Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

dzimika

ma odavno sam ja u klubu nego me nervira jer koliko god da nije u pravu on tvrdi da jeste i onda kad se zali na tebe ti najebes iako si samo postovao proceduru a sefovi uzmu i dozvole da se potpise ugovor samo da korisnik izadje zadovoljan a to sto trenutno nema sefova kad je ona dosla to nema veze "ONA JE PRAVNIK" "RADILA JE U MINISTARSTVU"
malo je falilo da joj kazem da zahvaljujuci njoj i slicnim njoj ova drzava i jeste u kurcu

Joker

Odem na jebeni basket i promasim sve sto niko normalan ne bi promasio, iznerviram se hteo sam da loptu pojedem. Dodjem kuci i vidim da nisam dao keru da jede i odem u kucu da mu donesem a moj pametni otac mu je stavio neku armaturu u boks i kada sam ulazio udarim glavom u nju, popizdim krenem da se derem po drvoristu kao mentol. Izadjem da mu sipam vode i kada sam se vracao unutra UDARIM JEBENO PONOVO!!! Mrak a ne vidim i pokusavam da se sagnem i udarim glavom i uvetom i pocepam i glavu i uvo... Jebo te, ne verujem koliko krvi moze da izadje iz uveta!! Ruka mi je cela bila krvava!
Dodje mi sada da izvrsim samoeksploziju!!!
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

nano

 [rofl]  stavi ti kacigu sad za svaki slucaj

Nadalina

Citat: Joker poslato 23 Septembar, 2012, 00:09
Odem na jebeni basket i promasim sve sto niko normalan ne bi promasio, iznerviram se hteo sam da loptu pojedem. Dodjem kuci i vidim da nisam dao keru da jede i odem u kucu da mu donesem a moj pametni otac mu je stavio neku armaturu u boks i kada sam ulazio udarim glavom u nju, popizdim krenem da se derem po drvoristu kao mentol. Izadjem da mu sipam vode i kada sam se vracao unutra UDARIM JEBENO PONOVO!!! Mrak a ne vidim i pokusavam da se sagnem i udarim glavom i uvetom i pocepam i glavu i uvo... Jebo te, ne verujem koliko krvi moze da izadje iz uveta!! Ruka mi je cela bila krvava!
Dodje mi sada da izvrsim samoeksploziju!!!

Ti da se iznerviras?! Ne - mo - gu - ce!!! ;D ;D ;D
Ae, ae, malo krvi, nist` strasno - preziveces! :)

p.s.
Mobilni telefon, to je ono na sta ti stigne poruka na koju TREBA da odgovoris! :-*
Dzukela u podznaku

bokilic

brmmmm

Joker

Malo krvi?! Nisam krvario ovako ja mislim od detinjstva!

A za tel, znas kakav sam.  :-*
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Nadalina

Znam, znam, zato ti i prastam! :P
Sutra je isto lepo vreme, ak` budes u civilizaciji - zovi, poruka je ista k`o u poruci! :D
Dzukela u podznaku

UFF

 [rofl]  jokeru idi do kucice da proveris da li je ker lepo ruckao :)

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Hurricane

Juce..pocnem da radim pre 8 ujutro.. citav dan jurnjava po gradu, centar, padina, pa jos 2 puta centar, pa 120 vodovodskom do Zeleznika, pa Vidikovac, Medakovic, pa onda nazad u kanc na Brdetu, sve sa dignutom temperaturom u firminom Cliu, ali to bi normalno zadnjih godinu dana jer je masina na izdisaju a nikako da otegne..
Zvrsim sa poslom oko 7 i odem do Jerkovica da zavrsim nesto kad u povratku kuci dok sam se spustao ka Milosevom konaku, menjam u nizu - znaci jedna noga na kvacilu druga na kocnici a neko turira masinu - dodaje gas naizmenicno! Prvo mi pade na pamet od svega moguceg da nisam u tripu nekom mozda? Osamarim ja jednom papucu gasa i pustim kad ono kao eho auto ucini isto to! To moje cudjenje prekida light show na tabli.. Aha sad mi je sve jasno to je bre bila iber-tura - motor je PRSO! Probam ja, on upali, ali na dva ili tri klipa, i mic po mic stane skroz na pola Rakovickog puta.. Tu se nase prijateljstvo zavrsi... na taxi i kuci..
E sad sigurno pomisljate "ali to je bilo juce"
Ne to od juce je samo uvod u danasnji jutarnji sok!
Direktori su bili saosecajni i jos sinoc aktivirase neki dug za auto meni da jurcam kad mi zatreba..
I znate sta me cekalo kad sam stigao?
JEBENA KRBULJA JUGO! - I JOS RASPALI SA SVE SRAFCIGEROM U PROZORU..
Vratim lepo kljuc, izvredjah malo okolinu [srednjiprst], napravih malo konflikata u firmi [bejzbolka] i paljba kuci da lecim dan HONDOM...

mkt

kad budala rei da se pocasti pivom i zadnje pare koje ima potrosi na 5 limenki ovog ... [glavazid] [glavazid] [glavazid] [glavazid] [glavazid] [glavazid] [glavazid]
jebo me onaj ko mi ga prodade  [facepalm]

[attachment deleted by admin]

nano


Nixazzar

Uuu gadan trip, kupili ortak i ja jednom po paket limenki, od 6 komada, ja uzeo tuborg valjda, on se sjebao i uzeo tu bavariju, evo i dan danas stoji 5 komada :D

mareskin


Ovde kao da pi¹e "0.0% Alc."... al to je glupo ¹to bi iko kupovao bezalkoholno PIVO? ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Zverka

baci tu gajbu  malo ka banovcima...NISAM  GADLJIVA :)
Never ride faster than your angel can fly

:D

mkt

ma popicu ga jbga  [doh]  i ok je ukus ,al ne `vata  [facepalm]

The One

everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Che


Hurricane

.. bolje buksnu, a pivo kad o¾edni¹..
pivo i rakija - mirise na zlo

UFF