Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pit

Citat: UFF poslato 14 Septembar, 2012, 01:16
Citat: Zverka poslato 13 Septembar, 2012, 20:53
feeeeri  care feeri :)
nalijes onako    tecno  sto  vise
gde god   URNISE FARBU 
probala
OSVETA    bivsem :)
na  bmwu ...po krovu ... da vis kako je bio isaran ko uskrsnje jaje
ili axel


koliko god da te je lose jebo ili koliko god da je dobro jebo tvoju drugaricu to nije nacin da se svetis

nije cool

        Smem da se kladim da je posipala neku mecku da se uopste ne bu javio da joj repliciras.

Lazic


Zverka

Citat: UFF poslato 14 Septembar, 2012, 01:16
Citat: Zverka poslato 13 Septembar, 2012, 20:53
feeeeri  care feeri :)
nalijes onako    tecno  sto  vise
gde god   URNISE FARBU 
probala
OSVETA    bivsem :)
na  bmwu ...po krovu ... da vis kako je bio isaran ko uskrsnje jaje
ili axel


koliko god da te je lose jebo ili koliko god da je dobro jebo tvoju drugaricu to nije nacin da se svetis

nije cool
nema to veze  sa sexom VEC SA PRINCIPOM...
I TOTALNO JE  BILO KUL.. :)  bar meni  ...AHAHHA POSEBNO TAD
Never ride faster than your angel can fly

:D

UFF

ma super ti princip
sta da je on imao princip ako mu neko nesto prospe na kola da mora da zove 3 crnca da je siluju?
to bi isto njemu bilo cool ali ne i za tebe posle na usivanju


Milomir27


Slaninar

Citat: UFF poslato 14 Septembar, 2012, 11:17
ma super ti princip
sta da je on imao princip ako mu neko nesto prospe na kola da mora da zove 3 crnca da je siluju?
to bi isto njemu bilo cool ali ne i za tebe posle na usivanju

©ta je, frka ti za bemve?!  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Zverka

Citat: Slaninar poslato 14 Septembar, 2012, 11:22
Citat: UFF poslato 14 Septembar, 2012, 11:17
ma super ti princip
sta da je on imao princip ako mu neko nesto prospe na kola da mora da zove 3 crnca da je siluju?
to bi isto njemu bilo cool ali ne i za tebe posle na usivanju

©ta je, frka ti za bemve?!  :)

BICE DA JE  POCEO LOSE DA KARA...pa se zenta  za   AFTOOO

mogo je  on da zove koga  god....SKONTAJ  nema veze sa sexom imbe ...VEC SA PRINCIPOM!
CITAJ IZMEDJU REDOVA...
nije karo...vec je....GLUMIO MAJMUNA TAMO GDE NE TREBA ...lol
a kad vec jede govna nek ih jede do kraja...
Never ride faster than your angel can fly

:D

Zverka

 ;D ;D ;D ;D ;D ;D [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
sorry uffe nesam  mogla da  iskuliram  :D   [rofl] [rofl] [rofl]
Never ride faster than your angel can fly

:D

UFF

ma samo mislim da to nije ok pa makar on i raspalog juga vozio

kad bi video da mi neko ostecuje auto strcao bi dole sa palicom o olomio ga, bio on lik od 2 metra ili zena-meni sve jedno jer ako imas muda da drugom nesto sjebes onda valjda mozes da istrpis i da on tebe sjebe

pa ti to radi opet i sledeci put


inace ja nisam poceo lose da karam, nisam to nikad ni umeo
ali ako im se ne svidja nek posalju drugaricu da se svete na mojoj kiti koja ih je lose jebala a ne na kolima

Slaninar

Citat: UFF poslato 14 Septembar, 2012, 11:26
kad bi video da mi neko ostecuje auto strcao bi dole sa palicom o olomio ga, bio on lik od 2 metra ili zena-meni sve jedno jer ako imas muda da drugom nesto sjebes onda valjda mozes da istrpis i da on tebe sjebe

Pa ko ka¾e da nema muda? Vidi¹ da je Zverka!     :)

Citat: UFF poslato 14 Septembar, 2012, 11:26
inace ja nisam poceo lose da karam, nisam to nikad ni umeo
ali ako im se ne svidja nek posalju drugaricu da se svete na mojoj kiti koja ih je lose jebala a ne na kolima

®ene... i racionalan, logièan sled uzrok-posledica. To NE ide.  Jebiga.
Nego, sad razmi¹ljam ne¹to... ¹ta si ti radio onoj jadnoj maèki?!     ;D
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

ne zelis da znas :)

ustvari tek cu da joj radim jer je nema da se pojavi
verovatno je navatao vlasnik nekog drugog auta pre mene

Zverka

aaahahahaha KRAAALJUUU :)
ne ne  papan je  definitivno zasluzio :)
OD TAD SAM POPRILICNO SAZRELA...
ne zajebavam se vise sa sitnutrijom...TO SE SAD LEPO ZAVRSAVA SA malo plasticnog...:)
Never ride faster than your angel can fly

