Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Kengur

Dovoljno... 22
Ko me jebe, uvek sam zurio da odrastem i da se osamostalim... Trazio sam, dobio sam...

Poceo od malih nogu, isao sa caletom utovarao i istovarao kombi... Posle krenula fizikalija preko leta... Zavrsio skolu odmah sa kevom u kancelariju... Bilo tu svega i svacega, ne zalim se, uvek sam imao svoj dinar... Nista mi nije falilo... Nego porasli apetiti malo, a zadnje dve godine malo teze idu parice... bice jbg...

Hohštapler

Æuti i u¾ivaj.
Ima nas koji smo isto tako ceo ¾ivot radili sve i sva¹ta, a usput i jo¹ studirali, pa sad nemamo posao, i dalje radimo "posliæe"...
A imamo skoro 25god...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kengur

I ja studiram.. Usput... Svratim na kafu pored faxa...

UFF

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 16 Septembar, 2012, 13:54
Æuti i u¾ivaj.
Ima nas koji smo isto tako ceo ¾ivot radili sve i sva¹ta, a usput i jo¹ studirali, pa sad nemamo posao, i dalje radimo "posliæe"...
A imamo skoro 25god...

cuti i ti ja imam 35 pa moram da hapsim kriminalce umesto  [policaja]

AndreyRR

aj ne kukaj,mlad si ceo zivot je pred tobom samo pamet u glavu i nemoj se
kajati niokocega.uvek ce biti bolje preko nego u srbistanu.

Kengur

Hoce, ali samo na papiru... Imas sve, a nemas nista... Meni treba zivot, a ne pare na racunu... Jebes ti to ako imas ''zivot'' mesec dana godisnje... Neka hvala...

pit

Citat: Kengur poslato 16 Septembar, 2012, 17:22
Hoce, ali samo na papiru... Imas sve, a nemas nista... Meni treba zivot, a ne pare na racunu... Jebes ti to ako imas ''zivot'' mesec dana godisnje... Neka hvala...

        E ovo si lepo rekao...na zalost tuzna istina nasih ljudi koji rade preko.Povuce ih lova i onda arbajt arbajt do penzije ...a love nikad dosta.
        Po meni je covek uspeo u zivotu kad ima prirodno budjenje ....posao koji mu ne oduzima previse vremena i koji moze da ostavi na nekolkiko dana kad oce i naravno da mu taj posao donosi dovoljno za normalan zivot.

Kengur

Vidi, mozda se to nekom svidja...

Ceo zivot da polomim kicmu dan noc, da zivim ko pas, stedim svaki evro da bih uzivao kada? Sa 65 i kusur? Koji ce mi bre tada... Za decu? Nek deca sama zarade za zivot, imace sta da im ostane, a ona nek dograde ili rasprodaju kad umrem...

Vidi ovi ljudi imaju lepu kucu, dvoriste... Ono imaju para... Ali zivot... Ne... pon-pet pored posla imas vremena da jedes i da se istusiras... Odoris sat vremena i na spavanje... Subota do 2, 3..... Nedeljom se spremas za pon i tako u krug u krug....
Jebes bre taj zivot...

Major


Kengur

Si siguran da nemam? :)

Aj idemo dalje....

Sta vas je danas iznerviralo? :)

AndreyRR


Kengur


AndreyRR


mi¹ko_kolo

Espargaro, koji nije u stanju da dobije Markeza.

Zverka

Never ride faster than your angel can fly

:D

Kengur


UFF

kengure pa sta ti cekas bre?
gde su te cirnkinje?

HOCEMO SLIKE!!

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Zverka

Never ride faster than your angel can fly

:D

balcan girl

vala jeste, meni je iskreno mnogo bolje samoj sada nego pre sa retardom :D to trazi previse nerava od mene a ja ih nemam :D a i ne volim nikome da titram jajca jer je neko kompleksas i onda je ovako mnogo lakse a i mnogo bolje :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!