Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Taraba

A gde ste ti i cbrr1 da se protivite ugnjetavanju putnika jednim uletanjem u autobus? [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

@fenix:
ko sme da nind¾i da se zameri...? :D

Phoenix

braco zubima bih ga zaklao! Ako mu ne bih na vrat skochio ne pomerio se sa mesta!!!
Lepo ja necu da kupujem kartu al nikako neki incident da padne,josh sam se proshle nedelje vozao kao kreten i nigde nikoga...
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

Jefta

Хахахаха па човек је испао паметан, истрпи пар удараца и сада лепо узме и тужи их за ОГРОМАН НОВАЦ. Стварно су почели да бију људе због јебених бус плус карата. Тачно да га је ударио био би напад на службено лице.
Стварно ти комуналци мисле да су интервентна па да могу да бију кога хоће. ХАХАХАХА кретени...

dzimika

evo covek sta je napisao

Citat: mareskin poslato 18 Septembar, 2012, 20:52
http://www.kurir-info.rs/pogledajte-komunalna-policija-tuce-putnika-bez-karte-clanak-416964

Ispod ka¾e komentar:

Aleksandar Petroviæ

Prisustvovao sam dogaðaju i uop¹te NIJE TAÈNO da momak nije imao kartu veæ su ga napali zbog toga ¹to je u¹ao na srednja vrata ¹to sam spreman i na sudu da posvedoèim. Po¹to nije mogao da uðe ni na prednja ni na zadnja vrata zbog gu¾ve, momak je hteo da uðe na srednja. Po¹to mu kontrolor nije dozvolio tako ne¹to sa obrazlo¾enjem da ga "ba¹ briga ¹to on ima meseènu kartu i da ga ne zanimaa ¹to je gu¾va od koje ne mo¾e ni da priðe vratima" momak je pro¹ao pored njega i u¹ao na srednja vrata. Tada je kontrolor pozvao ova dva "komunalna policajca" koji su za to vreme sedeli u slu¾benom vozilu i slu¹ali muziku i pitaj boga ¹ta im naprièao. Gospodo iz GSB-a, Bus Plusa i komunalna policijo. Povedite raèuna ¹ta radite jer je ovom narodu svega preko glave.....

znaci nije usao lik bez karte vec sto je usao na vrata na kojima pise da je izlaz
iskreno uradio bi isto sto je i on uradio, istrpeo batine, tuzio bi ih za par milijardi a ne hiljada, kad uzmem pare lepo bi ga gepekovao i jedno mesec dana se igrao sa njegovim zivcima, ne bi mu dlaka sa glave falila ali posle toga bi isao unazad garantujem

bokilic

ija mislim da vrana vrani oci ne vadi,i da ce da dobiju ...neku najminimalniju kaznu...nema pravde u srbiji,kadija te tuzi,kadija ti sudi...
nego ce i oni nekad naleteti na nekog ko ce da ih kara,,,,,i to debelo..
brmmmm

UFF

jes da to ne pravi nikakvu razliku ali dzimika na linku ciji si text citirao pise i ovo:

Student  je odbio da napusti vozilo i ponudio je liènu kartu, kontroli BusPlusa.  Poku¹ao je da im objasni da nema kredita na karti i da mu napi¹u kaznu, ali da ne izlazi iz autobusa jer ¾uri na ispit.


a njegova izjava na prvom linku je ovakva:

- To se dogodilo jutros kada sam pretrèao iz jednog autobusa u drugi i tada nisam imao vi¹e kredita na Bus plus kartici. Ponudio sam liènu kartu da mi pi¹u kaznu, ali oni to nisu hteli.


monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

dzimika

Citat: UFF poslato 19 Septembar, 2012, 00:47
jes da to ne pravi nikakvu razliku ali dzimika na linku ciji si text citirao pise i ovo:

Student  je odbio da napusti vozilo i ponudio je liènu kartu, kontroli BusPlusa.  Poku¹ao je da im objasni da nema kredita na karti i da mu napi¹u kaznu, ali da ne izlazi iz autobusa jer ¾uri na ispit.


a njegova izjava na prvom linku je ovakva:

- To se dogodilo jutros kada sam pretrèao iz jednog autobusa u drugi i tada nisam imao vi¹e kredita na Bus plus kartici. Ponudio sam liènu kartu da mi pi¹u kaznu, ali oni to nisu hteli.

pusti sta su novinari napisali, napisu oni mnogo sta sto nije istina, iskreno samo jedno je istina, a to je da su prekoracili ovlascenja bez obzira na sve ostalo

Major

Ta majmuncina je prekoracila sva svoja ovlascenja.
Mada kao sto napisa revolution kadija te tuzi, kadija ti sudi.. jbt pa ovo realno ne bi trebalo da se dozvoli da prodje nekaznjeno jer ako ovo prodje pa najebasmo svi

Hohštapler

fasovaæe oba "panduri wanna be" (èistaèice) otkaze... Mora neko da bude ¾rtva u komunalnoj, a to sigurno neæe biti ¹ef.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Major


Lazic

Holanðani... Mislim da nema poganijeg naroda sa poganijom pro¹lo¹æu na planeti... Dodu¹e, onaj Amsterdam bi nacionalizovao i preselio 'vamo...

Uncle Bob

Citat: Laziæ poslato 19 Septembar, 2012, 15:50
Holanðani... Mislim da nema poganijeg naroda sa poganijom pro¹lo¹æu na planeti... Dodu¹e, onaj Amsterdam bi nacionalizovao i preselio 'vamo...
Urkomane jedan A ¹ta sam ti rekao
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Taraba

Sad æe Jerej da ti uleti sa lopatom pa æe da bude joj pope nisam hteo... [pop]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Major

Citat: Laziæ poslato 19 Septembar, 2012, 15:50
Holanðani... Mislim da nema poganijeg naroda sa poganijom pro¹lo¹æu na planeti... Dodu¹e, onaj Amsterdam bi nacionalizovao i preselio 'vamo...

I njega ce da sjebu ;)

AndreyRR



mkt

dzak paprika koji ispada iz kombija ciganjskog.........za malo  se skrljam