:D

dzimika

gori nacin da se nekome osvetite a da se spolja nista ne primeti je da mu napunite vrata pur penom :D
nema sanse da ocisti, ofarba i slicno, spolja se nista ne vidi ali prozor nikada vise nece moci da otvori :D

ranko

Citat: UFF poslato 14 Septembar, 2012, 11:26
ma samo mislim da to nije ok pa makar on i raspalog juga vozio
kad bi video da mi neko ostecuje auto strcao bi dole sa palicom o olomio ga, bio on lik od 2 metra ili zena-meni sve jedno jer ako imas muda da drugom nesto sjebes onda valjda mozes da istrpis i da on tebe sjebe
pa ti to radi opet i sledeci put
inace ja nisam poceo lose da karam, nisam to nikad ni umeo
ali ako im se ne svidja nek posalju drugaricu da se svete na mojoj kiti koja ih je lose jebala a ne na kolima

Na stranu sto sigurno dobro vozis B kategoriju ali sigurno ti se desilo da se nesto zamislis ( tipa vidis neku extra milfaru i poznata ti nesto pa prebiras po secanju dal je prala glavu i posle toga pravila palacinke s kremom ) i slucajno iseces nekog sa A kategorijom a pritom nosi ko i ti svecicu ... i upotrebi je ...

Reakcija ?

PS. Meni to cesto prolazi kroz glavu samo da ne isecem ( ili nesto gore ) A kategoriju... razmisljao sam i sta ako to uradim... izlazim iz kola i pitam dal da mu poklonim retrovizor ili nesto drugo ?

pps. Zajebanija polovina mi stalno sere sto se pomeram na semaforu da prodje A kategorija... naravno uvek je oduvam... pre neki dan, pomeram se u levo da prodje A kategorija izmedju ( jer je neki pajser pored bas prisao mojoj desnoj ) i u tom trenutku na 10 cm proleti Suzana sa leve strane... usro sam se a naravno : Eto eto, jebali te tvoji bajkeri sta da si ga oborio eto ... zasu :)

Hohštapler

Zverka, sjebati biv¹em auto je isto ¹to i priznati mu da te je povredio, dotakao svojim postupkom ili da ti je znaèio ne¹to...
Zna¹ kad bih ja nekoj biv¹oj, sa kojom sa raskrstio, dao taj luksuz da misli da se ja jedem oko nje? (iako mo¾da zapravo crkavam!)
Nema ¹anse!


UFFe,
mom drugaru DOT iscureo iz zadnje koènice, puklo crevo u vo¾nji, i cela zadnja vilju¹ka mu se matirala, nema laka.. Ba¹ me interesuje ¹ta bi bilo na kolima...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Vlajko

Citat: ranko poslato 14 Septembar, 2012, 12:24

PS. Meni to cesto prolazi kroz glavu samo da ne isecem ( ili nesto gore ) A kategoriju... razmisljao sam i sta ako to uradim... izlazim iz kola i pitam dal da mu poklonim retrovizor ili nesto drugo ?



Ni¹ta.. izaðe¹ i priðe¹...sigurno neæe¹ da zapali¹...  :P

a ako pozadi auta ima¹ neku moto nalepnicu.. onda je prepoznavanje lak¹e..

na bjbu smo pravili neke.. vidim ponekad po gradu..

mogle bi i neke manijaèke da padnu..  [yahoo]

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Major

@ Andrej_Hotstepper
VIdis da je to radila pre kad je bila mladja, sad vise ne radi takve stvari sad je bre skroz finaa (bar tako pricaju) ;D ;D ;D

Slaninar

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 14 Septembar, 2012, 12:32
Zverka, sjebati biv¹em auto je isto ¹to i priznati mu da te je povredio, dotakao svojim postupkom ili da ti je znaèio ne¹to...

Pa da, to je ba¹ cool. Jo¹ je ¾ensko pa nema onog sranja "sramota, udarila na slabije..." i tako to.  :)

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 14 Septembar, 2012, 12:32
Zna¹ kad bih ja nekoj biv¹oj, sa kojom sa raskrstio, dao taj luksuz da misli da se ja jedem oko nje? (iako mo¾da zapravo crkavam!)
Nema ¹anse!

Brate moj napaæeni, padni mi na grudi!    :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

dojucerasnji bivsi muz me nije izbacio iz takta vec iz koze..ajd sto sere svasta o meni to je razumljivo ima covek prava da misli i prica sta hoce  [thumb_down] al to sto mojom pokojnom sestrom ispira usta e to je vec razlog za radikalne metode  [bejzbolka] [bejzbolka]
samo da ispratim oca iduce nedelje za austriju i da se bacim na posao ..jer osveta se ipak jede hladna tada je najukusnija  [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( [srednjiprst] [policaja]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Ne sekiraj se, osvetiæe mu se roðena deca, kad tad... :-*