*

Mi¹ko ne znam dal' se seæa¹, kad smo se vraæali onda odande, Nevena je prespavala pola puta nazad...:D


@zVuk:
O, da... Od 11 do 14h, brzom brzinom, uz malo rakije i piva...... [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]


edit:
Citat: revolution poslato 01 Oktobar, 2012, 20:45
Dobicu plaketu od sekreterijata za bezbednost: Uspevam da zadrzim Lazica na kratkom lancu.

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] :-*


mi¹ko_kolo

Seæam se probudila se na pumpi u Valjevu ili Lajkovcu.  Tu negde, 'bem li ga. :D

mkt

jbte odem do lazica i napadne me ker na ulici ....kad se nisam strovalio u punta

Lazic

#3369
Jel kod moje zgrade, onaj ¹trokavi crni...? Njega sam izgleda previ¹e istraumirao izduvom, pa sad ujeda sve na dva toèka, i mene je par puta... [rofl] [rofl] [rofl]

Plazma Keks

nekoliko puta sam zgazio kerove bajsem i jednom sa motorom. ali nikad nisam uspeo da ih zgazim kolima...

mkt

Citat: Laziæ poslato 02 Oktobar, 2012, 19:01
Jel kod moje zgrade, onaj ¹trokavi crni...? Njega sam jedanput previ¹e istraumirao izduvom, pa sad ujeda sve bajkere, i mene je par puta... [rofl] [rofl] [rofl]
bas taj jebem ga uzta
i prosli put kad sam bio isto se zaletao na mene

Kengur

Nisi kera, ali jesi trudnicu sa detetom u kolicima dok si vozio auto na dva tocka...
Psihopato.

Lazic

Citat: mkt poslato 02 Oktobar, 2012, 19:47
Citat: Laziæ poslato 02 Oktobar, 2012, 19:01
Jel kod moje zgrade, onaj ¹trokavi crni...? Njega sam izgleda previ¹e istraumirao izduvom, pa sad ujeda sve na dva toèka, i mene je par puta... [rofl] [rofl] [rofl]
bas taj jebem ga uzta
i prosli put kad sam bio isto se zaletao na mene


[rofl] [rofl] [rofl] Jebiga, ula¾em izvinjotinu... :-[

mkt


pit

Jos jedan u nizu genijalnih poteza srpske vlada koji kao da je smisljen da jos vise unisti seljaka i zakomplikuje mu zivot a i svima ostalima koji se bave otkupom poljoporivrednih proizvoda. :o
              Naime od 1 oktobra nije dozvoljeno vise isplacivati polj,proizvodjacima na ruke za recimo jabuke luk,spanac,pecurke i to opravdati otkupnom listom NEGO SELJAK MORA DA OTVORI RACUN U BANCI A OTKUPLJIVAC(DRAGSTOR,PILJARA,PEKARA ) MORA DA MU UPLATI NA ZIRO RACUN ILI STEDNU KNJIZICU ....PARE ZA RECIMO 5 KILO LUKA 10 KG SPANACA 10 kg JABUKA.Znaci odes na pijacu i pazaris robu a onda u banku da platis pa sa uplatnicom ponovo kod seljaka da ti izda robu.....naravno ovo pod uslovom da ga nateras da otvori ziro racun u banci. [doh] [doh] [doh] [doh]
        Napominjem da su pre nekoliko godina zabranilil otkup sira od seljaka za potrebe proizvodnje...odnosno uslovljavali su ih time da im svaka kanta ima analizu od higijenskog zavoda....sto kosta kao ta kanta sira  tj 3000-4000 din. [ludak] [ludak] [doh]

Lazic

Lepo ka¾em, vreme je za revoluciju, al' ljudi uglavnom misle da hoæu revolutiona za predsednika...:D

mareskin

Citat: Laziæ poslato 02 Oktobar, 2012, 20:02
Lepo ka¾em, vreme je za revoluciju, al' ljudi uglavnom misle da hoæu revolutiona za predsednika...:D

Ti Laziæu vi¹e nema¹ pravo glasa!!! Jesi li dobio motor? Jesi! Dosta ti je! :D
Èovek mu napravi motor, a on se odma uvlaèi :D

Tebi ne treba ni revolucija ni Lucija kad ima¹ "otrov" koji je ostavio lep utisak na mene ;)

U¾iva¹ li u vo¾nji? A? Kakav je oseæaj?
Provozao sam se 80-ak km u nedelju i odmorio mozak, a toliko posla i obaveza sam imao poslednjih desetak dana.

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Kengur

Danas me sve nervira... Mozda zato sto napokon krecem ujutru nazad... Odlepih ovde totalno...

Lazic

Citat: mareskin poslato 02 Oktobar, 2012, 21:46
Tebi ne treba ni revolucija ni Lucija kad ima¹ "otrov" koji je ostavio lep utisak na mene ;)

[bejzbolka]  [rofl] [rofl] [rofl]