Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Major


mareskin

Citat: MajorSoul poslato 10 Septembar, 2012, 14:13
Kad si lud ;D

Mo¾da, ali lepo reèe onaj èovek kome je o¹teæen nov Suzuki, mo¾da æe sutra i tebi ovo da se desi, pa ¹ta æe¹ onda.
Bili sam ja sa mojim autom i jo¹ jedan lik sa njegovim kao svedoci.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Uncle Bob

Citat: mareskin poslato 10 Septembar, 2012, 14:01

Sinoæ èekao 2 sata na Zlatiboru dok je stigla policija i zavr¹en uviðaj, jer sam bio svedok saobraæajnog udesa bez povreðenih.

Citat: mareskin poslato 10 Septembar, 2012, 14:01

Sinoæ èekao 2 sata na Zlatiboru dok je stigla policija i zavr¹en uviðaj, jer sam bio svedok saobraæajnog udesa bez povreðenih.

Trebao si da ih povredi¹ brze bi do¹li na uviðaj. :D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mkt


mareskin


Vozio sam iz pravca Kokinog broda ka Zlatiboru, u jednoj krivini kod Krsta (kafana Stari Vlah, skretanje za Ribnicu i Tornik, par km od kru¾nog toka za Zlatibor) izleti neki kamion malo na na¹u stranu i taxi ispred mene naglo zakoèi. Ja zakoèim i kamion pro¹i¹a pored nas kao tajfun. U tom trenutku mene zvekne tip otpozadi. Taxi je veæ oti¹ao dalje. Upalim sva 4 i izaðem da vidim ¹ta se desilo. Momak iza mene upalio sva 4 i iza¹ao da vidimo ima li ¹tete. Ogrebao mi je branik i zgulio farbu, ali jebe mi se ¾ivi smo zdravi smo i ka¾em ja njemu da ide. Sedamo u kola da krenemo, kad èujem ¹kripu i udar. Izaðem da vidim ¹ta je bilo kad ono neki tip sa nekom starom ¹kodom spucao novog Suzukija SX4 otpozadi. Lik iz Suzukija KG table propisno zakoèio kada je video nas na putu i èekao, a ovaj ga stigao otpozadi. Tip odmah pomerio ©kodu i izgasio auto. Kreten od èoveka jer se nalazimo svi u tok krivini, a on blokira pogled na na¹a vozila tako da smo za dolazeæe vozaèe te¾e uoèljivi. Smaknuo je zadnji branik ovom Suzukiju i èovek hoæe da se nagode, ali auto nov novcijat ovaj hoæe da ga popravlja u Euro Sumaru gde je i kupio, a ovaj pièi prièu nisam te video niotkud si se pojavio itd. Kako sam se niotkud pojavio kad sijam ko bo¾iænja jelka ka¾e ovaj njemu, a onda ovaj drugi ka¾e njemu nije to ni¹ta sad æu ja to rukom da ti namestim, a ovaj ka¾e jesi ti normalan ovo je nov auto ovde sad moraju da se ispravljaju nosaèi branika, a ovaj njemu ka¾e ma vidi¹ da nema ni ogrebotine, a ja ka¾em ljudi da idem ja po¹to me èekaju na svadbi, a i ovaj drugi momak ka¾e ja moram po malo dete da ga vozim kuæi, a onaj nam ka¾e pa ljudi trebaju mi svedoci jer je ovaj pomerio auto, a ja ka¾em evo vama moj broj telefona i podaci pa me zovite da svedoèim ako treba, a on ka¾e najbolje ako on neæe da se dogovori da ja zovnem patrolu pa vi odma dajte izjavu i idite, i onda ka¾e zamislite da se ovo vama desilo ¹ta bi ste vi onda radili da vam svedoci odu, a ja ka¾em u pravu si i ovaj momak se slo¾i i oni zovnu policiju, i onda smo ih èekali da doðu i do¹la je patrola da preusmerava saobraæaj (tu je zgodno ispalo da je ba¹ ovo bilo na tok krivini jer mogu tu na kratko da preusmere vozila), a onda smo èekali uviðajca da doðe iz U¾ica. Ispostavilo se da ovaj policajac ¹to preusmerava saobraæaj slu¾beno vozi BMW motocikl. Malo smo prièali i èekali ovog uviðajca. Onda su nam dali one izjave da popunimo ¹ta se desilo, meni nije ba¹ bilo jasno gde ¹ta treba da popunim, pa sam ga pitao i on mi je rekao. Posle sam se potpisao i dao im taj papir koji niko nije proveravao, a ovaj ih policajac savetovao da popune evropski izve¹taj pa æe na kraju biti da smo d¾abe èekali ili æe biti da æe na kraju izjebati ovoga sa Suzukijem...

Nastaviæu kasnije...
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

sad ce fenix da ti sere za interpunkcijske znake tj nove redove

mareskin

Citat: UFF poslato 10 Septembar, 2012, 15:58
sad ce fenix da ti sere za interpunkcijske znake tj nove redove

Hteo sam da budem verodostojan.
Otprilike ovako izgleda moja pisana izjava [rofl] [rofl] [rofl]
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major

Citat: UFF poslato 10 Septembar, 2012, 15:58
sad ce fenix da ti sere za interpunkcijske znake tj nove redove

Stavio je zapete gde treba i kraj recenice je zavrsio tackom. Ima par gresaka, ali moze da prodje za jednu jaku cetvorku ;D

mareskin

Citat: MajorSoul poslato 10 Septembar, 2012, 19:25
Citat: UFF poslato 10 Septembar, 2012, 15:58
sad ce fenix da ti sere za interpunkcijske znake tj nove redove

Stavio je zapete gde treba i kraj recenice je zavrsio tackom. Ima par gresaka, ali moze da prodje za jednu jaku cetvorku ;D


Hvala, hvala... blagodarim :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


Phoenix

Citat: UFF poslato 10 Septembar, 2012, 15:58
sad ce fenix da ti sere za interpunkcijske znake tj nove redove

bolje to nego da klepam minuse  [srednjiprst]  [rofl]

a i Mare stvarno si ga sastavio ko retardirano dete  ;)
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

UFF


Phoenix

Citat: UFF poslato 11 Septembar, 2012, 14:22
izvolte

Shta god da pokushavash da dokazesh nisam ja taj kome se smeju [rofl]
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

UFF

ti si bre lud covek nit ja nesto zelim da dokazem a i niko se nikome ne smeje to su samo glasovi u tvojoj glavi
idi zidaj letnjikovac bre udarila te vrucina u vugla (a i autobus)

Phoenix

Citat: UFF poslato 11 Septembar, 2012, 14:24
ti si bre lud covek nit ja nesto zelim da dokazem a i niko se nikome ne smeje to su samo glasovi u tvojoj glavi
idi zidaj letnjikovac bre udarila te vrucina u vugla (a i autobus)

shto jes jes,bus je skroz zajeban !

elem,danas je praznik pa ne radim nishta,u stvari ladim jaja ceo dan ;)
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

mareskin

Citat: Phoenix poslato 11 Septembar, 2012, 14:20
Citat: UFF poslato 10 Septembar, 2012, 15:58
sad ce fenix da ti sere za interpunkcijske znake tj nove redove

bolje to nego da klepam minuse  [srednjiprst]  [rofl]

a i Mare stvarno si ga sastavio ko retardirano dete  ;)

Dru¾e, ¹aputalo mi uniformisano lice dok sam radio pismeni :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major


Phoenix

Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

UFF


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu