Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

goranvojska

Citat: balcan girl poslato 16 Septembar, 2012, 23:14
vala jeste, meni je iskreno mnogo bolje samoj sada nego pre sa retardom :D to trazi previse nerava od mene a ja ih nemam :D a i ne volim nikome da titram jajca jer je neko kompleksas i onda je ovako mnogo lakse a i mnogo bolje :D
al si sigurna?

Zverka

ne duso ...jos nisam napravila bas takav korak...AL SAM NA MILIMETAR od istog
ja en volim da budem sama...VOLIM DA VOLIM...al KAD IMAM KOGA...
jebes ga neki ljudi ne cene ISKRENOST...LJUBAV I TRUD...ONI BI PREKO HLEBA POGACU...a to ne ide tako
nije ni bitno....
ako nisa dr. zdravije je za deete da bude okruzeno ljubavi ...a ne da gleda SRANJA non stop..A KAD VEc nece tata da je drzi u rukama...tu je deda ...ujko ...
jos je mala...sta zna
Never ride faster than your angel can fly

:D

balcan girl

znam duso  :-*
ja ipak volim kad sam sama doduse imam prijetelje i njih volim oko sebe imam i nekog ko voli mene al nije naporan i ne dosadjuje i to mi se svidja a pogotovo to sto se znamo jakooooo dugooooo pa je sve lakse...
jbg sranja se desavaju al po nekoj proceni bolje jedan normalan roditelj nego dva nenormalna...
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

goranvojska

bolje dobar razvob nego los brak.pre tog koraka DOBRO razmisliti i nista preko kolena na brzaka.

Slaninar

Citat: goranvojska poslato 16 Septembar, 2012, 23:35
bolje dobar razvob nego los brak.pre tog koraka DOBRO razmisliti i nista preko kolena na brzaka.

Tuèe¹ je dvaput svaki dan i da te gleda kao Boga! :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

DaChaS

Ako je cujes u dnevnoj lanac u kujni je dugacak  [rofl] [rofl] [rofl]

Hohštapler

...ako crkne sijalica u kuhinji, ko je jebe, neka pere suðe u mraku....
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kengur

mUFFe

Tebra, isao sam i u bolonjsku i na neki trg... Crnkinje sve KRMACE BRE!!! Smorio sam se ko pas... Hocu crno, ali krmace necu... Pa makar nikad ne stavio u crkinju...

CBRR1

Citat: Kengur poslato 17 Septembar, 2012, 18:16
mUFFe

Tebra, isao sam i u bolonjsku i na neki trg... Crnkinje sve KRMACE BRE!!! Smorio sam se ko pas... Hocu crno, ali krmace necu... Pa makar nikad ne stavio u crkinju...
A OVO PITANJE NISI MOGAO NA PP...ILI DA NAM SE SVIMA POHVALIS..? :D

Kengur

Sta se bre hvalim, da sam bar nesto prskao... Nego se smorio sto nisam nasao crni krem i otisao kuci i isamarao budalu...
Tako uglavnom kupujem svu robu, ako ne nadjem odmah, idem kuci... Ulazim u maximum dva butika... Ako ne onda kuci... Jbg takav sam...

Nije tu nista za pohvalu... :)

Uncle Bob

Citat: Kengur poslato 17 Septembar, 2012, 18:30
Sta se bre hvalim, da sam bar nesto prskao... Nego se smorio sto nisam nasao crni krem i otisao kuci i isamarao budalu...
Tako uglavnom kupujem svu robu, ako ne nadjem odmah, idem kuci... Ulazim u maximum dva butika... Ako ne onda kuci... Jbg takav sam...

Nije tu nista za pohvalu... :)
Iposle butika ¹amara¹ budalu? :o
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

CBRR1

Citat: UNCLEBOB poslato 17 Septembar, 2012, 18:35
Citat: Kengur poslato 17 Septembar, 2012, 18:30
Sta se bre hvalim, da sam bar nesto prskao... Nego se smorio sto nisam nasao crni krem i otisao kuci i isamarao budalu...
Tako uglavnom kupujem svu robu, ako ne nadjem odmah, idem kuci... Ulazim u maximum dva butika... Ako ne onda kuci... Jbg takav sam...

Nije tu nista za pohvalu... :)
Iposle butika ¹amara¹ budalu? :o
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

mkt

ma u butiku odma... u kabini za presvlacenje  ;D ;D ;D ;D ;D

Kengur

hahahhahah evo ti krst!!!!!!!!!!!!!!!

hahahahahhahahahahah

Samaram budalu skroro pa svaki dan, prskao ne prskao taj dan... Uostalom nije losa fora da malo produzis ''trku'' .... :) One se bar za to ne bune.. Dok sam mlad i dok borac hoce da radi kako treba... (ne citaj tacnije, dok me neka ne uhapsi kao Tarabu, Majora i ekipu pa pocnem da se vadim na ljubav bla bla bla i kako me je sve to smorilo... :P )

Spomenuo sam vec na nekom okupljanju da sam onako, poprilicni pickopacenik... :)

Alchemist

You're just jealous cause voices are talking to me

Slaninar

Citat: Kengur poslato 17 Septembar, 2012, 18:48
Samaram budalu skroro pa svaki dan, prskao ne prskao taj dan...

A stolica? Je li redovna?   :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kengur

Nema problema sa stolicom. Ni kauc, pod, kuhinja,  svejedno mi je  :)

MILJAN

Citat: Zverka poslato 16 Septembar, 2012, 23:27
ne duso ...jos nisam napravila bas takav korak...AL SAM NA MILIMETAR od istog
ja en volim da budem sama...VOLIM DA VOLIM...al KAD IMAM KOGA...
jebes ga neki ljudi ne cene ISKRENOST...LJUBAV I TRUD...ONI BI PREKO HLEBA POGACU...a to ne ide tako
nije ni bitno....
ako nisa dr. zdravije je za deete da bude okruzeno ljubavi ...a ne da gleda SRANJA non stop..A KAD VEc nece tata da je drzi u rukama...tu je deda ...ujko ...
jos je mala...sta zna

cuvaj to sto imas,,danas se tesko nafataju muzevi..kriza,,, ;)
Cave ab homine unius libri

Zverka

Citat: MILJAN poslato 18 Septembar, 2012, 02:28
Citat: Zverka poslato 16 Septembar, 2012, 23:27
ne duso ...jos nisam napravila bas takav korak...AL SAM NA MILIMETAR od istog
ja en volim da budem sama...VOLIM DA VOLIM...al KAD IMAM KOGA...
jebes ga neki ljudi ne cene ISKRENOST...LJUBAV I TRUD...ONI BI PREKO HLEBA POGACU...a to ne ide tako
nije ni bitno....
ako nisa dr. zdravije je za deete da bude okruzeno ljubavi ...a ne da gleda SRANJA non stop..A KAD VEc nece tata da je drzi u rukama...tu je deda ...ujko ...
jos je mala...sta zna

cuvaj to sto imas,,danas se tesko nafataju muzevi..kriza,,, ;)
MEDOO...pored ovog meni dr. ni u ludilu ne treba...
polako ... TRI PUTA MERIM... al kad presecem..PRESEKLA SAM :)
A i sto ja da cuvam... kad on mene nece da cuva.. :)
Never ride faster than your angel can fly

:D

Major

Citat: Kengur poslato 17 Septembar, 2012, 18:48ne citaj tacnije, dok me neka ne uhapsi kao Tarabu, Majora i ekipu pa pocnem da se vadim na ljubav bla bla bla i kako me je sve to smorilo... :P )

A ko kaze da je nas to smorilo?