Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

mi¹ko_kolo


balcan girl

ne znam ovu mi je poklonio bivsi muz :D sad je valjda i njemu jasno sto je postao bivsi hahahhahahahahahahha :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

lord_oblivion

Citat: Vlajko poslato 27 Septembar, 2012, 11:25

Mogao bi Lord Oblivion da nam iznese svoje iskustvo od pro¹log vikenda..  [doh]

kuckam sa telefona s posla pa cu biti kratak. ispravio sam krivinu i naleteo mi crveni yugo i pravo u izduvnu granu i rolbar. mala mat. steta na oba vozila i nema povredjenih ali je neko zvao policiju pre nego sto smo uspeli da se dogovorimo. sad cekam koverticu  :(

ah da,razlog izletanja - pobegao zadnji tocak.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

Sad si mi dig'o pritisak opet, nije tebi naleteo cveni jugo, nego ti njemu...[facepalm] Al' jbg, ¾ivot ide dalje... [cheers]

mareskin

Citat: Laziæ poslato 28 Septembar, 2012, 19:31
Sad si mi dig'o pritisak opet, nije tebi naleteo cveni jugo, nego ti njemu...[facepalm] Al' jbg, ¾ivot ide dalje... [cheers]

Laziæ - strog, ali pravedan!!! (za predcednika) :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Uncle Bob

Probaj da ne ubija¹ vozaèe crvenih yugiæa nisu oni siroti krivi ¹to nemaju pare za bolje.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

Sad na dnevniku Kneza Pavlai jo¹ neke prenose u Srbistan pa ¹to je bezao i odneo novac koji sigurno nije po¹teno zaradio.Moj deda saèekao nemce posle njih one iz ¹ume uzeli mu sve i jo¹ zaglavio robiju al,nije pobegao sa kuænog praga i sad za prenos p.ostataka iz ©vajcarske opet po dzepu poreskih obveznika-. Pa dokle bre vi¹e???
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

The One

Citat: mareskin poslato 28 Septembar, 2012, 20:22

Laziæ - strog, ali pravedan!!! (za predcednika) :D
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
e ulep¹a mi dan!
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Ruza-Bandit

Citat: lord_oblivion poslato 28 Septembar, 2012, 19:17
Citat: Vlajko poslato 27 Septembar, 2012, 11:25

Mogao bi Lord Oblivion da nam iznese svoje iskustvo od pro¹log vikenda..  [doh]

kuckam sa telefona s posla pa cu biti kratak. ispravio sam krivinu i naleteo mi crveni yugo i pravo u izduvnu granu i rolbar. mala mat. steta na oba vozila i nema povredjenih ali je neko zvao policiju pre nego sto smo uspeli da se dogovorimo. sad cekam koverticu  :(

ah da,razlog izletanja - pobegao zadnji tocak.


Reèe mi Vujke.... ba¹ sranje....

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


El Jefe

Citat: UNCLEBOB poslato 28 Septembar, 2012, 21:06
Sad na dnevniku Kneza Pavlai jo¹ neke prenose u Srbistan pa ¹to je bezao i odneo novac koji sigurno nije po¹teno zaradio.Moj deda saèekao nemce posle njih one iz ¹ume uzeli mu sve i jo¹ zaglavio robiju al,nije pobegao sa kuænog praga i sad za prenos p.ostataka iz ©vajcarske opet po dzepu poreskih obveznika-. Pa dokle bre vi¹e???
Princ Pavle nije  pobegao nego je proteran   27.Marta iz zemlje i interniran u Africi,od strane Engleza i ziveo od novcane pomoci.
Друштво за заштиту од животиња

Uncle Bob

 Nije bio princ nego knez namesnik (kalif umesto kalifa) Proteran hmm nebih se slozio veæ na vreme sklonio guzu i poneo slièice Pikasa, Monea i ostalih skupih da ne nabrajam kuæu u parizu je sigurno dobio od crvenog krsta aha oæe to mason masonu oèi nevadi sve mi zao jadne Jelisavete mukica namuèila se u zivotu ko i ostali trutiæi Karaðokiæi vajni Srbibolje znaju engleski i grèki nego srbski vidim i onaj nesreænik sa babinja ovaj dedinja doneo nam prosperitet u p.m. setite se 91 i njegovih izjava navode moj jaèu vam dovedem prijatel iz svet.kad je on i drugi dobar ¹to mu je lièna karta na ¹vajcarskoj adresi svrbi njih sve za Srbiju ko i taèija.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

El Jefe

Ako ti tako tvrdis ,a Milos Crnjanski drugacije pise u svojim esejima,ja sam sklon da se priklonim tvom misljenju.Za svaki slucaj procitaj Embahade od doticnog.A mozda i  magistra Radinu Vucetica - Prince Paul"s Museum-Entering European Cultural Scene.
Друштво за заштиту од животиња