Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Jefta

Да су малолетнице у питању дошли би по њега, не би му слали позив :)

balcan girl

Citat: cbrr1 poslato 24 Septembar, 2012, 18:58
Citat: balcan girl poslato 24 Septembar, 2012, 18:56
pa kad nisu obicne zene vec manijakuse :P
A gde si ti videla da postoji OBICNA zena..?Nemoj mi samo odg...Pa mi smo posebne... :P :-*
elem da elaboriram :D
obicne zene kad se sastanu pricaju o:
1. garderoba;
2. sminka;
3. ko je kako sinoc izgledao u gradu i sta je obukao;
4. ko je s kim otisao iz grada;
5. ko je kakav jebac;
6. garderoba, sminka, jebac,...
neobicne zene jel te u koje svrstavam gore pomenute manijakuse kad se sastanu pricaju o:
1. motor;
2. ko je koliko stigao u vezbanju motora;
3. oprema za motor i vozacicu;
4. delovi za motor;
5. ko je kakav jebac :P
6. motor, oprema, delovi, jebac :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

pit



Znaci obrni okreni crne klasicne cipele i tvrd kurac nikako ne izlaze iz mode.

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin


Malopre primetim da mi je neko belim sprejem prefarbao prednju tablicu, a uspeo je da zakaèi i delove auta.
Majmun nesposobni!

Stvarno mi nisu jasne takve seronje. Majmuni zaradite pa uni¹tavajte svoje ili va¹ih nesposobnih roditelja!!!
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin


Neosvetljene poljoprivredne ma¹ine na magistralnom putu!!!

Sve bi ja to u zatvor zbog pokup¹aja ubistva, pa onda da vidimo mo¾e li da se kupi sijalica, maèije oko ili ¾uta rotacija!!!
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

KIZA73

Nije danas, al' jeste juce. Na povratku sa trke iz Bataje stane mi motor na novosadskom ka Zemunu. Ja ga razvuko i nestane mi goriva. Dok sam prebacio na rezervu, posrkao je do slavine, povuko je vazduh i cao. Smarao se, verglao i nista. Na kraju moj razmazeni akumulator rikne. Jebi ga, navikao da pali na prvi zub pa nije u kondiciji. Dosao tast da mi kao pomogne, a ne ponese kablove. Na kraju cimnem kombi i oteram ga do Bokilica. Jebi ga, mislio sam da je neki kvar. Boki ga metne na kablove i upali ko mina. Smaranje+troskovi=popizdeo sam.
VEEEliko hvala NIZASTA svoj braci bajkerima, bar njih stotinak, koji su prosli pored mene i samo se par njih cimnulo da mi svirne, a ostali me nisu ni pogledali. Toliko o velikoj bajkerskoj solidarnosti.
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

aæimo


KIZA73

Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

Ruza-Bandit

A bandit je palio kako oæe¹ èak i kad ostane bez goriva :P

aæimo

Ma roðo zbog toga ti niko nije ni stao.

UFF

Citat: mareskin poslato 25 Septembar, 2012, 00:41

Malopre primetim da mi je neko belim sprejem prefarbao prednju tablicu, a uspeo je da zakaèi i delove auta.
Majmun nesposobni!

znaci i ti si nekom jebo zenu a?

mali savet


NI SLUCAJNO da pokusas to da skines sa nitro razredjivacem jer ce ti sa belim sprejom odmah otici i crna farba sa brojeva

ja kad sam video da sam i brojeve obrisao popizdeo i uzeo crni sprej i celu tablicu preprskao u crno
pa onda brusilicu sa kamenom na vrhu i obrusio samo ispupcene delove i na kraju dobio crnu tablicu sa aluminijumskim slovima  ;D


Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Ja 'ladno nisam znao za ovo, tebe treba razmno¾iti, koji si ti car, obo¾avam te... [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [kralj] [kralj] [kralj] :-*


edit:
Jebe¹ mi pone¹to, ako to ne uradim sad sa svim tablicama koje imam...:D

zmiya

Zaglavljivala mi ruèka za otvaranje vrata,svratim do Kita komerca,ka¾e 50 dinara,pa oni stvarno nisu normalni..
Pre dve nedelje polomim onu za otvaranje prozora,opet 50 dinara,pa ima li ne¹to da nije 50...

