Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dzimika

mene bi smorilo kad mi zena ne bi htela na motoru do grcke :P

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Slaninar

Citat: MajorSoul poslato 18 Septembar, 2012, 09:32
Citat: Kengur poslato 17 Septembar, 2012, 18:48ne citaj tacnije, dok me neka ne uhapsi kao Tarabu, Majora i ekipu pa pocnem da se vadim na ljubav bla bla bla i kako me je sve to smorilo... :P )

A ko kaze da je nas to smorilo?


®ivi¹, ¾ivi¹, pa se o¾eni¹... :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Major

Citat: dzimika poslato 18 Septembar, 2012, 10:00
mene bi smorilo kad mi zena ne bi htela na motoru do grcke :P

Jebi jebi ;D

Citat: Taraba poslato 18 Septembar, 2012, 10:04
Jooooj ¹ta ti rekooooo za ¾enuuuu [rofl]

Pali pali ;D ;D ;D

balcan girl

posteno i mene bi smorilo da nece motorom do grcke :-P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Major


UFF

mene bi boleo qrac da nece motorom
ja odo a ona nek ide onda peske :)

Kengur


UFF


Kengur

Jaoj, jedva cekam da se zapapucaris da ti dupe pomeramo... :)

Bori¹a

vozim ja skuter danas nekih 40ak kmh i pandurska svinja i to ne obicna nego ona sto je u marici u plavom odelu i plavoj kapici prelazi put tamo gde nema pesackog, a pesacki je na 5-6m od njega
ja mu mahnem u smislu jesi li lud jbt
on pocinje da vice na mene "STA JE BILO BRE" ja mu kazem jebem ti mater retardiranu i paljbaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ;D
utekao sam brzo, ko ga jebe
stvarno su cmarovi

Major

To mi lici na onaj vic sa zekom.. "ko je reko" sta sta ko je rekao, JA SAM REKAO" ;D

Nadalina

Citat: UFF poslato 18 Septembar, 2012, 11:45
mene bi boleo qrac da nece motorom
ja odo a ona nek ide onda peske :)

Pa, realno!
- Draga, idemo na more!
- Jeeees!
- Draga, idemo motorom!
- Ja necu motorom da idem!
- Jes! Vidimo se tamo!
Tacka, kraj, dalje objasnjavanje potrebno nije! Ponudjen k`o pocascen i caaaaaaaao! :D
Dzukela u podznaku

Kengur

Da, ali u filmu. hahahah

Kaze vic '''Naucnici konacko saznali sta zena zeli!!!!!! Ali se ona u medjuvremenu predomislila...'' 



hahahahaha

pit



        Ahahaha jedva cekam ovog Uffa da se ozeni...pa kad zena krene da nesto zvoca a on iz sve snage udari sakom u sto i kaze: '' draga....bice kako ti kazes''.

aæimo

Kerina koja laje ne ujeda, ona samo gricka.

Nadalina

@ Kengur
Sto nije realno?
Pa, zena kad skonta da joj prenemaganje i drndanje muskarca prolazi i da time moze ipak na kraju da postigne cilj, naravno da ce da te maltretira i gnjavi! ;D
Jok, sedece zaludna i smarati se! :)

Vidi, da ne volim motor, a moja muska polovina voli i da kaze da `oce motorom na more - moze, ja cu ili autom, busom ili avionom a on nek dodje motorom - lepo meni, lepo njemu. On zadovolja/en, ja srecna sto je on hepi i sto cu moci da (u kraaajnjem slucaju) nekad igram na tu kartu: Eto, ja se iscimam da dodjem sama na more, sacekam te dole, a tebi tesko da mi u 3 ujutru ides do Tempa po zelenu salatu! ;D

Bre.... Samo malo takta... ;)
Dzukela u podznaku

pit


Nadalina

Iskreno - jesmo. :D
Ne uvek, al` u vecini slucajeva uvek postoji i nesto sto se precutno podrazumeva! ;D ;D ;D
Dzukela u podznaku

CBRR1

Citat: Nadalina poslato 18 Septembar, 2012, 18:11
@ Kengur
Sto nije realno?
Pa, zena kad skonta da joj prenemaganje i drndanje muskarca prolazi i da time moze ipak na kraju da postigne cilj, naravno da ce da te maltretira i gnjavi! ;D
Jok, sedece zaludna i smarati se! :)

Vidi, da ne volim motor, a moja muska polovina voli i da kaze da `oce motorom na more - moze, ja cu ili autom, busom ili avionom a on nek dodje motorom - lepo meni, lepo njemu. On zadovolja/en, ja srecna sto je on hepi i sto cu moci da (u kraaajnjem slucaju) nekad igram na tu kartu: Eto, ja se iscimam da dodjem sama na more, sacekam te dole, a tebi tesko da mi u 3 ujutru ides do Tempa po zelenu salatu! ;D

Bre.... Samo malo takta... ;)
batina je iz raja izasla... 8)