Lazic

A da ipak promeni¹ auto, ako tako nastavi¹, bankrotiraæe¹, a ko æe onda da hrani gladna usta....:D

CBRR1

Citat: zmiya poslato 25 Septembar, 2012, 08:09
Zaglavljivala mi ruèka za otvaranje vrata,svratim do Kita komerca,ka¾e 50 dinara,pa oni stvarno nisu normalni..
Pre dve nedelje polomim onu za otvaranje prozora,opet 50 dinara,pa ima li ne¹to da nije 50...
Sta te boli kurac..uvek dobijes KITU za 50 din... 8)

Joker

Citat: KIZA73 poslato 25 Septembar, 2012, 01:11
Nije danas, al' jeste juce. Na povratku sa trke iz Bataje stane mi motor na novosadskom ka Zemunu. Ja ga razvuko i nestane mi goriva. Dok sam prebacio na rezervu, posrkao je do slavine, povuko je vazduh i cao. Smarao se, verglao i nista. Na kraju moj razmazeni akumulator rikne. Jebi ga, navikao da pali na prvi zub pa nije u kondiciji. Dosao tast da mi kao pomogne, a ne ponese kablove. Na kraju cimnem kombi i oteram ga do Bokilica. Jebi ga, mislio sam da je neki kvar. Boki ga metne na kablove i upali ko mina. Smaranje+troskovi=popizdeo sam.
VEEEliko hvala NIZASTA svoj braci bajkerima, bar njih stotinak, koji su prosli pored mene i samo se par njih cimnulo da mi svirne, a ostali me nisu ni pogledali. Toliko o velikoj bajkerskoj solidarnosti.

Pa mi smo bili u blizini... Mogao si da pozoves Gasu da se neko od nas vrati...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

mareskin

Citat: UFF poslato 25 Septembar, 2012, 01:43
Citat: mareskin poslato 25 Septembar, 2012, 00:41

Malopre primetim da mi je neko belim sprejem prefarbao prednju tablicu, a uspeo je da zakaèi i delove auta.
Majmun nesposobni!

znaci i ti si nekom jebo zenu a?

mali savet


NI SLUCAJNO da pokusas to da skines sa nitro razredjivacem jer ce ti sa belim sprejom odmah otici i crna farba sa brojeva

ja kad sam video da sam i brojeve obrisao popizdeo i uzeo crni sprej i celu tablicu preprskao u crno
pa onda brusilicu sa kamenom na vrhu i obrusio samo ispupcene delove i na kraju dobio crnu tablicu sa aluminijumskim slovima  ;D



Sve neèije ¾ene ili, ako ni¹ta drugo, bar æerke!!! :P
Kako èovek da umoèi, a da se ne zezne kad ima samo dve opcije? :D

Meni se èini da nije po zakonu imati crne tablice, ali ko sam ja da se me¹am izmeðu tebe i dr¾ave :)

Probaæu danas nekako da oèistim, pa javljam rezultate.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Gašpar

Citat: Joker poslato 25 Septembar, 2012, 10:55
Citat: KIZA73 poslato 25 Septembar, 2012, 01:11
Nije danas, al' jeste juce. Na povratku sa trke iz Bataje stane mi motor na novosadskom ka Zemunu. Ja ga razvuko i nestane mi goriva. Dok sam prebacio na rezervu, posrkao je do slavine, povuko je vazduh i cao. Smarao se, verglao i nista. Na kraju moj razmazeni akumulator rikne. Jebi ga, navikao da pali na prvi zub pa nije u kondiciji. Dosao tast da mi kao pomogne, a ne ponese kablove. Na kraju cimnem kombi i oteram ga do Bokilica. Jebi ga, mislio sam da je neki kvar. Boki ga metne na kablove i upali ko mina. Smaranje+troskovi=popizdeo sam.
VEEEliko hvala NIZASTA svoj braci bajkerima, bar njih stotinak, koji su prosli pored mene i samo se par njih cimnulo da mi svirne, a ostali me nisu ni pogledali. Toliko o velikoj bajkerskoj solidarnosti.

Pa mi smo bili u blizini... Mogao si da pozoves Gasu da se neko od nas vrati...

Jes vala, bilo nas je vise tu. Samo si trebao da nas cimnes, resili bi sve brzo.

UFF

naravno da nije po zakonu ali ja sam to radio pre 10god pa tad bas i nisu drkali
danas bi morao da dajes po crvenu dve na svakih 5km